Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Toyota güncel kampanyalı fiyat listesi söz konusu olduğu zaman 2023 yılında farklı seçeneklerden söz edebiliriz. Toyota araçlar ülkemizde hiç tartışmasız en çok tercih edilen marka araçlar olarak ön plana çıkıyor. Bu araçların piyasada bu denli yüksek derecede avantajlar sağlaması onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Hizmetlerin ayrıcalıklı olarak ön plana çıktığı ve özellikle donanım özellikleriyle ilgileri üzerine çeken Toyota marka araçlar günümüzün en kaliteli ve tercih edilen araçları arasında bulunuyor. Toyota araçların son yıllarda fiyatları da oldukça fazla merak edilen konular arasında bulunuyor. Bu yazıda sizlere Toyota araçların teknik özelliklerinden ve güncel fiyatlarından bahsedeceğiz. İşte Toyota güncel kampanyalı fiyat listesi!

Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Corolla Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla araçlar günümüzde otomatik vites tipine sahip araçlar olarak ön plana çıkıyor. Araçların aynı zamanda silindir hacminin 1490 cc düzeyinde olduklarını bilmekteyiz ve son derece gelişmiş jant sistemine sahip oldukları biliniyor. Beygir gücü olarak incelediğimiz araçların 123 HP beygir gücüne sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Araçların maksimum tork kapasitelerinin 153 nm dolaylarında olması onları popüler yapan bir diğer faktörler arasında bulunuyor. Toyota Corolla araçların maksimum hız kapasiteleri 190 km-s olarak ölçüşmüştür. Ortalama yakıt tüketimi olarak ise 7.1 litre yaktıklarını bilmekteyiz. Toyota Corolla Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota CorollaDream671.000TL
Toyota CorollaFlame713.500TL
Toyota Corolla Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla Hybrid araçlar performans özellikleriyle ön plana çıkan günümüzün en çok tercih edilen elektrikli araçlarıdır. Beygir gücü olarak Toyota Corolla Hybrid araçların günümüzde 122 HP dolaylarında beygir güçlerinin olduklarını bilmekteyiz. Toyota Corolla Hybrid azami tork kapasitesi ise günümüzde 142 nm dolaylarında oldukları ve piyasada avantajlı bir hizmet olanağına sahip olmalarıyla biliniyorlar. Toyota Corolla Hybrid azami hız kapasitelerinin 180 km- s dolaylarında olması onları piyasada ayrıcalıklı bir araç yapıyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 11.0 saniye olarak ölçülmüştür. Toyota Corolla Hybrid Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyoto Corolla HybridDream810.450TL
Toyoto Corolla HybridFlame826.150TL
Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota C-HR Hybrid araçlar 122 HP beygir güçleriyle piyasada ön plana çıkan araçlar olarak biliniyorlar. Elektrikli araç segmentinin en güçlü donanımsal özelliklerine sahip olan Toyota C-HR Hybrid araçlar azami tork kapasiteleri bakımından 142 nm düzeyinde oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir; Tesla Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Azami hız kapasiteleri araçların günümüzde 170 km-s olarak ölçülmüş durumdadır. Aynı zamanda araçların 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 11.0 saniye oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Elektrik motor azami tork seviyesi araçların 163 nm dolaylarındadır. Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota C-HR Hybrid4×2 Passion862.000TL
Toyota C-HR Hybrid4×2 Passion e-CVT940.500TL
Toyota Corolla Hatcback Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla Hatcback Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla Hatcback araçlar otomatik vites özellikleriyle piyasaya sürülmüş yüksek sürüş konforuna sahip araçlar olarak biliniyorlar. Direksiyon kabiliyetiyle ön plana çıkan bu araçların günümüzde silindir hacmi 1197 cc oldukları bilinen detaylar arasındadır. Bunun yanında araçların günümüzde 116 HP dolaylarında olması onları avantajlı konuma getiren en önemli faktörler arasında bulunuyor. Maksimum tork kapasitelerinin araçların 185 nm dolaylarında olması onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Toyota Corolla Hatcback araçların ortalama yakıt tüketimleri 7.2 litredir ve maksimum hızları 195 km-s düzeyindedir. Toyota Corolla Hatcback Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Corolla HatcbackDream542.750TL
Toyota Corolla HatcbackX-Pack569.950TL
Toyota Corolla Hatcback Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla Hatcback Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla Hatcback Hybrid elektrikli araç kategorisine ait muhteşem donanımsal özellikleriyle araç sahiplerinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Beygir gücü olarak bu araçların 122 HP düzeyinde oldukları bilinen detaylardan bazılarıdır. Araçların azami tork kapasitelerini incelediğimiz 142 nm dolaylarında olduklarını gözlemleyebiliyoruz ve azami hız kapasiteleri ise araçların 180 km-s düzeyindedir. 0 ile 100 km hızlanma potansiyelleri araçların 10,9 saniyedir. Elektrikli motor azami tork kapasitesine baktığımızda araçların 163 nm olduğu biliniyor. Batarya tipi ise Lityum-İyondur, batarya kapasiteleri 53 KW dolaylarındadır. Toyota Corolla Hatcback Hybrid Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota CorollaHatcback Hybrid709.100TL
Toyota CorollaHatcback Hybrid E-CVT743.500TL
Toyota Yaris Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Cross günümüzde ilgileri üzerine çekmeyi başaran sınıfının en donanımlı araçları olarak ön plana çıkıyor. Toyota Yaris Cross araçlar 116 HP düzeyinde araçlardır ve beygir gücü olarak ise araçların günümüzde 92 HP beygir gücüne sahip olduklarını bilmekteyiz. Toyota Yaris Cross araçlar azami tork sistemlerinin 120 nm düzeyinde olduklarını biliyoruz. Aynı zamanda Toyota Yaris Cross araçlar 170 km-s düzeyinde olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 11,2 saniye düzeyindedir ve donanımsal özellikleri fazladır. Toyota Yaris Cross Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Yaris CrossFlame770.000TL
Toyota Yaris CrossPassion802.000TL
Toyota Yaris Cross Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Cross Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Cross Hybrid araçlar elektrikli araç sınıfına ait son derece kaliteli özellikleriyle piyasada varlık gösteriyorlar. Çevre ve yakıt dostu olan Toyota Yaris Cross Hybrid araçların Türkiye’de satış olanakları bir önceki yıla göre %12.5 oranında artış göstermiştir. Elektrikli motor beygir gücü araçların 80 HP olarak ön plana çıkıyor, dolayısıyla son derece kuvvetli özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Bunun yanı sıra araçların maksimum tor kapasiteleri 141 nm düzeyinde olurken, araçların batarya tipinin lityum-iyon sistemine sahiptir. Toyota Yaris Cross Hybrid Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Yaris Cross HybridDream e-CVT790.800TL
Toyota Yaris Cross HybridDream X-Pack807.650TL
Toyota Yaris Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris araçlar otomatik vites tipine sahip araçlardır ve motor kapasiteleri 1.5 olarak ön plandadır. Silindir hacmini incelediğimizde araçların 1490 cc düzeyinde hacme sahip olduklarını bilmekteyiz. Araçların segmentinin en iyisi olması onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Beygir gücü olarak 125 HP dolaylarında olması ve maksimum tork sistemlerinin ise 153 nm olması onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Toyota Yaris maksimum hız kapasitesi olarak 180 km- s hız kapasitesine sahiptir. Aracın ortalama yakıt tüketimi 5.8 litredir. Toyota Yaris Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota YarisX-Trend469.000TL
Toyota YarisStyle425.000TL
Toyota Yaris Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Yaris Hybrid araçlar Hibrit yakıt tipine sahip araçlar olarak piyasada ön planda rol oynuyorlar. Araçların günümüzde vites tipi olarak otomatik vites tipine sahip olduklarını bilmekteyiz. Araçlar aynı zamanda 1497 cc silindir hacmine sahiptirler ve beygir gücü olarak 100 HP güce sahip olmalarıyla piyasada ayrıcalıklı bir konumda bulunuyorlar. Araçlar günümüzde 111 nm maksimum tork kapasitesine sahiptir ve 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 12.0 saniye olarak ölçülmüştür. Maksimum hız kapasitelerini incelediğimizde araçların 165 km-s olduğu biliniyor. Toyota Yaris Hybrid Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Yaris HybridFlame853.550TL
Toyota Yaris Hybrid4X2 Passion930.950TL
Toyota Camry Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Camry Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Camry özellikleri incelediğinde araçların 4 silindir benzinli + elektrikli sınıfa sahip olduklarını bilmekteyiz. Bunun yanında araçların motor hacimleri günümüzde 2487 cc düzeyindedir. Motor sistemlerinin gücüne baktığımızda ise 218 HP beygir gücüne sahip olduklarını bilmekteyiz. Araçlar aynı zamanda günümüzde 221 nm ile 3600 d-d maksimum tork sistemine sahiptirler. Elektrik motorunun torku ise günümüzde 202 nm düzeyindedir, önden çekişli araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. E-CVT otomatik şanzıman tipine sahip oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. 0 ile 100 km hızlanma değeri araçların 8.3 saniyedir. Toyota Camry Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota CamryPassion1.774.800TL
Toyota Rav4 Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Rav4 Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Rav4 Hybrid araçların özellikleri son günlerde ilgileri üzerine çekmesiyle biliniyor, araçların 197 beygir gücüne sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazılarıdır. Maksimum hız kapasiteleri araçların 180 km-s olarak ön plana çıkarken, 0 ile 100 km hızlana değerlerinin ise 8.3 saniye düzeyinde olduklarını bilmekteyiz. Araçlar günümüzde elektrikli motor kapasiteleri olarak 270 nm tork sistemine sahiptirler. Elektrikli motor sisteminin HP olanağı ise 143 HP’dir. Batarya tipi olarak araçların günümüzde nikel- metal sistemine NiMH olduklarını piyasada biliyoruz. Toyota Rav4 Hybrid Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Rav4 HybridPassion1.541.800TL
Toyota Land Cruiser Prado Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Land Cruiser Prado Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Land Cruiser Prado araçlar 2755 cc motor hacimleriyle piyasada bilinen ve 177 HP beygir gücüne sahip olan araçlar olarak ön planda rol oynuyorlar. Araçların maksimum tork sistemlerini incelediğimizde ise 450 nm dolaylarında olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Araçlar 0 ile 100 km hızlanma değeri arasında yaklaşık olarak 12.7 saniye yakıt tüketimi yaparlar. Ekstra olarak araçların 195 km-s düzeylerinde maksimum hız kapasitelerine sahip olduklarını piyasada bilmekteyiz. Ortalama yakıt tüketimi olarak araçların 9.2 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz ve bu onları avantajlı yapıyor. Toyota Land Cruiser Prado Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Land CruiserPrado2.8D4.032.850TL
Toyota Land CruiserPradoAdventure750.250TL
Toyota Hilux Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Hilux Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Hilux araçlar silindir hacmi bakımından 2393 cc sistemine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve piyasada 150 HP beygir gücüne sahip araçlar olarak ön planda rol oynuyorlar. Aynı zamanda araçların günümüzde 400 nm maksimum tork gücüne sahip olmaları onları piyasada ayrıcalıklı bir araç yapan faktörler arasında bulunuyor. Maksimum hız kapasiteleri araçların 170 km-s olarak ön plandadır. Araçlar her daim sizlere konforlu bir sürüş yeteneği sunuyor ve direksiyon sürüş kabiliyetiyle piyasada tanınıyorlar. Araçlar günümüzde klima sistemine ve elektrikli ayna sistemine sahiptirler. Toyota Hilux Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota HiluxAdventure735.250TL
Toyota HiluxAdventure A-T759.250TL
Toyota Proace City Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Proace City Fiyat Listesi ve Özellikleri

Segmentinin en donanımlı araçları olarak piyasada varlık gösteren Toyota Proace City araçlar 1.5 motor kapasiteleriyle piyasada biliniyor. Vites tipi olarak araçların 8 ileri otomatik vites tipine sahip olduklarını bilmekteyiz. Silindir hacmini incelediğimizde araçların 1499 cc düzeyinde olması beygir gücü olarak araçların 130 HP dolaylarında olması onları avantajlı araçlar yapıyor. Toyota Proace City maksimum tork kapasitesi olarak 300 nm düzeyindedir ve 0 ile 100 km hızlanma değeri araçların 11.1 saniyedir. Maksimum hız kapasiteleri olarak araçların 183 km-s düzeyinde olduğu biliniyor. Toyota Proace City Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Proace CityFlame606.550TL
Toyota Proace CityPassion633.950TL
Toyota Proace City Cargo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Proace City Cargo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Proace City Cargo araçlar günümüzde 4753 mm boyundadır ve yükseklik olarak ise 1880 mm dolaylarında olduklarını piyasada bilmekteyiz. Araçlar sınıfının en iyi araçları olarak ticari amaçlar dahilinde kullanılıyor. Dingil mesafesi olarak araçların günümüzde 2975 mm dolaylarında oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor ve yolcu kapasitesi bakımından araçların 2 koltuk vision sistemine sahip olduklarını biliyoruz. 3 koltuk dream özellikleri de araçlarda bulunan özelliklerdir. Yük alan uzunluğu bakımından araçların 2167 mm düzeyinde olması onları ayrıcalıklı bir konuma getiriyor. Toyota Proace City Cargo Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Toyota Proace City Cargo1.5D607.000TL
Toyota Proace City Cargo1.5D 100HP 6M-T627.700TL

Toyota güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında tüm ayrıntılara yer verdik.

Yorum yapın