Renault Yeni Trafic Combi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Yeni Trafic Combi fiyatları ve özellikleri konusunda ayrıntılı bilgilere bu yazımızda ulaşacaksınız. Yeni Renault Trafic Combi, konforlu, güvenli bir sürüş deneyimi için gerekli tüm modern özellikleri sunan bir araçtır. Araçların günümüzde dış cephesi modern ve konforludur. Ayrıca, 4.600 mm uzunluğunda ve 1.935 mm yüksekliğindedir. Araçlar böylelikle geniş bagaj bölmesine sahip olmasıyla ön plana çıkmayı başarmaktadır.

Aracın kabinin içinde, Trafic Combi, klima ve ses sistemleri gibi çeşitli olanakların yanı sıra maksimum konfor için deri döşeme sistemleri araçlarda mevcuttur. Buna ek olarak, Trafic Combi güçlü ve güvenilir bir motor sistemine sahiptir. 2,0 litre turbo şarjlı benzinli motor, 130 hp maksimum güç çıkışı ve 310 Nm maksimum tork sağlar. Araçları motoru otomatik şanzıman sistemiyle güçlendirilmiştir.

Böylelikle 12,9 saniyede 0 -100 km/s hızlanma ve 155 km/s azami hızlanma kapasitesine sahiptir.  Markanın otomobilleri ayrıca bir dizi son teknoloji güvenlik özelliğine sahiptir. Araç, güvenli bir sürüş sağlamak için ABS, EBD ve ESC sistemlerinin yanı sıra altı hava yastığı özelliklerine sahiptir.  Markanın araçlarında aynı zamanda hız sabitleme sistemleri de günümüzde mevcuttur.

Renault Yeni Trafic Combi fiyatları ve özellikleri

Renault Yeni Trafic Combi Yakıt Tüketimi

Teknik özellikler açısından markanın araçları, 55,4 MPg’ye kadar çıkabilen bir dizi verimli dizel motor özelliklerine sahiptir. Araçların motorları güçlüve yakıt verimliliğinden en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmıştır. 95 g/km CO2 emisyonu ile bu motorlar geleneksel benzinli motorlardan daha düşük çevresel etkiye sahiptir.

Kullanım açısından markanın araçları, mükemmel stabilite sunan sağlam bir süspansiyon sistemine sahiptir. Dört tekerlekten çekiş sistemi Renault Yeni Trafic Combi araçlarına mükemmel çekiş ve arazi kabiliyeti sağlar. Araçlar ayrıca, sürücüleri ve yolcuları her zaman güvende tutmaya yardımcı olmak için ABS ve ESP gibi bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir.

Konfor açısından, Renault Yeni Trafic Combi araçları geniş bagaj alanı ile kaliteli bir iç mekana sahiptir. Koltuklar ayrıca ayarlanabilir bel desteği özelliklerine sahiptir. Sonuç olarak, Renault Yeni Trafic Combi araçlar konforlu model araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Markanın araçları günümüzde üst düzey standartlarda sürüş deneyimi sunmayı başarmaktadır. Böylelikle her açıdan kişiler araçlarda mükemmel bir sürüş avantajına sahip olma ayrıcalığına erişiyorlar. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Yeni Trafic Combi Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Yeni Trafic Combi Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçları günümüzde, sürüşü sorunsuz ve kolay hale getiren 9 vitesli otomatik vites özellikleriyle ön plana çıkmaktadırlar. Aynı zamanda 1.6 litre turbo şarjlı motor kapasitesi özelliği de araçlarda günümüzde mevcut düzeydedir. Markanın araçlarının kampanyalı fiyat listesinin belirlenmesinde en önemli rolü donanım paketi oynamaktadır. Donanım paketinden paketine fiyatlarda farklılıklar olduğu bilinmektedir.

Araçların aynı zamanda iç mekanı da son derece konforlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Standart 4 koltuklu araçlar olarak ön plana çıkmaları markanın araçlarını günümüzde popüler yapan en önemli faktörlerin başında gelmektedir.Aynı zamanda koltuk sayısı ekstra olarak 6 seçeneğe kadar günümüzde yükseltilebiliyor. Böylelikle kaliteli bir sürüş deneyimini hem sürücülere hem de yolculara araç sağlamayı başarmaktadır. Renault Yeni Trafic Combi fiyatları ve özellikleri 8+1 Grand Comfort için;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Trafic Combi8+1 Grand Comfort838.000TL
Renault Yeni Trafic Combi Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Yeni Trafic Combi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Yeni Trafic Combi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Yeni Trafic Combi, kaliteli teknik özellikleriyle ön plana çıkan bir araçtır. Gelişmiş turbo dizel motorundan modern kabinine kadar, Yeni Trafic Combi konforlu performans sunacak şekilde üretilmiştir. Motor, gelişmiş commonrail enjeksiyonu ve turbo şarj cihazına sahip 2.0 litrelik bir dCi’dir. Sonuç olarak, motor maksimum 285 Nm torkla 98bhp üretebilir. Gelişmiş motor, yakıt tüketimini en aza indirmeye ve emisyonları azaltmaya yardımcı olan Stop amp, Start teknolojisi ile donatılmıştır.

Araçların günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimizde markanın araçlarının ÖTV oranlarının %80 düzeyinde olduğunu gözlemlemekteyiz. %90 engel seviyesi bulunan bireyler bu araçları günümüzde ÖTV’siz olarak satın alma avantajına sahiptir. %45- %89 engel durumu bulunan vatandaşlarımızda aynı zamanda araçları %28 ÖTV indirimli olarak satın alabilmektedir. Renault Yeni Trafic Combi fiyatları ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Trafic Combi8+1 Grand Comfort775.545TL
Renault Yeni Trafic Combi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın