Renault Megane e-tech Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Megane e -tec fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza farklı fiyatlarç çıkıyor. Çünkü paket tercihlerine bağlı olarak fiyatlar da değişiyor. Renault Megane e -tec araçları, elektrikli ve hibrit otomobil teknolojisindeki en son modellerdir. Verimli performans ve üstün konfor için tasarlanan bu araçlar, karbon ayak izinizi azaltmak için mükemmeldir ve yakıt maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Renault Megane e -tec araçları gelişmiş elektrikli güç aktarma organlarına sahiptir. Bir pil takımını kullanarak, enerjiyi verimini etkili bir şekilde sağlayabilirler. Rejeneratif fren sistemi ile birlikte Renault Megane e -tec araçları, frenleme sırasında enerji tasarrufu sağlayabilir ve seyahat ederken gücün boşa harcanmamasını sağlar. Markanın araçlarındaki elektrik motorları, 48kW ila 110kW arasında değişen bir dizi güç kapasitesiyle donatılmıştır. Bu özellik otomobillerin güçlü hızlanma sağlamasına olanak tanır.

Araçlar uzun bir dingil mesafesine ve alçak bir ağırlık merkezine sahiptir, viraj alırken üstün denge kontrolü avantajları sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. Tüm Renault Megane e -tec araçları, hava yastıkları, acil durum dağıtım sistemi, ESP (elektronik stabilite programı) ve gelişmiş fren sistemleri dahil olmak üzere mükemmel güvenlik özelliklerine sahiptir.

Renault Megane e-tech Fiyat Listesi ve Özellikleri

Renault Megane e-tech Yakıt Tüketimi

Renault Megane e -tech araçları, kaliteli ve keyifli bir sürüş deneyimi arayan sürücüler için onları ideal bir seçim haline getiren birçok etkileyici teknolojik özelliğe sahiptir. Araç160hp ve 340Nm tork üretebilen bir elektrik motoruyla çalışıyor. Bu özellik aracın 196km/s’ye kadar hızlara ulaşmasını sağlar ve araç günümüzde 8.1 saniyede 0 -100km/s  düzeyindehızlanır.

Renault Megane e -tech araçlarının aerodinamik tasarımı, araçların performanslarını daha da artırıyor. Bunu ‘eller serbest’ sürüş seçeneğiyle birleştiren araç, yolda daha da kaliteli bir deneyimi sürücülere sunabiliyor. Aracın gelişmiş deri koltukları ve klima kontrol sistemi, sürüş konforunu ve rahatlığını daha da artırıyor. Etkileyici teknik özelliklerin yanı sıra, Renault Megane e -tech araçları ayrıca stabilite kontrolü ve kazalardan kaçınmak için bir uyarı sistemi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

Ön ve arka park sensörleri, otomatik farlara ek olarak, aracı sürerken sahip olacağınız güveni daha da artırır. Tüm bu özellikler, aracın sürücüsünün ve yolcularının her zaman güvenli ve emniyette kalmasını sağlar. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Megane e-tech Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Megane e-tech Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Megane e -tech, sıfır emisyonlu bir sürüş deneyimi yaratmak için elektrik teknolojisini entegre eden kompakt bir aile aracı olarak ön plana çıkmaktadır. Kaliteli, verimli bir çalışma performansı sağlayan teknik özelliklere sahiptir. Seçilen modele bağlı olarak çok çeşitli güç aktarma organları ile birlikte gelir. Tüm varyantlar, menzil ve performans için mükemmel güç çıkışı sağlayan Twin’Core elektrik motoruna bağlı güçlü bir pil takımı ile donatılmıştır.

Elektrik teknolojisinin bu yeniliği, frenleme ve yavaşlama sırasında yakalanan enerjinin yeniden kullanılmasına izin veren rejeneratif frenlemeyi de içerir. Bu enerji tasarruflu motorlarla birleştirilir, kaliteli bir sürüş ve gelişmiş yakıt ekonomisi sağlar. Adaptif sönümleme ve direksiyon kalibrasyon sistemleri optimum yol tutuşu sağlarken, dört tekerlekten çekiş sistemi gelişmiş çekiş ve sürüş stabilitesi sağlar. Renault Megane e -tec fiyat listesi ve özellikleri JoyComfort için;

MarkaModelFiyat
Renault Megane e-techE-TECH1.010.000TL
Renault Megane e-techJoyComfort1.160.900TL
Renault Megane e-techEV601.290.900TL
Renault Megane e-techIcon1.325.900TL
Renault Megane e-tech Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Megane e-tech ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Megane e-tech ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Megane e –Tech araçlar günümüzde modern çevre dostu araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Tüm modeller 1.3 litrelik turbo şarjlı benzinli motor ve elektrikli motorla birlikte gelir ve bu özelliklerde aracı hibrit bir otomobil yapar. Bir hatchback, coupe, estate veya cabrioletseçeneği de araçların varyanslarında mevcuttur. Renault Megane e -Tech’in ortalama yakıt ekonomisi 235.4mpg’ye kadar, 27g/km CO2 emisyonu ile sadece benzinli versiyonundan önemli ölçüde daha düşüktür.

Performans açısından, 8.6 saniyede 0 -62mph ve 130mph azami hıza sahiptir. Renault Megane e -Tech’in bataryası, şarjlar arasında 36 km kadar menzil sunarak sürücülerin yakıt maliyetini düşürmesini ve maksimum verimliliği korumasını sağlıyor. Akü aynı zamanda hızlı şarjı da desteklemektedir. Renault Megane e -tec fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Renault Megane e-techE-TECH976.676TL
Renault Megane e-techJoyComfort996.434TL
Renault Megane e-techEV601.023.353TL
Renault Megane e-techIcon1.124.353TL
Renault Megane e-tech ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın