Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault New Express Van fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz en güncel bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Renault New Express Van araçlar günümüzde güvenilir özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başaran araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Etkileyici teknik özellikleri markanın araçlarının profesyonel bir sürüş deneyimini sürücülere sunmasında etkili olmaktadır. Araç arkadan itişlidir. Aynı zamanda 2.0 litre benzinli motor özelliklerine sahiptir. Araçlarda aynı zamanda günümüzde dijital klima sistemi gibi farklı donanımsal özelliklerin de olduğu bilinmektedir.

Ön süspansiyon sistemi çift salıncaktan oluşurken, arka süspansiyon spiral yaylı kiriş akslarından oluşmaktadır. Aynı zamanda araçlar engebeli arazi şartlarında sürücülere konforlu bir sürüş avantajı sağlamaktadır. Renault Yeni Express Van araçlar gelişmiş güvenlik sistemi özelliklerine sahiptir. Kilitlenme önleyici frenler ve elektronik stabilite kontrolünün yanı sıra hava yastıkları, emniyet kemerleri özelliklerine sahiptir. Buna ek olarak, araç uzun bir dingil mesafesine ve yolda mükemmel stabilite sağlayan geniş bir piste sahiptir.

Araçların günümüzde içleri son derece geniştir ve konforlu bir şekilde tasarlanmıştır. Rahatlık için ayarlanabilir direksiyon sistemi özellikleri araçlarda günümüzde vardır. Araçların bagaj bölmesi çok geniştir böylelikle rahatlıkla yükleme yapılabilmektedir.

Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Express Van Yakıt Tüketimi

Renault Yeni Express Van araçlarının teknik özellikleri, araçları sürücüler için mükemmel bir araç yapan en önemli özelliklerden birisidir1.5 litrelik dört silindirli dizel motor, 64 mpg’ye kadar yakıt ekonomisi ile konforlu bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Motor, sorunsuz vites değişimi ve güvenilir çalışma sağlayan altı ileri manuel şanzıman sistemine sahiptir. Ortalama yakıt tüketimi araçlarda 6.0 litre olarak ön plana çıkmaktadır.

Bu araçlar ayrıca ABS frenleme, ESP stabilite kontrolü ve yolcularınız için maksimum güvenlik sağlayan ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları sistemlerine sahiptir. Renault Yeni Express Van ayrıca klima, elektrikli aynalar, sabit hız kontrolü, Bluetooth uyumluluğu ve yokuşta kalkış yardımı gibi çeşitli standart özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

Araçlarda otomatik far sistemi başta olmak üzere yokuş kalkış desteği gibi farklı donanımsal özellikler mevcut özellikler bulunmaktadır. Bu minibüsler çeşitli renk seçenekleriyle piyasada mevcuttur.Böylelikle dilediğiniz rengi seçme avantajına sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan bu minibüsler her açıdan konforlu bir sürüş deneyimini sizlere sunmaktadır. Renault Yeni Express Van güvenilir bir araçolarak ön plana çıkmaktadır. Böylelikle günümüzde en çok tercih edilen araçlar olarak ön plana çıkmayı başarmaktadır. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Yeni Express Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçları günümüzde ticari amaçlarla kullanılmaktadır. Dolayısıyla araçlar her açıdan sizlere avantajlı bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Renault van, 100 beygir gücü ve beş ileri manuel şanzıman ile verimli, güvenilir 2.0 litrelik dizel motora sahiptir. Araçlar 0 -60 mph hız süresi 12.9saniye olarak ön plana çıkmaktadır. Araçlar aynı zamanda günümüzde 94 mph’lik bir maksimum hıza ulaşabilir.

Araçlar günümüzde fren sistemi kilitlenme önleyici frenlere ve Elektronik Denge Kontrolüne sahiptir. Ayrıca araçlarda Yokuşta Kalkış ve Aktif Fren Yardımı sistemi vardır. Böylece sürüş sırasında kendinizi daha çok güvende hissedebilirsiniz. Araçların dış tasarımı, LED gündüz farları, yan paneller ve ekstra görünürlük sağlayan Entegre Viraj Lambalarına sahiptir. Aerodinamik Dikiz Aynası da günümüzde araçlarda bulunan en önemli özellikler arasında bulunmaktadır. Renault New Express Van fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Express VanJoy 1.5 Blue dCİ485.900TL
Renault Yeni Express Van Fiyat Listesi ve Özellikleri
Renault Yeni Express Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Yeni Express Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Yeni Express Van araçlar 2800 kg Brüt Araç Ağırlığı ve 4400 kg Brüt Kombine Ağırlık özellikleri sahiptir. Bu özellikler aracın ağır yükleri kolayca taşıyabileceğine anlamına gelmektedir.Dolayısıyla bu da nakliye işletmeleri için mükemmel bir seçimdir. Ağırlık derecelerine ek olarak, Renault Yeni Express Van ayrıca kilitlenme önleyici fren sistemlerinden hava yastıklarına ve elektronik denge kontrolüne kadar mükemmel güvenlik özelliklerine sahiptir.

Fren sistemi de birinci sınıftır ve sürücülerin gerektiğinde minibüsü hızlı ve güvenli bir şekilde durdurabilmelerini sağlamaya yardımcı olur. Araçların günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimizde ÖTV oranları araçların %80 ile %110 arasında farklılık göstermektedir. %90 engeli bulunan T.C. vatandaşları günümüzde markanın araçlarını ÖTV’siz olarak satın alma avantajına sahiptir. Renault New Express Van fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle beraber;

MarkaModelFiyat
Renault Yeni Express VanJoy 1.5 Blue dCİ353.535TL
Renault Yeni Express Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın