Renault Kadjar Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Kadjar fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman bu tarz araçların paket versiyonlarına bağlı olarak karşımıza farklı seçenekler çıkar. Markanın araçları, üst düzey teknik özellikleriyle ünlüdür ve bu da onları herhangi bir sürücü için ideal bir seçim haline getirir. Araçların şık çerçevesi, çelik ve alüminyumdan yapılmış hafif bir gövdeden oluşur ve hem güçlü hem de hafiftir.

Güç aktarma organları yelpazesi aynı zamanda güvenilir ve verimli bir aktarma organı sağlar. Markanın otomobillerinde sunulan temel motor, 120hp ve 151lb – ft tork sağlayan 1.3 litrelik turbo şarjlı dört silindirdir. Araçlarda pürüzsüz ve verimli performans sunan yedi ileri otomatik şanzımanla sağlanır.

Buna ek olarak Renault Kadjar, her ikisi de turbo şarjlı olmak üzere iki alternatif motor seçeneği de sunuyor. Daha güçlü 1.6 litre turbo şarjlı dört silindirli motor 163 hp ve 184 lb – ft tork sağlarken, daha ekonomik 1.5 litre turbo şarjlı dizel motor 128 hp ve 233 lb – ft tork sunuyor. 

Markanın otomobilleri ayrıca gelişmiş güvenlik ve manevra kabiliyeti için Kör Nokta Engelleme ve Akıllı Hız Kontrol gibi çeşitli sürücü destek özellikleri ile donatılmıştır. Bu sistemler araçların kör noktalardaki diğer araçları tespit etmek ve güvenli bir mesafeyi korumak için hızlanmak veya yavaşlamak için tasarlanmıştır. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Kadjar fiyat listesi ve özellikleri

Renault Kadjar Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Kadjar dört verimli motor seçeneğine sahiptir: 1.3 litrelik benzinli motor ve her ikisi de 150 beygir gücü üreten 1.5 litrelik dCi dizel motor ve altı ileri manuel şanzıman veya yedi ileri otomatik şanzıman ile mevcuttur.

Ek olarak, Kadjar iki veya dört tekerlekten çekişli olarak sunulmaktadır, bu da onu hem şehir hem de açık hava için çok uygun hale getirmektedir. Kadjar etkileyici yakıt ekonomisine sahiptir – 1.3 litrelik benzin 115g/km CO2 emisyonuna ve yaklaşık 5.1 L/100km resmi yakıt tüketimi rakamına sahiptir. 1.5 litrelik dCi dizel, 117g/km CO2 emisyonuna ve 4.1 L/100km civarında resmi yakıt tüketimi rakamına sahiptir.

Araçların içi, Apple CarPlay ve Android Auto gibi birçok kullanışlı özellik ile donatılmışken, süspansiyon sistemi konforlu bir sürüş sağlıyor. Günümüzde bu araçlar ayrıca çekiş kontrolü, ESP ve yokuşta kalkış yardımı gibi iyi güvenlik özellikleri de sunuyor. Çekici tasarımı ve güvenilir motor seçeneklerinin birleşimi, araçları şık bir aile aracı için değerli bir seçenek haline getiriyor. Renault Kadjar fiyat listesi ve özellikleri Icon 1.3 TCe EDC 160 kg için;

MarkaModelFiyat
Renault KadjarIcon 1.3 TCe EDC 160 kg929.000TL
Renault Kadjar fiyat listesi ve özellikleri
Renault Kadjar fiyat listesi ve özellikleri

Renault Kadjar ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Performans söz konusu olduğunda Renault Kadjar, 1.3 litrelik dört silindirli benzinli (TCe 130) veya 1.7 litrelik dört silindirli dizel (dCi 130/150) motorla çalışıyor. Her iki versiyon da standart olarak 6 ileri manuel şanzıman sunuyor ve ekstra bir maliyet olarak otomatik şanzıman seçeneği vardır.

Kabin, yolcular için bol miktarda alan sunuyor ve Apple CarPlay ve Android Auto bağlantısına sahip 7 inç boyutlarındaki dokunmatik ekranlı bilgi – eğlence sistemi de dahil olmak üzere bir dizi özellik ve standart ekipmanla birlikte geliyor. Güvenlik söz konusu olduğunda Kadjar, şerit değiştirme uyarısı, acil frenleme ve kör nokta izleme gibi bir dizi aktif ve pasif sürücü destek sistemine sahiptir ve ayrıca altı hava yastığı ile donatılmıştır.

Renault Kadjar ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Kadjar ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Kadjar araçları iki verimli motor seçeneği ile donatılmıştır. Sürücüler, 1.6 litrelik turbo benzinli motor veya 1.5 litrelik dizel motor arasında seçim yapabilir ve her ikisi de yakıt ekonomisini iyileştirmek ve emisyonları azaltmak için Start teknolojisine sahiptir. Şanzıman, altı ileri manuel veya EDC çift kavramalı otomatik şanzıman ile sağlanır.

Kadjar, standart seçenek olarak 1.7L dCi dizel motorla geliyor, ancak müşteriler ayrıca 1.2 TCi benzinli motor seçeneğine de sahipler. Dizel motor 130 beygir gücü üretirken, benzinli motor 115 beygir gücü üretebiliyor. Renault Kadjar, güçlü, hafif bir şasi ve yüksek mukavemetli çelik ve alüminyum bileşenlerden yapılmış bir süspansiyona sahiptir. Böylelikle en iyiyi araçlar kişilere sunar ÖTV oranları %80 olarak belirlenmiştir. Renault Kadjar fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Renault KadjarIcon 1.3 TCe EDC 160 kg843.459TL
Renault Kadjar ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın