Renault Koleos Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Koleos fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman paket versiyonlarına bağlı olarak karşımıza farklı seçenekler çıkar. Renault Koleos araçları, çok çeşitli teknik özellikler ve performans avantajları sunan yenilikçi ve güvenilir bir aile aracı olarak bilinir. Aynı zamanda günümüzde markanın araçları maksimum 150 beygir gücü üreten 2 litrelik dizel doğrudan enjeksiyonlu motorla güçlendirilmiştir.

Dört tekerlekten çekiş kabiliyetlerini göz önünde bulundurarak, 200 km/s azami hıza ve 5,6 litre/100 km yakıt verimliliğine sahiptir. Araç aynı zamanda yedi vitesli etkileyici bir EDC (Verimli Çift Kavrama) otomatik şanzıman sistemine sahiptir ve kesintisiz vites değiştirme avantajı sağlar. Ayrıca, sürücünün sürüş tercihlerini göstermeye yardımcı olmak için çeşitli farklı sürüş modlarına sahiptir.

Güvenlik açısından Renault Koleos, hava yastıkları, Adaptif ESA, ESS ve Şeritten Ayrılma Uyarısı gibi çok çeşitli aktif ve pasif güvenlik özelliklerine sahiptir. Araçlarda arka park sensörleri ve otomatik park yardım sistemi vardır. Böylece sürücüler dar alanlara güvenle araçlarını park edebilirler. Renault Koleos araçlar, Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğuna sahip tam entegre 7 inç dokunmatik ekranlı medya sistemine sahiptir. Araçlar günümüzde arama ve kablosuz şarj özellikleri gibi bağlantı ve kullanılabilirliği artırmak için bir dizi teknoloji özelliği de içeriyor.

Renault Koleos fiyat listesi ve özellikleri

Renault Koleos Yakıt Tüketimi

Renault Koleos araçları, yüksek teknik donanım kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Araçları sürücüler için inanılmaz derecede çekici kılan birçok farklı özellik mevcuttur. Tüm Renault Koleos araçları güçlü, sağlam 2.5L, 4 silindirli bir motorla geliyor. Bu motor, araca 170 beygir gücü ve 177 lb -ft tork sağlar ve hem şehir içi yollarda hem de açık otoyolda sürüş sırasında bol miktarda güç sağlar.

Buna ek olarak, tüm modeller ortalama 8.5L/100km ve 65L tank kapasitesi ile sağlam bir yakıt ekonomisine sahiptir. Markanın araç modelleri aynı zamanda araçları inanılmaz derecede güvenli bir araç haline getiren bir dizi özelliğe sahiptir. Örneğin, altı hava yastığı, adaptif sabit hız kontrolü, kör nokta izleme ve şerit değiştirme uyarısı araçlarda bulunmaktadır.

Böylelikle bu özellikler, sürücü ve yolcuların sürüş sırasında mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlar. Markanın araçlarının dış cephesi son derece kalitelidir ve çeşitli renk seçenekleriyle gelir. Ek olarak, tüm modellerde otomatik LED farlar ve standart olarak LED gündüz farları bulunur. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Koleos Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Koleos Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Koleos araçları, çok çeşitli teknik özelliklere sahip son derece gelişmiş bir otomobil serisi olarak ön plana çıkmaktadır. Aracın dış cephesi günümüzde sportif bir tasarıma sahiptir. Dış cephe, entegre LED gündüz farları ve aracın kalitesini ön plana çıkarmak için tasarlanmış ısıtmalı dış aynalar gibi bir dizi özellik ile araçların tasarımları geliştirilmiştir.

Araçların iç mekan tasarımları da günümüzde modern standartlara uygundur. Lüks malzemeler ve ileri teknoloji ile konforlu bir iç mekana sahiptir. Bu özelliklere dokunmatik ekranlı ortam navigasyon sistemi, Bluetooth bağlantısı ve USB bağlantı noktaları dahildir. Entegre ses sistemi ve ayarlanabilir 8 hoparlör sistemi, sürüş sırasında müzik dinleme avantajını sürücülere sağlamaktadır. Renault Koleos fiyat listesi ve özellikleri Icon için;

MarkaModelFiyat
Renault KoleosIcon1.247.900TL
Renault Koleos Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Koleos ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Koleos ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçları güçlü motorları ve kaliteli güvenlik özellikleri ile piyasada ön plana çıkar. Bu orta büyüklükteki lüks SUV araçlar, 2.0L turbo şarjlı dizel motor veya 2.5L benzinli motor tarafından desteklenmektedir.Aynı zamanda altı ileri manuel veya CVT iki tekerlekten çekişli şanzıman ile donatılmıştır ve sürücülere mükemmel bir sürüş deneyimi avantajı sunar.

Bu araçlar günümüzde bir dizi hava yastığı, Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi, Elektronik Fren Kuvveti Dağıtımı özellikleri de günümüzde mevcuttur. Aynı zamanda Elektronik Denge Programı, Yokuşta Kalkış Yardımı ve Acil Durum Fren Yardımı da dahil olmak üzere çok sayıda güvenlik fonksiyonu araçlarda vardır. Araçların günümüzde ÖTV oranları %110 olarak belirlenmiş düzeydedir. Renault Koleos fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Renault KoleosIcon1.105.323TL
Renault Koleos ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın