Skoda Octavia Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Skoda Octavia fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman 2023 yılında farklı seçenekler karşımıza çıkıyor. Skoda Octavia araçlar performans özellikleriyle ve güvenlik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır Sürücülerin yollarda güvenli ve verimli bir şekilde yol almalarına yardımcı olmak için araçlar günümüzde tasarlanmıştır. Markanın, araçları üç ana gövde stiline sahiptir. Bu stiller söz konusu olduğu zaman hatchback, estate ve facelift modelleri olarak ön plana çıkıyor.

 Çevre dostu, temiz dizel ve plug – in hibrit motorlar mevcuttur. Aynı zamanda hibrit motorlar daha fazla verimlilik ve güç sağlar. Araçlarda, harita, ses ve araç verilerini görüntüleyebilen etkileşimli bir dijital gösterge paneli olan Aktif Bilgi Ekranı bulunmaktadır. Sürüş yardımı özellikleri söz konusu olduğunda, Skoda Octavia araçlar performanslarıyla ön plana çıkmaktadır.

Kör nokta monitörlerinden ve şerit tutma yardımından, trafik işareti tanıma ve uyarlanabilir sabit hız kontrolüne kadar, markanın araçları en iyiyi sunmaktadır. Otonom acil frenleme ve yaya algılama sistemleri de araçlarda bulunmaktadır. Günümüzde markanın araçları konfor, ferah iç mekanlar, birinci sınıf malzemeler ve IntelliLink multimedya sistemleri gibi özelliklere sahiptir. Araçlarda Apple CarPlay, Android Auto ve Bluetooth ses akışı ile kolayca bağlantılar kurabilirsiniz.

Skoda Octavia Fiyat Listesi ve Özellikleri

Skoda Octavia Yakıt Tüketimi

Skoda Octavia araç serisi, kalitesi ve güvenilirliği ile ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bu araçların teknik özellikleri sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır. Markanın araçları, dizelden benzine kadar çeşitli motor tiplerinde mevcuttur. Aynı zamanda tüm kategorilerde mükemmel yakıt ekonomisi sağlar.

Motorlar, hem günlük hem de performanslı sürüş için mükemmel olan iyi tork performansı ve güç seviyeleri sağlar. Araçların yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde karma yakıt tüketimi olarak araçların günümüzde 6.6 litre yakıt tükettiğini bilmekteyiz. Ek olarak araçların günümüzde şehir içi 7.7 şehir dışı 5.5 litre yakıt tükettiği biliniyor.

Otomobiller ayrıca gelişmiş hız sabitleme sistemi ile birlikte şerit yardımı sistemleri gibi gelişmiş sürücü destek teknolojilerine sahiptir. Güvenlik özellikleri gelişmiş olup, adaptif sabit hız kontrolü, önden çarpışma uyarısı ve yan yardım sistemi içerir. Serinin araçları ayrıca konforlu koltuklar, geniş bagaj alanı ve kaliteli tasarım gibi özellikleri de günümüzde içermektedir.

Araçların kabin ergonomisi mükemmeldir. Dolayısıyla sürücülerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Böylelikle araçlar her açıdan sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sunmalarıyla ön plana çıkıyorlar. Skoda güncel fiyat listesi için tıklayınız!

Skoda Octavia Kampanyalı Fiyat Listesi

Skoda Octavia Kampanyalı Fiyat Listesi

Skoda Octavia serisi araçları günümüzde, Çek otomobil üreticisi Skoda Auto tarafından tasarlanan bir araç serisidir. Aynı zamanda günümüzde şirketin en popüler modellerinden biridir. İlk olarak 1996 yılında tanıtıldı. Ayrıca günümüzde hala popülerliğini koruyarak üretilmektedir. Markanın araçları günümüzde teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekerek her açıdan sürücülere en iyiyi sunuyor.

Araçların günümüzde motor seçenekleri benzinli ve dizel olmak üzere 2 farklı seçeneğe sahip durumdadır. Araçlarda aynı zamanda manuel ve otomatik vites sistemleri bulunmaktadır. Böylelikle sürücülere geniş bir yelpaze seçimi içinde araçlarını sürme deneyimi yaşamaktadır. Kampanyalı fiyat listesinin oluşumu günümüzde donanım paketinden paketine farklılık göstermektedir. Elite ile Premium donanım paketlerinin fiyatları günümüzde farklıdır. Skoda Octavia fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Skoda OctaviaElite914.400TL
Skoda OctaviaPremium971.900TL
Skoda OctaviaSport-Line1.036.400TL
Skoda Octavia Kampanyalı Fiyat Listesi
Skoda Octavia ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Skoda Octavia ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Skoda Octavia, dizel ve benzin dahil olmak üzere çeşitli motor seçeneklerinin yanı sıra çeşitli otomatik ve manuel versiyon sistemleri sunar. Tüm motorlar, yakıt tüketimini optimize etmek ve kirletici seviyelerini azaltmak için doğrudan enjeksiyon sistemine sahiptir. Dizel motorlu versiyon özellikle yakıt tasarrufludur. Benzinli modeller ise iyi bir güç ve ekonomi dengesi sağlar.

Güvenlik açısından, Skoda Octavia, sürücü ve yolcuların güvende kalmasını sağlamak için birçok standart özellik ile donatılmıştır. Bunlar arasında yedi hava yastığı, aktif sabit hız kontrolü, adaptif kapsama alanı aydınlatması, acil fren yardımı ve bir arka görüş kamerası bulunur. Araçların günümüzde güvenlik özellikleri arasında kör nokta monitörleri, otomatik park etme ve şerit tutma desteği bulunur. Skoda Octavia fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimi;

MarkaModelFiyat
Skoda OctaviaElite865.500TL
Skoda OctaviaPremium887.656TL
Skoda OctaviaSport-Line953.664TL
Skoda Octavia fiyat listesi ve özellikleri
Yorum yapın