Renault Captur Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Captur fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlerin tamamına bu yazımızda yanıtlar verdik. Renault Captur araçları, onları rakiplerinden ayıran bir dizi teknik özelliğe sahiptir. Motordan başlayarak, 2018 Renault Captur, altı ileri manuel şanzımanlı 600cc üç silindirli turbo şarjlı benzinli motora sahiptir. Bu motor 5500 dev/dakikada maksimum 88kW güce sahipken, 2000 dev/dak’da maksimum tork 190 Nm’dir. Güvenlik özelliklerine geçen Captur, sürücü ve yolcu hava yastıkları, Elektronik Fren Dağıtımlı ABS, elektronik stabilite kontrolü, Yokuşta Kalkış Yardımı (HSA) ve Acil Durdurma Sinyali ile donatılmıştır.

ESS, aracın daha kolay görülmesine ve herhangi bir tehlikeli durumdan çıkmasına yardımcı olacağından acil durum senaryolarında özellikle yararlıdır. Teknoloji açısından Captur, kullanıcıların navigasyon, ses ve mobil cihaz bağlantısını kontrol edebilecekleri 7 boyutlarında dokunmatik ekranlı bir bilgi – eğlence sistemine sahiptir.

Sistem, çeşitli eğlence ve navigasyon uygulamalarına kolay erişim sağlayan CarPlay ve Android Auto ile uyumludur. Araç ayrıca, bilgi – eğlence sisteminin kolay eller serbest kullanımı için ses tanıma özelliğine de sahiptir. Renault Captur araçlarında ayrıca sabit hız kontrolü ve hız sınırlayıcı, klima kontrolü ve dar alanlarda park etmeye yardımcı olan park sensörleri bulunur.

Renault Captur fiyat listesi ve özellikleri

Renault Captur Yakıt Tüketimi

Renault Captur, çeşitli teknik özelliklere sahip popüler bir araçtır. Konfor ve rahatlıktan güvenlik ve performansa kadar, Captur bir sürücülerin ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Konfor ve rahatlıkla başlayan Renault Captur, ayarlanabilir oturma konumu, yokuşta kalkış yardımı ve ısıtmalı ön cam ile olağanüstü konfor sunar. Çift bölgeli klima kontrolü sürücüler ve yolcular için konfor sağlar. Buna ek olarak, akıllı depolama çözümlerine sahip ergonomik bir iç mekan, sürücülere gerekli tüm eşyalar için bol miktarda alan sağlar. Araçların karma yakıt tüketimi 5.7 litre olarak ön plana çıkar.

Günümüzde markanın araçlarındaki güvenlik özellikleri son derece kalitelidir. Araçta sürücü ve yolcu hava yastıkları, ABS frenleri, elektronik stabilite kontrolü ve yokuşta kalkış yardımı bulunur. Buna ek olarak, Captur, adaptif sabit hız kontrolü ve şerit değiştirme uyarısı gibi gelişmiş aktif güvenlik teknolojisinin tam bir paketi ile donatılmıştır.

Araç ayrıca, etkili enerji emilimine sahip yüksek gerilimli çelik gövde yapısı da dahil olmak üzere etkileyici bir dizi pasif güvenlik özelliği ile birlikte gelir. Performans söz konusu olduğunda, araçlar sürücülere en iyiyi sunar. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Captur Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Captur Kampanyalı Fiyat Listesi

Araç, 115 beygir gücü ve 148 lb -ft tork üreten 1.3 litrelik, dört silindirli Turbo şarjlı Doğrudan Enjeksiyon Motoru ile güçlendirilmiştir. Motor, duyarlı ve verimli vites geçişleri sağlayan yedi ileri çift kavramalı otomatik şanzıman ile eşleştirilmiştir. Bu özellikler ve daha fazlası Renault Captur’u konfor, rahatlık, güvenlik ve performans arayan herkes için harika bir araç haline getiriyor. Stil, rahatlık ve performansın mükemmel dengesini arayanlar için markanın araçları günümüzde ideal bir seçimdir.

Otomobil ayrıca Yokuş Kalkış Yardımı, Sabit Hız Kontrolü ve en yeni nesil otomatik farlar gibi sürüş deneyimini geliştirmek için bir dizi teknik özellik de sunuyor. EasyLink bilgi ve eğlence sistemi, klima kontrolü ve dahili navigasyon gibi diğer özellikler de mevcuttur. Renault Captur fiyat listesi ve özellikleri Icon için;

MarkaModelFiyat
Renault CapturIcon866.900TL
Renault CapturTouch Plus827.900TL
Renault Captur Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Captur ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Captur ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Teknik açıdan araç, her ikisi de otomatik ve manuel şanzıman seçenekleriyle birlikte gelen 1.2 litrelik turbo benzinli motor veya 1.5 litrelik dCi dizel motorla güçlendirilmiştir. Performans açısından Araçlar günümüzde, 183 km/s azami hıza ve 0 -100 km/s hızlanma süresine sadece 11,1 saniyede ulaşabiliyor. Ayrıca dört tekerlekten çekiş, gelişmiş çekiş kontrolü ve tüm sürüş koşullarında konforlu bir sürüş sağlayan ayarlanabilir süspansiyon ile donatılmıştır.

Güvenlik açısından otomobiller, ABS ve Elektronik Denge Kontrolü gibi güvenlik özelliklerinin yanı sıra aracın güvenlik derecesine daha fazla katkıda bulunan bir dizi sürücü destek sistemi ile donatılmıştır. Son olarak, araçlar ayrıca iklim kontrolü, seyir kontrolü, dokunmatik ekranlı multimedya ekranı ve akıllı telefon bağlantısı gibi bir dizi modern yaratık konforu ile donatılmıştır. Renault Captur fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiylebirlikte;

MarkaModelFiyat
Renault CapturIcon775.340TL
Renault CapturTouch Plus739.453TL
Renault Captur ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın