Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Yeni Master Van fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza paket seçeneğinde bağlı olarak farklı fiyatlar çıkar. Renault Yeni Master Van, tanınmış otomotiv markası Renault’nun sunduğu güvenilir bir ticari araçtır. Bu minibüs çeşitli uzunluklarda, gövde stillerinde ve yük kapasitelerinde mevcuttur. Böylelikle işletmenizin neye ihtiyacı olursa olsun, sizin için mükemmel bir model olacağından emin olabilirsiniz.

Teknik özellikler açısından Renault Yeni Master Van’ın kısa, orta ve uzun olmak üzere üç farklı boyutu bulunuyor. Kısa versiyon dört metre uzunluğunda, 600kg yük kapasitesi ve 800kg yük kapasitesi ile 1.9 metre yüksekliğindedir. Orta versiyon dört metre ve 1100 kg yük kapasitesi, 1,9 metre yüksekliği ile 900 kg yük kapasitesine sahiptir.

Araçları uzun versiyon, bueş metre uzunluğa, 1000 kg yük kapasitesine ve iki metre yüksekliğe ,1200 kg’lık bir yüke sahiptir. Bu modeller iki motor seçeneği ile donatılmıştır. 2.3 dizel veya 2.0 benzinli motordur. Her iki motor da manuel veya opsiyonel otomatik şanzıman ile 120 bg’ye kadar güç çıkışı sunmaktadır. Yakıt ekonomisi açısından, Renault Yeni Master Van 46mpg’den 52mpg’ye kadar kaliteli bir aralık sunabilir.

Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Master Panelvan Yakıt Tüketimi

Yeni Renault Master Van araçlar günümüzde ticari araçlar olarak ön plana çıkar ve işletme sahipleri sıklıkla bu araçları tercih etmektedir. Araçlar aynı zamanda sürücülere güvenilir, konforlu ve verimli bir sürüş deneyimi sunar. Yeni Renault Master Van, 115 ila 150 bg arasında değişen bir dizi güçlü Euro 6 dizel motor kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda bu motorlar olağanüstü yakıt verimliliğine sahiptir

Markanın araçlarının motoru sessiz çalışmaktadır. Araçlar aynı zamanda birçok farklı donanımsal özelliği sürücülere sunmaktadır. Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere navigasyon kontrol sistemleri araçlarda bulunmaktadır.  Araçların yakıt tüketimi özellikleri ortalama yakıt tüketimi araçların 6.1 litre olarak ön plana çıkmaktadır.

Araçlarda ayrıca bir dizi hava yastığı ve ABS freninin yanı sıra yokuşta kalkış sistemi de mevcuttur. Böylece araçlar hem konforlu hem de güvenilir bir sürüş deneyimini sürücülere sunmaktadır. Taşıma kapasitesi söz konusu olduğunda, Renault Master Van 1649 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca 8.6m3 ‘lük etkileyici bir bagaj hacmine sahiptir. Dolayısıyla bu özellikte büyük yükleri taşımak için ideal bir seçimdir. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Yeni Master Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Master Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Yeni Master Van, güçlü bir 2.3L dört silindirli motor kapasitesine sahiptir. Bu motor 160 beygir gücü ve 385 Nm tork sunmaktadır.Böylelikle araçlar sürücülere güvenilir ve kaliteli bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Ayrıca, sürüşünüz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlamak için altı ileri manuel şanzıman sistemi araçlarda bulunmaktadır.

Teknolojik açıdan Renault Yeni Master Van, kilitlenme önleyici frenler, elektronik denge kontrolü ve arka park sensörleri gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca geliştirilmiş güvenlik için yan görüş kamerası, ABS ve Elektronik Fren Kuvveti Dağıtımına sahiptir. Bluetooth bağlantısı ve birden fazla USB bağlantısı araçlarda mevcuttur.Böylelikle sürücüler yol sırasında akıllı telefonlarını araçlarına bağlama avantajına sahiptir. Renault Yeni Master Van fiyat listesi ve özellikleri L1H1 ve diğer paketler için;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Master PanelvanL1H1609.000TL
Renault Yeni Master PanelvanL1H2611.000TL
Renault Yeni Master PanelvanL2H2614.900TL
Renault Yeni Master Van fiyat listesi ve özellikleri 2023
Renault Yeni Master Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Yeni Master Panelvan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Yeni Master Van araçlar günümüzde güvenlik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Elektronik Stabilite Programı (ESP), Elektronik Fren Dağıtımı (EBD), Acil Durum Fren Desteği (EBA) ve Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS) özelliklerine sahiptir. Otomobil ayrıca bir kaza durumunda size ek koruma sağlamak için ön, yan ve perde hava yastıkları gibi farklı özelliklere sahiptir.

Araçlar günümüzde birçok açıdan sürücülere konfor sağlamakla beraber KDV oranları araçların %18 olarak belirlenmiştir. Araçların günümüzde ÖTV oranları %80 olarak belirlenmiş olup %90 engelli vatandaşlar araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyor. Aynı zamanda 50 ile %89 engel durumu bulunan kişiler araçları %28 ÖTV indirimli satın alma avantajına sahiptir. Renault Yeni Master Van fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Master PanelvanL1H1565.545TL
Renault Yeni Master PanelvanL1H2575.546TL
Renault Yeni Master PanelvanL2H2588.655TL
Renault Yeni Master Van fiyat listesi ve özellikleri

Yorum yapın