Renault Twizy E-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Twizy E-tech Elektrikli fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiğiniz ne varsa bu yazımızda bulabilirsiniz. Twizy araçları piyasadaki diğer elektrikli araçlardan farklı kılan birçok ön plana çıkan teknik özelliklerinin olduğunu bilmekteyiz. Markanın araçları her açıdan kişilere muhteşem sürüş deneyimi sunmasıyla bilinmektedir.

Twizy, 17 beygir gücünde, 35 mph azami hıza ulaşabilen güçlü bir elektrik motoruna sahiptir. Tam şarjla araçlar günümüzde 50 km kadar seyahat edebilir. Ek olarak, araç viraj alma sırasında stabilite sağlayan birinci sınıf süspansiyon sistemine sahiptir. Markanın araçlarında aynı zamanda hız sabitlm sistemleri de günümüzde mevcuttur.

Frenleme sırasında aracın aküsünü şarj etmeye yardımcı olan rejeneratif bir fren sistemi ve yokuşta kalkış sırasında sabit bir hızın korunmasına yardımcı olan otomatik yokuş kalkış sistemleri bulunmaktadır. Araç ayrıca, sürücünün sabit hızı korumasını sağlayan sabit hız kontrolü ve ıslak yollarda kayma ve kayma riskini azaltmaya yardımcı olan ABS ve EBS gibi güvenlik sistemleri sunar.

Sonuç olarak, Renault’un Twizy modeli, üst düzey konfor ve sürdürülebilirlik kombinasyonu sunan kaliteli bir elektrikli araçtır. Gelişmiş sürüş özellikleri ve güçlü bir elektrik motoru ile bu araç günümüzde rakiplerinden üstün özelliklere sahiptir.

Renault Twizy E-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Twizy E-tech Elektrikli Yakıt Tüketimi

Renault Twizye -tech elektrikli araçlar, sürücülere şehir içive şehir dışı ulaşım için düşük karbonlu, düşük maliyetli sürüş avantajı sunmaktadır. Yeni Twizy modelleri bir dizi teknik özelliğe sahiptir. Dolayısıyla günümüzde en çok tercih edilen elektrikli araçlar olarak ön plana çıkmaktadırlar. Araçlar, lityum iyon bataryaları sayesinde 100 kilometreye kadar menzile sahiptir. Pil ayrıca ev tipi elektrik prizi gibi harici bir kaynaktan şarj edilebilmektedir. Aynı zamanda üç buçuk saat kadar kısa bir sürede şarj edilebilir.

Aracın motor kapasitesi son derece verimlidir. Sıfır CO2 emisyonu sunar. İki hız ayarına ve 15 kW güce sahip bir şanzımana sahiptir. Maksimum hız 45 km/s’dir.Ayrıca aracın hızlanma süresi sadece 10 saniyede 0 km/s’ye ulaşabilir. Manuel destekli hidrolik direksiyon ve hafif fren sistemi, sürücüye dinamik bir sürüş deneyimi sunar. Renault Twizye -tech araçlar ayrıca sürücülerin dar alanlarda daha kolay manevra yapmalarını sağlayan geri vitese sahiptir. Modern, aerodinamik tasarım, bu elektrikli araçların harika bir özelliğidir. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Twizy E-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Twizy E-tech Elektrikli Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Twizy, lityum iyon pil ile çalışan 17 hp elektrikli motora sahiptir. Bu motor 50 mph’ye kadar hızlara ulaşabilir ve sürücülerin konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. Twizy’nin bataryasının menzili 59 kmdüzeyine kadar çıkabilmektedir. Aynı zamanda daha büyük bir batarya ile 77 kmdüzeyine çıkabilme seçeneği sunar. Renault Twizy’nin şasisi hafif ve dayanıklıdır. Şasileri alüminyum alaşımlı çerçeve ve güçlendirilmiş polimer gövde tasarlanarak üretilmiştir.

Araç ayrıca üst düzey süspansiyon ve ek bir rejenerasyon modu ile geliştirilmiş frenleme özelliklerine sahiptir. Markanın araçlarının kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda rol oynayan en önemli faktör donanım paketidir. Araçların donanım paketlerine bağlı olarak fiyatlarının değiştiğini günümüzde bilmekteyiz. Renault Twizy E-tech Elektrikli fiyat listesi ve özellikleri FULL paketler için;

MarkaModelFiyat
Renault Twizy e-tech elektrikliFULL315.000TL
Renault Twizy e-tech elektrikli2014229.00TL
Renault Twizy E-tech Elektrikli Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Twizy E-tech Elektrikli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Twizy E-tech Elektrikli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçları, 12 voltluk bir lityum – iyon pil ve tek bir şarjla 68 kmdüzeyine kadar çıkabilen menzil özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. 28 mph azami hıza ve 8,1 saniyede 0 -50 km/s hızlanma performansına sahiptir. Dolayısıyla bu özelliklerde aracı günümüzde şehir içi ulaşım için ideal bir araç haline getirir. Twizy, 2 ileri vites ile birlikte etkili bir güç değerine sahiptir Böylelikle sürücülere daha konforlu bir sürüş deneyimi fırsatı sunmaktadır.

Sağlam şasisi aynı zamanda zorlu yollarda kaliteli bir sürüş deneyimi sağlar. Aynı zamanda aracın stabilite özellikleri de oldukça yüksektir. Twizy ayrıca elektronik frenleme, geliştirilmiş süspansiyon ve direksiyon sistemlerine sahiptir. Yokuş Yardım özelliği yokuşta araçların geri kaymamasını sağlamaktadır. Renault Twizy E-tech Elektrikli fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinize böylece yanıtlar verdik.

MarkaModelFiyat
Renault Twizy e-tech elektrikliFULL215.000TL
Renault Twizy e-tech elektrikli2014179.00TL
Renault Twizy E-tech Elektrikli ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın