Renault Megane Sedan Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Megane Sedan fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinizin tamamına bu yazımızda yer verdik! Renault Megane Sedan araçları sofistike stilleri ve paranın karşılığını almalarıyla ünlüdür. Model yelpazesi mükemmel teknik özellikler sunar. Yeni başlayanlar için, araçlar 1.6l 75hp benzinli motordan daha güçlü 2.0l dCi 130hp dizel motora kadar çeşitli verimli ve güçlü motorlarla birlikte gelir. Bunların hepsi etkileyici yakıt ekonomisi ve düşük emisyon sunar, bu da onları uygun maliyetli bir seçim haline getirir.

Günümüzde araçlar ayrıca hava yastıkları ve kilitlenmeyi önleyici fren sistemi (ABS) dahil olmak üzere çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Ek olarak, araç elektrikli camlar ve merkezi kilitleme gibi diğer birçok konfor özelliğiyle birlikte gelir. Araçlar her açıdan kişilere ayrıcalıklar sağlamayı başarıyor.

Otomobil ayrıca zarif çizgilerle zarif bir şekilde çerçevelenmiş aerodinamik bir gövdeye sahip farklı bir şekle sahiptir. Son olarak, Renault Megane, Bluetooth ve USB bağlantısı da dahil olmak üzere keyifli bir sürüş yapmak için gerekli tüm teknik özelliklere sahiptir. Ses sistemi ayrıca zengin ses kalitesi sunarken, CD ve ses akışı seçenekleri en sevdiğiniz şarkıları dinlemenizi sağlar.

Renault Megane Sedan fiyat listesi be özellikleri

Renault Megane Sedan Yakıt Tüketimi

Renault Megane Sedan araçları, güvenilir ve verimli bir otomobil arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu araçlar sadece şık değil, aynı zamanda rekabette öne çıkmalarını sağlayan birçok teknik özellik de sunuyor. Megane Sedan, maksimum 115 hp üreten 1.5L turbo şarjlı benzinli motorla birlikte geliyor. Bu motor çok yakıt tasarrufludur ve sürücüye otoyolda 54 MPG’ye kadar yakıt sağlar. Araçların aynı zamanda dışı da, otomatik far yükseklik ayarı sistemi, gelişmiş hava yastıkları, elektrikli aynalar ve altı ileri otomatik şanzıman gibi standart özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Otomobilin kabininin en benzersiz özelliklerinden biri, entegre bilgi – eğlence sistemi ve Renault R – Link 2 teknolojisine sahip sezgisel 8 inç boyutlarındaki ekrandır. Araçlar ayrıca ABS, ESP, EBD ve geri vites kamerası da dahil olmak üzere en son güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Kolaylık açısından Megane Sedan, yokuşta kalkış yardımı, ön ve arka park sensörleri, erişim ve eğim ayarlı direksiyon simidi ve çok fonksiyonlu bir sabit hız kontrol sistemi ile donatılmıştır. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Megane Sedan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Megane Sedan Kampanyalı Fiyat Listesi

Araç, 110 beygir gücü ve 137 lb – ft torka sahip 1,6 litrelik benzinli bir motora sahiptir, 6 ileri manuel şanzıman veya 7 ileri otomatik şanzımanla eşleştirilmiştir. Bu kombinasyon sürücülere verimli ama güçlü bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca sabit hız kontrolü, şerit değiştirme yardımı ve park yardımı gibi bir dizi sürücü destek sistemine sahiptir ve opsiyonel otomatik acil durum frenlemesi yoldaki kazaları önlemeye yardımcı olur.

Güvenlik açısından bakıldığında, araçların 4 hava yastığı, Elektronik Denge Kontrolü (ESC), yokuşta kalkış yardımı, arka görüş kamerası ve elektrikli fren dağıtım sistemi vardır. Ayrıca kolay manevra için 6 adede kadar park sensörü sunar. İç kısımda, araç en fazla beş yolcu için geniş oturma alanı, çoğu ihtiyaç için yeterli bacak boşluğu ve baş boşluğu sunar. Renault Megane Sedan fiyat listesi ve özellikleri Joj ve diğer paketler için;

MarkaModelFiyat
Renault Megane SedanJoy653.500TL
Renault Megane SedanJoy Comfort663.500TL
Renault Megane SedanEDC734.900TL
Renault Megane Sedan Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Megane Sedan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Megane Sedan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Megane Sedan, üç silindirli 1.6 litrelik benzinli motordan dört silindirli 2.0 litrelik dizel motora kadar çeşitli motor seçeneklerine sahiptir. Her motor mükemmel yakıt verimliliği sağlar. İkincisi daha da iyi performans sağlar. Değişken geometrili turbo şarj, kolay motor kullanımı ve gelişmiş tork için doğal aspirasyon sağlar.

Renault Megane Sedan araçların içi ferah ve konforludur. Bu araçta beş kişiye kadar yer vardır. Özellikler arasında klima, sabit hız kontrolü ve hayatınızı kolaylaştırmak için park yardım sistemi bulunmaktadır. Kabin içerisinde birçok saklama bölmesi de bulunmaktadır.

Güvenlik açısından, Renault Megane Sedan iyi donanımlıdır. Islak veya kaygan koşullarda viraj almaya yardımcı olan ve üstün kontrol sağlayan Elektronik Stabilite Programı (ESP) mevcuttur. Renault Megane Sedan fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Renault Megane SedanJoy505.455TL
Renault Megane SedanJoy Comfort523.435TL
Renault Megane SedanEDC615.350TL
Renault Megane Sedan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın