Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Renault güncel kampanyalı fiyat listesi 2023 yılı itibariyle farklı modellere göre değişiklik göstermektedir. Son günlerin en popüler araç markaları arasında yer almayı başaran araçlardan birisi de Renault marka araçlar olarak ön plana çıkıyor. Markanın araçları yüksek sürüş konforuyla sürücülere en iyi araç sürme deneyimini sunuyor. Böylelikle sürücüler konforlu bir seyahatin zevkini çıkarmış olur. Fransız marka otomobil devi Renault son günlerde Türkiye’de oldukça popüler ve aktif bir konumda bulunuyor. Markanın araçları Türkiye piyasasında oldukça fazla rağbet görüyor. Bu yazıda sizlere Renault marka araçların fiyat listesini aktaracağınız. İşte Renault güncel kampanyalı fiyat listesi Renault güncel kampanyalı fiyat listesi!

Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Taliant Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Taliant araçlar günümüzde 65 BG konumunda bulunan araçlar olarak piyasada biliniyor. Araçların tork kapasiteleri 95 nm olarak ön plana çıkarken, vites tipleri ise manuel vites tipine sahiptir. Çekiş tipi araçların önden çekişli olarak piyasada varlık gösteriyor. Klima sistemi, ABS sistemi, elektrikli ayna sistemi ve cam sistemi araçlarda bulunuyor. Vites sayısı olarak araçların 5 sayıya sahip oldukları biliniyor. Silindir hacminin araçların 999 cm3 olduğu ve silindir sayısının 3 olduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Emisyon standı olarak EUR06, emisyon kontrol metodu WLTP, enjeksiyon tipi MPI olarak bilinir. Renault Taliant Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault TaliantJoy 1.0 Sce 65 BG403.000 TL
Renault TaliantJoy 1.0 Turbo X-Tronic512.000 TL
Renault Clio Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Clio Fiyat Listesi ve Özellikleri

999 motor hacimleriyle ön plana çıkan Renault Clio araçlar 5 ileri manuel ve 6 ileri manuel şanzıman tiplerine sahip araçlardır. Maksimum güç kapasitelerinin araçların 65-90 HP olarak değiştikleri biliniyor. Maksimum tork gücü olarak ise araçların günümüzde 95 ile 160 nm düzeyinde varlık gösterdiklerini bilmekteyiz. Araçlar sınıfının en iyi segment araçları olarak biliniyor ve yakıt tüketimi olarak 4,9 ortalama yakıt tükettikleri bilinmektedir. Maksimum hız kapasitelerinin 160 km oldukları ve 0 ile 100 km hızlanma değerinin 17,1 düzeyinde olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Renault Clio Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault ClioJoy 65 bg403.000 TL
Renault ClioJoy TCE485.900 TL
Renault Captur Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Captur Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Captur araçlar günümüzde 1332 cm3 kapasitesine sahiptirler ve şanzıman tipi olarak 7 ileri vitesli sisteme sahiptirler. Bunun yanında araçların 140 BG sahip olmaları ve 155 BG gücü düzeylerinde olmalarıyla ilgileri üzerlerine çektikleri biliniyor. Günümüzde bu araçların maksimum tork kapasitelerinin 260 nm olmaları onları piyasada popüler yapan faktörler arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir; Porsche Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Araçlar sınıfının en iyi donanımlı segmentlerindendir. 422 bagaj hacmine sahiptirler. 4227 uzunluk kapasitesiyle bilinirler, 1797 genişlik, 1576 yükseklik özelliklerine sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Renault Captur Fiyat Listesi içi tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault CapturTouch 1.3592.900 TL
Renault CapturIcon 1.3629.900 TL
Renault Kadjar Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Kadjar Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault marka araçlar arasında her zaman farklı bir yere sahip olan Renault Kadjar araçlar sınıfının en iyisi olmaya aday araçlardır. 1332 motor hacmi, 7 ileri EDC sistemine sahip olmaları onları piyasada popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Aynı zamanda araçların 157 beygir gücüne sahip olmaları ve 270 maksimum tork kapasitesine sahip olmaları piyasanın en iyisi olmalarında etkili oluyor. Yakıt tüketimi olarak incelediğimizde araçların 5.4 ile 5.5 arasında değişen bir yakıt türüne sahip oldukları biliniyor. Maksimum hız kapasitesi araçların 205 km düzeyindedir. Renault Kadjar Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault KadjarIcon929.000 TL
Renault Megane Sedan Fiyat Listesi ve Özellikleri
Renault Megane Sedan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Megane Sedan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Megane Sedan otomobiller günümüzün en avantajlı özellikleriyle piyasada varlık gösteren araçlar olarak biliniyorlar. 1332 motor hacimleriyle ve 1461 motor kapasiteleriyle bilinirler. Aynı zamanda araçların manuel vites tipine sahip olmaları ve 6 ileri düzeyde olmaları bilinmektedir. Günümüzde Renault Megane Sedan araçlar 140 Beygir gücüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar ve 260 tork kapasitesine sahip olmalarıyla ilgileri üzerine çekiyorlar. Yakıt tüketimi olarak ortalama 5.5 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylar arasında ilk sırada yer alıyor ve kişilerin ilgisini çekiyor. Renault Megane Sedan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Megane SedanTouch 140 BG728.000 TL
Renualt Megane Sedan1.5 Blue 115 BG784.900 TL
Renault Koleos Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Koleos Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Koleos sınıfının en iyisi olmak için sektörde var gücüyle ön plana çıkan araçlar arasında bulunuyor. 1332 motor hacmine sahip olan araçların 7 ileri EDC sistemine sahip oldukları bilinmektedir. Renault Koleos araçlar günümüzde 157 güç kapasitesine sahiptirler, 270 nm tork sistemine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteren bu araçlar 5.9 yakıt tüketimiyle piyasada varlık gösteriyorlar. Maksimum hız kapasiteleri araçların 200 km olarak ön plana çıkarken 7.5 100- 0 km hızlanma değerine sahiptirler ve her daim ilgileri üzerine çekerler. Renault Koleos Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Koleos1.6 DCİ İcon829.750 TL
Renault Koleos2.0 DCİ Dynamique250.000 TL
Renault Zoe E-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikler

Renault Zoe E-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikler

Renault Zoe e-tech Elektrikli araçlar günümüzde 108 güç kapasiteleriyle ön plana çıkmayı başaran araçlardır ve 225 maksimum tork kapasitesine sahiptirler. Batarya tipi olarak araçların Z.E. 50 sistemine sahip oldukları biliniyor ve batarya kapasiteleri ise 52’dir. Batarya ağırlıkları incelendiğinde araçların günümüzde 326 kWh düzeyinde oldukları ve DC 50 KW hızlı şarj özelliklerinin ise 65 oldukları bilinmektedir.  AC 22 KW 135’dir.  Ortalama enerji tüketimi araçların günümüzde 17.5 düzeyinde olduğu biliniyor. Maksimum hız kapasiteleri araçların günümüzde 135 km- s olarak ön plandadır. Renault Zoe E-tech Elektrikli Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Zoe e-tech ElektrikliZen809.000 TL
Renault Megane E-tech Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Megane E-tech Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kalitesiyle piyasada ön plana çıkan Renault Megane e-tech araçlar günümüzde 130 kWh DC hızlı şarj özelliğine sahip araçlar olarak biliniyor. 469 kilometre araç menzil kapasitesine sahiptir ve bu da onları piyasada popüler yapan en önemli detaylardandır. 22 kWh AC şarj kapasitesine sahip araçlar olarak ön plana çıkıyorlar ve CMF-EV çift motor kapasitesine sahip araçlardır. 128 BG sahip olan bu araçlar günümüzde 250 nm maksimum tork kapasitesine sahip araçlar olarak piyasanın kaliteli araçları olarak ön plandadırlar. Renault Megane E-tech Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Megane e-techElectric29.000 Euro- 51.400 Euro
Renault Yeni Express Combi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Express Combi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Express Combi kalitesiyle adından sıklıkla söz ettiren günümüzün en modern araçları olarak biliniyor. Maksimum güç kapasiteleri 95’tir ve maksimum tork kapasiteleri ise araçların 260 olarak ön plana çıkmaktadır. Vites tipi olarak araçların günümüzde BVM özelliklere sahip olmaları 4×2 çekiş tipine sahip olmaları onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor.  Vites sayısı olarak ise araçların 6 oldukları biliniyor. Silindir hacimlerinin araçların 1461 cm3 düzeyinde olması onları popüler yapan faktörlerdir. Silindir sayısı olarak araçların günümüzde 4 olarak ön plana çıktıkları biliniyor. Renault Yeni Express Combi Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Express CombiJoy 1.5443.900 TL
Renault Yeni Express CombiTOUCH451.900 TL
Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Express Van araçlar minivan olarak da piyasada bilinen 6 vitesli mekanik sisteme sahip araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Araçların günümüzde 240 nm tork kapasitesine sahip olduklarını biliyoruz ve koltuk sayılarının 2 oldukları biliniyor. İstihap haddi olarak araçların günümüzde 650 olduğu biliniyor ve yükleme hacmi olarak ise 3,3 sistemine sahip olmaları onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Dijital klima sistemi başta olmak üzere aracın aynı zamanda iç donanımsal özellikleri bakımından ilgileri üzerine çektiklerini bilmekteyiz, ABS sistemi araçlarda bulunan en önemli özelliklerdir. Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Express VanCombi Joy433.000 TL
Renault Yeni Express VanCombi Touch441.900 TL
Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Master Panelvan ticari araç olarak piyasada varlık gösteren koltuk sayısı 3 olarak ön plana çıkan araçlar olarak piyasada biliniyorlar. Araçların günümüzde ishap haddi 1240 ile 2040 arasında farklılık gösteriyor. Bunun yanında araçların aynı zamanda yükleme hacimleri 10,8 ile 9 arasında farklılık gösterdikleri biliniyor. LED farlara sahiptirler ve iç donanımsal özellikleri araçların çok geniş standartlara sahip durumdadır. Kolay yükleme kapasitesine sahiptirler ve ilgileri üzerine çekerler. DRL ve LED aydınlatma sistemi araçlarda ön plana çıkan özellikler arasında ilk sırada yer alan faktörlerden biridir. Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Master Panelvan150 HP 9M410.000 TL
Renault Yeni Master Panelvan150 HP 11M419.000 TL
Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Trafic Panelvan araçlar günümüzde 3 koltuk sayısına sahip araçlar olarak bilinir ve istihap haddi olarak araçların 1250 sistemine sahip oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Yükleme hacimleri olarak ise araçların 6,0 kapasiteye sahip oldukları bilinen en önemli etmenlerden biri konumundadır. Yüksek sürüş konforuna sahip olmaları ve direksiyon kabiliyetinin yüksek olması araçların bilinen en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Optimum yükleme alanına sahiptirler ve avantajlı bir konumda bulunurlar. Sürüş konforu bakımından bu araçlar sizlere isteneni en iyi şekilde sunmayı vadeden araçlar olarak piyasada biliniyorlar. Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Yeni TraficPanelvan2.0 Blue421.000 TL
Renault Yeni TraficPanelvanCombi 5+1486.000 TL
Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Master Panelvan araçlar günümüzde dizel motorlu araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Araçların aynı zamanda manuel vites tipine sahip oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Günümüzde bu araçlar 150 BG sistemine sahip araçlar olarak biliniyorlar ve ticari amaçlar için birçok alanda kullanılmaktadırlar. Araçlar her daim ilgileri üzerine çeken iç donanımsal özellikleriyle ön plana çıkmayı başarıyorlar. 5575 uzunluk, 2070 genişlik, 2482 yükseklik özelliklerine sahip oldukları bilinen detaylardandır. Bagaj hacimleri olarak araçların günümüzde 10800 litre konumunda oldukları bilinen en önemli etmenlerden biridir. Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Master PanelvanL2H2558.900T L-695.000 TL

Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Trafic Panelvan araçlar LED tasarım sistemleriyle ön plana çıkan günümüzün en popüler araçları arasında bulunuyor. Modern görünümleriyle ve kaliteli dış tasarımlarıyla araçların kişilere isteneni en iyi şekilde sunduklarını bilmekteyiz. Araçlar günümüzde ticari amaçlar için kullanılan ve son derece ayrıcalıklı araçlar olarak biliniyorlar. Minivan olarak da bilinen bu araçlar sektörün gördüğü en modern araçlar piyasada varlık gösteriyorlar. Klima sistemi, ABS sistemi ve elektrikli ayna sistemi her daim ilgileri üzerine çeken faktörler arasında bulunuyor ve ön plana çıkıyor. Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Yeni TraficPanelvanGrand Confort553.000 TL
Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Trafic Combi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Trafic Combi araçların teknik özellikleriyle piyasada ilgileri üzerine çekmeyi başaran araçlar konumundadır. Toplam uzunlukları araçların 5.399 düzeyindeyken, faydalı hacim kapasiteleri ise 6.0 düzeyindedir. Araçlar aynı zamanda günümüzde 150 BG sistemine sahiptirler ve son derece kabiliyetli sürüş yeteneklerine sahiptirler. Dingil mesafesi olarak araçların 3.498 mm düzeyine sahip olduklarını biliyoruz ve toplam genişlik olarak ise araçlar 1956 toplam yükseklik olarak 1953 sistemine sahip olmaları araçların popülerliğini artıran unsurlar arasında bulunuyor. Klima, ABS, frenleme sistemleri araçlarda mevcuttur. Renault Yeni Trafic Combi Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
renault yeni trafic combi2.0 DCİ521.000 TL
renault yeni trafic combiCombi 5+1586.000 TL
Renault Twizy e-tech elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Twizy e-tech elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Twizy e-tech elektrikli araçlar %100 elektrikli ve şarjlı araçlar olarak piyasada ön plana çıkmayı başaran araçlardır. Bu araçların günümüzde sıfır motor sistemine sahip olmaları sıfır gürültü sistemiyle çalışmalarında etkili olmuştur. Aynı zamanda araçlar hızlı ve kolay şarj olabilme özelliklerine sahip olmalarıyla da sürücülerin ilgisini üzerlerine çekmeyi başarıyor. Vites değiştirmeden sürüş özelliğine sahip olmaları araçları profesyonelleştiren özelliklerden bazılardır. Araçların şarjları tam tamına 4 saat içinde ful olacak şekilde dolumu yapılıyor. 125-80 R13- 145-80R13 lastik ölçüleriyle piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Renault Twizy e-tech elektrikli Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Renault Twizy e-tech elektrikliTWIZY336.900 TL

Renault güncel kampanyalı fiyat listesi 2023 yılının güncel halini sizlerle paylaştık!

Yorum yapın