Renault Yeni Trafic Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Yeni Trafic Panvan fiyat listesi ve özellikleri konusunda tüm ayrıntılar bu yazımızda! Renault Yeni Trafic Panvan araçlar günümüzde sürücülere en iyi avantajları sağlamaktadır. Sağlam yapısı ve üstün teknik özellikleri araçları ön plana çıkarmaktadır. Araç, 2.0 litre dCimotor kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda araçlar 115hp ve 260Nm tork üretmektedir. Bunun yanında araçlar daha fazla güç ve verimlilik sunan turbo şarjlı bir motorla donatılmıştır. Otomatikleştirilmiş manuel şanzıman sistemi kolay ve sorunsuz sürüş sağlar.

Renault Yeni Trafic Panvan, 3350 kg brüt araç ağırlık derecesine sahiptir. 1600 kg maksimum taşıma kapasitesine sahiptir. Dolayısıyla bu da ağır yükleri kolaylıkla araçların taşıyabilmesini sağlar. Ayrıca 2500 kg’a kadar çekiş gücüne sahiptir. Bu araç aynı zamanda sürücü ve yolcu konforunu sağlamak için bir dizi özellik ile donatılmıştır.

Çeşitli kavrama konumlarına ve kontrollere sahip ayarlanabilir bir direksiyon simidine sahiptir. Böylelikle günümüzdesürücülere kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimi sağlar. Ayrıca ayarlanabilir süspansiyon, gelişmiş yerden yükseklik ve bir radyo ve navigasyon sistemine sahiptir. Genel olarak, Renault Yeni Trafic Panvan, sağlam yapısı, üstün teknik özellikleri sürücü ve yolcu konforunu sağlamak için tasarlanmış çeşitli özellikleri ile olağanüstü bir araçtır.

Renault Yeni Trafic Panvan fiyat listesi ve özellikleri

Renault Yeni Trafic Panelvan Yakıt Tüketimi

Markanın araçları günümüzde teknik özellikleriyle dikkatleri üzerine çektiği gibi yakıt performanslarıyla da ilgileri üzerine çekmektedir.. Güçlü bir performans için gelişmiş bir 1.6 litre dCi motora sahiptir. Araçlar 65 kmdüzeyine kadar bir menzile sahiptir. Ayrıca daha güçlü dayanıklılık ve geliştirilmiş yük kapasitesi için güçlendirilmiş şasi sistemine de günümüzde sahip olmalarıyla ön plana çıkıyorlar.

Markanın otomobilleri günümüzde ayrıca dört hava yastığı, kilitlenme önleyici fren sistemi, Elektronik Denge Kontrolü (ESC) ve motor immobilizemle merkezi kilit sistemi de dahil olmak üzere çok çeşitli güvenlik özellikleri sunuyor. Çekiş kontrol sistemi ıslak zeminlerde kaymayı azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca araçların arka görüş kamerası sistemi de standarttır.

Renault Yeni Trafic Panvan, manuel beş vitesli şanzıman veya opsiyonel altı vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman sistemlerine sahiptir. Ayrıca, gelişmiş çekiş için sürücünün seçebileceği bir AWD sistemi ve kaygan yüzeylerde daha fazla kontrol için bir Çekiş Kontrol Sistemi bulunur. Opsiyonel dört tekerlekten çekiş (4WD) sistemi de mevcuttur. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Yeni Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Yeni Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Yeni Trafic Panvan’ın dış tasarımı, benzersiz bir trapezoid tasarıma, 18 inç alaşım jantlara ve LED gündüz farlarına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Eğlence için, dahili bir radyo/CD/MP3 çalar sistemine sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmektedir. Renault Yeni Trafic Panvan araçların içi ferah ve konforludur.Deri kaplamalı direksiyon simidi ve deri kaplı geri çekilebilir kolçaklara sahiptir. Yedi koltuklu yolcu bölmesi ayrıca depolama için bol miktarda alan sağlar.

Renault Yeni Trafic Panvan araçlar günümüzde birinci sınıf performans ve güvenlik özellikleri sunar. Hem şehir içi sürüş hem de uzun mesafeli sürüşler için mükemmel bir araçtır. Araçlar piyasanın gördüğü en görkemli araçlardan bir tanesi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Renault Yeni Trafic Panvan fiyat listesi ve özellikleri Grans Comfort;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Trafic PanelvanGrand Comfort609.900TL
Renault Yeni Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Yeni Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Yeni Trafic Panelvan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault’nun yeni Trafic Panvan araçları günümüzde kaliteli teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Verimli bir 2.0L dizel motora sahiptir.Güçlü bir 110HP ve 6.2L/100km’ye kadar yakıt ekonomisi sağlar. Araçlar kolay vites değiştirme ve maksimum güç aktarımı için verimli bir 6 ileri manuel şanzıman sistemlerine sahiptir.

Standart panoramik açılır tavan ve kayar yan kapılar size önünüzdeki yolun harika bir manzarasını sunarken, polen filtresi ve hava sirkülasyonlu klima sistemi kabini konforlu tutmaktadır. Trafic Panvan, 800 kg’a kadar yük kapasitesine sahiptir. Dört kameralı Around View Monitor, dar alanlarda manevra yaparken 360 derecelik görüş sağlarken, standart Şeritten Ayrılma Uyarısı sürüklenmeyi önlemeye yardımcı olur. Araçların ÖTV oranı %80’dir. Renault Yeni Trafic Panvan fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Trafic PanelvanGrand Comfort534.435TL
Renault Yeni Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın