Skoda Scala Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Skoda Scala fiyat listesi ve özellikleri konusunda detayları bu yazımızda bulacaksınız! Skoda Scala, araçlar günümüzde dört kapılı kompakt bir otomobildir. Teknik özellikler söz konusu olduğunda, Skoda Scala araçlar yüksek performans özelliklerine sahiptir. Bu otomobil, 115 beygir gücü sağlayan ve 6 vitesli manuel şanzımana sahip 1.5 litrelik dört silindirli turbo şarjlı bir motorla çalışıyor. Bu güç aktarma sistemi günümüzde 117mph azami hıza ve 8.3 saniyelik 0 -60mph hıza ulaşabilmektedir

Güvenlik açısından markanın araçları sürücülere en iyiyi sunmayı başarmaktadır. 6 hava yastığı, sabit hız kontrolü, şerit tutma yardımı ve bir dizi diğer sürücü yardımcısı ile donatılmıştır. Ayrıca fren yardımı ve yokuş kalkış desteği gibi gelişmiş fren sistemine sahiptir. Sürüş ve yol tutuş söz konusu olduğunda, markanın araçları kaliteli yol tutuşa, minimum gövde rulosuna ve iyi direksiyon kontrolüne sahiptir. Araçların özellikle süspansiyon sistemleri iyi ayarlanmıştır.

Serinin araçları günümüzde etkileyici bir konfor ve performans seviyesine sahiptir. Otomatik klima kontrolü, açılır tavan, otomatik kararan dikiz aynası, otomatik çalıştırma – durdurma ve ısıtmalı koltuklar gibi özelliklerin tümü araçlarda bulunmaktadır.

Skoda Scala fiyat listesi ve özellikleri

Skoda Scala Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının motoru, 1.0 litrelik dört silindirli TSI motorla donatılmıştır. Aynı zamanda 9.4 saniyelik 0 -60 km/saat zaman, 115 km/saat azami hız ve 37 mpg’ye kadar yakıt verimliliği sağlar (kombine şehir ve otoyol). Motor, verimli ve konforlu bir sürüş için altı ileri manuel ve yedi ileri çift kavramalı otomatik şanzıman sistemlerine sahiptir. Süspansiyon sistemi, önde çapraz bağlantılı ve arkada çok bağlantılı bir dizi McPherson amortisöre sahiptir.

Markanın araçları günümüzde, genel olarak keyifli ve konforlu bir sürüş sağlayan araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Serinin araçlarında güvenlik aynı zamanda araçların en önemli önceliğidir. Araçlarda dokuz adede kadar hava yastığı, adaptif hız sabitleme sistemi, şerit tutma yardımı ve çevreye bakılmaksızın güvenli sürüşün sağlanmasına yardımcı olmak için yorulma izleme teknolojisi bulunur.

Son olarak, Skoda Scala araçlar birçok teknolojik özelliğe sahiptir. Bunlar arasında Apple CarPlay ve Android Auto telefon entegrasyonu, Kablosuz telefon şarjı ve ortam aydınlatması yer alıyor. Bunların hepsi sürüş deneyimini geliştirmeye yardımcı oluyor. Araçların ortalama karma yakıt tüketimi günümüzde 6.7 litre olarak ön plana çıkmaktadır. Skoda güncel fiyat listesi için tıklayınız!

Skoda Scala Kampanyalı Fiyat Listesi

Skoda Scala Kampanyalı Fiyat Listesi

Skoda Scala araçları, otomobil endüstrisinde mevcut olan en gelişmiş teknik özelliklerden bazılarına sahiptir. Araçlar günümüzde üstün işçilik ve detaylara kusursuz özen gösterilerek tasarlanmıştır. Skoda Scala’nın en önemli teknik özelliği güç aktarma organıdır. Araç 110 beygir gücü ve 175 Nm tork sağlayan 1.0Tsi motorla çalışıyor. Motor, sürüş sırasında kaliteli performans sağlayan 6 ileri manuel ve 7 ileri çift kavramalı şanzıman sistemine sahip olarak ön plana çıkmaktadır.

Skoda Scala aracının bir diğer teknik özelliği dış tasarımıdır. Dış kısım, araca çarpıcı bir görünüm kazandıran son derece kaliteli bir tasarıma sahiptir. Araç ayrıca günümüzde alaşımlı jantlara sahiptir. Modelden modele fiyatları araçların değişir. Özellikle Comfort ve Elite donanım paketlerinin fiyatları özelliklere bağlı olarak farklılık gösterir. Skoda Scala fiyat listesi ve özellikleri paket tercihleri için;

MarkaModelFiyat
Skoda ScalaComfort724.400TL
Skoda ScalaElite764.400TL
Skoda ScalaPremium869.400TL
Skoda Scala Kampanyalı Fiyat Listesi
Skoda Scala Kampanyalı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Skoda Scala Kampanyalı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının kabin özellikleri de son derece gelişmiştir.  Araçlar en iyi tasarıma sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Araçların koltukları rahat ve destekleyicidir. Merkezi dokunmatik ekran sistemi araçlarda bulunmaktadır. Bu özellikler aynı zamanda Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğunu içerir. Araçların bir diğer önemli özelliği güvenlik özellikleridir.

Araç sürüş sırasında ekstra bir güvenlik ve emniyet katmanı sağlayan şerit tutma asistanı ve adaptif sabit hız kontrolü de dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş sürücü destek sistemi ile donatılmıştır. Genel olarak markanın araçları, etkileyici bir teknik özellikler yelpazesi sunan çok yönlü bir araçtır. Güç, performans ve konfor kombinasyonu, güvenilir ve şık bir araç arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Skoda Scala fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Skoda ScalaComfort675.555TL
Skoda ScalaElite687.654TL
Skoda ScalaPremium745.545TL
Skoda Scala Kampanyalı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın