Renault Taliant Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Taliant fiyat listesi ve özellikleri hakkında tüm detaylar bu yazımızda! Renault Taliant, iş ve yaşam tarzı kullanımı için tasarlanmış hafif ticari araç ailesidir. Mükemmel fayda sunmak için tasarlandıkları için, onları değerli bir varlık haline getiren çeşitli teknik özelliklere sahiptirler. Markanın araçlarının motorları güçlü ve verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. 1.5L benzinli doğrudan enjeksiyonlu motor veya turbo şarjlı doğrudan enjeksiyonlu 2.0L dizel motor ile birlikte gelirler.

Her iki motor da maksimum 85 kW güç ve 280 Nm tork üretir. Ek olarak, endüstrideki en iyiler arasında yer alan yakıt tüketimi derecelerine sahiptirler ve bu da onları uzun mesafeler için ideal kılar. Güvenlik açısından günümüzde, markanın araçları bir dizi aktif ve pasif güvenlik özelliği ile birlikte gelir. Bunlar arasında gelişmiş stabilite kontrolü, ABS, ESP ve Yokuş İniş Kontrolü bulunur.

Sürücü, yolcu ve yan darbe hava yastıklarını içeren gelişmiş bir hava yastığı sistemi de mevcuttur. Yolcu konforu açısından araçlar, konforlu bir sürüş sağlayan ayarlanabilir koltuklara ve klima sistemlerine sahiptir. Araçlar her açıdan kişilere en iyi donanımsal özellikleri sunmayı başarır.

Renault Taliant fiyat listesi ve özellikleri

Renault Taliant Yakıt Tüketimi

Renault Taliant araçları üstün performans, güvenilirlik ve daha yüksek güvenlik özellikleri sunar. Performans açısından, mevcut motor seçenekleri arasında bir dizi benzinli ve dizel model bulunmaktadır. Her motor olağanüstü hızlanma sağlayacak şekilde ayarlanmıştır ve sürücülere gaza her vurduklarında heyecan verir. Ek olarak, aralıktaki çoğu motorun sağladığı yüksek tork seviyeleri, sürücülerin asla güç istemeyeceklerini garanti eder.

Renault Taliant’ın üstün güvenilirliği, her aracın uzun ömürlü olmasını sağlayan titiz testlerle kanıtlanmıştır. Bileşenleri oldukça dayanıklıdır ve gerekli onarımların tamamlanması nispeten kolaydır. Araçlar günümüzde farklı donanımsal özelliklerle ön plana çıkmayı başarır. Dolayısıyla son günlerin en çok tercih edilen araçları olarak piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Yakıt tüketimi açısından ortalama 6.5 litre yakıt tüketirler.

 Son olarak, Taliant, sürücüleri ve yolcuları yolda güvende tutmaya yardımcı olan gelişmiş güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Bu önlemler arasında; şerit değiştirme uyarıları, sürücü yorgunluk tespiti, aktif acil durum freni ve otonom seyir kontrolü bulunmaktadır. Genel olarak, Renault Taliant araçları performans, güvenilirlik ve güvenlik talep edenler için yatırım yapmaya değer araçlardır. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Taliant Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Taliant Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Taliant, şık ve şık bir tasarıma sahip lüks bir spor otomobildir. 480 beygir gücüne kadar güç çıkışı ve 186 km/saate kadar maksimum hıza sahip güçlü bir motora sahiptir. Taliant ayrıca gelişmiş süspansiyonu ve gelişmiş şanzıman sistemi sayesinde üstün yol tutuş sunar. Güvenlik açısından, Taliant gelişmiş bir elektronik stabilite kontrol sistemi, merkezi lastik şişirme ve kilitlenme önleyici fren sistemi de dahil olmak üzere çeşitli gelişmiş özelliklerle donatılmıştır.

Kabin ayrıca rahat koltuklar, deri iç mekan, iç hava filtrasyonu, elektrikli camlar ve deri kaplı direksiyon simidi ile iyi donanımlıdır. Dış özellikler açısından, Taliant kendine özgü dik farlar, çekici alaşım jantlar ve çekici dış aydınlatma ile donatılmıştır. Renault Taliant fiyat listesi ve özellikleri Joy 1.0 Sce için;

MarkaModelFiyat
Renault TaliantJoy 1.0 Sce393.000TL
Renault TaliantJoy 1.0 Turbo522.900TL
Renault TaliantTouch552.900TL
Renault Taliant Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Taliant ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Taliant ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Serinin araçların, benzinli dört silindirli bir motora ve çeşitli şanzıman seçeneklerine sahip bir dizi seçenek sunuyor. Çoğu model beş adede kadar ileri vites sunar, bazıları daha fazla esneklik için dört tekerlekten çekiş özelliğine sahiptir. Araçların süspansiyon sistemi mükemmel sürüş konforu sağlar ve iç mekan iyi döşenmiş ve ferahtır. Araçları klimaları son derece verimlidir ve güvenirlik özellikleri bakımından üst düzey performans sunarlar. ÖTV oranları araçların %80 ile %110 arasında değişir.

Araçların günümüzde ÖTV oranları kişilerin engel seviyesine bağlı olarak da farklılık gösterebilir. Ek olarak, 1.200 kg düzeyine kadar çekme kapasitesine sahiptir. Markanın araçlarının serisi, hatchback’ler, hatchbackwagon ve SUV modelleri gibi çeşitli gövde stilleri ve konfigürasyonlarına sahiptir. Renault Taliant fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Renault TaliantJoy 1.0 Sce335.674TL
Renault TaliantJoy 1.0 Turbo423.353TL
Renault TaliantTouch455.555TL
Renault Taliant ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın