Skoda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Skoda güncel kampanyalı fiyat listesi konusunda detaylı bir araştırmaya yer verdik! Türkiye otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olan araç markalarından birisi de hiç şüphesiz ki Skoda marka araçlar olarak biliniyor. Markanın araçları her daim kişilere istenen sürüş konforunu vermek amacıyla piyasada en iyisi olma yolunda ilerliyor. Skoda model araçlar iç donanımsal özellikleriyle ve sürüş konforuyla tanınan araçlardır. Dolayısıyla 2022 yılında Skoda marka araçlara günümüzde yoğun bir talebin olduğunu gözlemlemekteyiz. Sizlere bu yazıda Skoda marka araçların güncel fiyat listesinden bahsedeceğiz. İşte karşınızda o güncel ve detaylı Skoda güncel kampanyalı fiyat listesi!

Skoda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Skoda Fabia Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Fabia araçları 2015 yılında araç sektöründe ‘’Yılın Arabası’’ ödülünü almış bir araba olarak bilinmektedir. B-Segment araçlar arasında yer almalarıyla bilinirler ve hatchback özellikli klasmana sahip olmalarıyla piyasada varlık gösterirler.  1.0 TSI motor sistemine sahiptirler fakat bununla beraber DSG sistemi şanzımanı da günümüzde satın alınabiliyor. Bu tamamıyla sürücülerin tercihine kalmış bir durum olarak biliniyor. Premium ve Elite olmak üzere aracın farklı donanımsal paketleri piyasada bulunuyor. Araçların 95 PS başta olmak üzere 110 PS güç kapasitesine sahip özellikleri bulunuyor. ABS sitemi ve fren sistemi araçlarda bulunan özelliklerdir. Skoda Fabia Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Skoda FabiaElite379.900TL
Skoda FabiaElite427.400TL
Skoda FabiaPremium459.900TL
Skoda Scala Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Scala Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Scala araçlar konforlu sürüş yetenekleriyle bilinen C-segment araç kategorisinde yer alan son derece lüks araçlar olarak biliniyor. Araçlar ilk kez 2018 yılında piyasaya tanıtıldı ve kısa zaman içinde birçok kişi tarafından satın alındı. Rekabetçi özellikleriyle piyasada bilinen Skoda Scala araçlar 1.5 TSI ve 1.0 TSI olmak üzere 2 farklı motor sistemine sahip olmasıyla biliniyor. Bununla beraber araçların 110 PS güç özelliklerine sahip olduklarını biliyoruz ve DSG sistemine sahip olduğu da bilinen detaylar arasında bulunuyor. Skoda Scala Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Skoda ScalaComfort496.400TL
Skoda ScalaElite521.400TL
Skoda Octavia Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Octavia Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda araçlar arasında özel bir yere sahip olan araçların başında Skoda Octavia araç kategorisi bulunuyor. 1996 yılından bu zamana kadar belli aralıklarla piyasada üretime devam eden bu araçların 3 farlı motor sistemi bulunuyor. 1.0 başta olmak üzere 1.5 ve 2.0 TDI motor kapasitelerine sahip olmaları onları piyasanın en gösterişli araçları yapıyor.

İlginizi Çekebilir; Seat Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Octavia araçlar Skoda araçların günümüzde üretim düzeyinin %50’lik kısmını oluşturuyor. Buradan da anlaşılacağı üzere son derece fazla talep gören araçlar olarak sektörde ön plana çıkıyorlar. Skoda Octavia Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Skoda OctaviaElite622.900TL
Skoda OctaviaPremium697.900TL
Skoda OctaviaRS1.449.900TL
Skoda Superb Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Superb Fiyat Listesi ve Özellikleri

2001 yılında ilk kez piyasaya sürülen Skoda Superb araçlar o günden bugüne çok yol katetti. D-segment araç kategorisinde yer almaları ve Passat’ın en büyük rakibi olması onları rekabetçi bir araç yapan faktörler arasında bulunuyor. Araçların sürüş yetenekleri çok gelişmiştir ve direksiyon kabiliyeti oldukça yüksektir. 1.5 başta olmak üzere 2.0 olmak üzere 2 farklı motor kapasitesine sahip olmalarıyla tanınırlar. Skoda Superb araçların dört farklı donanım paketi olduğu biliniyor ve iç donanımsal özellikleri oldukça geniş düzeyde olarak ön plana çıkıyor. Skoda Superb Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Skoda SuperbElite734.900TL
Skoda SuperbPremium795.900TL
Skoda SuperbPrestige899.900TL
Skoda Kamiq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Kamiq Fiyat Listesi ve Özellikleri

2018 yılında araç piyasasında varlık gösteren Skoda Kamiq araçlar günümüzde yüksek sürüş yetenekleriyle tanınan araçlar olarak biliniyorlar. SUV model sistemine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve Vision X konseptlerine dayandıkları bilinen detaylar arasında bulunuyor. 1.0 TSI başta olmak üzere araçların 1.5 TSI gibi 2 farklı motor varyansının bulundukları biliniyor. 110 PS özelliklerine sahiptirler ve klima sistemi, ABS sistemi, dijital multimedya sistemi, navigasyon sistemi araçlarda bulunan en önemli detaylar arasında bulunuyor. 150 PS olmak üzere farklı varyans sistemleri de günümüzde mevcuttur.

MarkaModelFiyat
Skoda KamiqElite549.900TL
Skoda KamiqPremium614.900TL
Skoda KamiqPremium 150PS636.900TL
Skoda Karoq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Karoq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Karoq araçlar ilk kez piyasaya 2017 yılında sürülmüştür ve sürüldüğü günden bu yana en çok satışı yapılan Skoda modelleri arasında bulunuyor. SUV model özelliklere sahip olmaları araçların popülerliğini artıran detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda  1.5 motor sistemiyle piyasaya sürülmüştür.  150 PS özelliklere sahip oldukları gibi DSG sistemine de sahip düzeydedirler. PRESTİGE donanım adıyla piyasaya sürülen araçların ABS sistemi, klima sistemi, USB, navigasyon sistemi gibi özellikleri piyasada bulunuyor. Araçların günümüzde aynı zamanda otomatik frenleme sistemlerinin oldukları da bilinen fonksiyonlar arasında bulunuyor. Skoda Karoq Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Skoda KaroqPrestige799.900TL
Skoda Kodiaq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Kodiaq Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Kodiaq araçlar son günlerin en popüler araçları olarak biliniyor ve ilk defa 2016 yılında piyasaya sürülmüştür. 720 litre düzeyindeki bagaj hacmiyle ilgileri üzerine çeken bu araçların bagaj hacimleri oldukça geniştir. SUV model olarak piyasada bilinen araçların iç donanımsal özellikleri çok geniştir. 1.5 motor ve 2.0 TSI motor kapasitelerine sahip olmalarıyla biliniyorlar. 150 PS güç sistemine sahiptirler ve DSG varyasyonu araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır. ABS sistemi, klima sistemi, multimedya ekranı, özel frenleme sistemi araçlarda bulunan özelliklerdendir. Skoda Kodiaq Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Skoda KodiaqElite824.900TL
Skoda KodiaqPremium936.900TL

Skoda güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında merak edilenlere dair ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaştık!

Yorum yapın