Renault Zoe e-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Zoe e-tech elektrikli fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Renault Zoe e -Tech elektrikli araçlar kaliteli, şık ve ekonomik bir ulaşım aracı olarak piyasada ön plana çıkmaktadır.

Araçlar hem verimli hem de güvenilir olan yüksek performanslı bir elektrikli güç aktarma organından güç almaktadır. Renault Zoe e -Tech elektrikli araçlar, şarj başına 40 km menzile sahipken, ikinci bir batarya paketi nedeniyle 245 km kadar genişletilmiş bir menzil seçeneği sunuyor.

Araçlar, kullanılan şarj cihazına bağlı olarak maksimum 84 mph hıza ve dört ila sekiz saat arasında bir şarj süresine sahiptir. Günümüzde bu elektrikli araçlar, araç fren yaptığında veya yavaşladığında aküyü şarj eden Rejeneratif Fren Sistemi ile donatılmıştır. Bu özellik, sürücülerin fren yapmak veya yavaşlamak için daha az enerjiye ihtiyaç duydukları için menzillerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlar.

Markanın elektrikli araçları ayrıca, sürücülerin sürüş sırasında rüzgardan hızlı ve kolay bir şekilde geçmelerini sağlayan aerodinamik bir stil paketi ile donatılmıştır. Araçlar, 0.24 Cd’lik etkileyici bir sürtünme katsayısına sahiptir ve normal direnç olmadan neredeyse havayı kesmelerine izin verir.

Renault Zoe e-tech Elektrikli Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Zoe e-tech Yakıt Tüketimi

Renault Zoe e -tech Elektrikli Araç mekaniği karmaşık ve hassastır; sürücülere günümüzün en son araç teknolojisini sunar.  Markanın araçları her türlü arazi için ideal olan ve çok yönlülük sağlayan sağlam bir şasi ile üretilmiştir. Dört tekerlek çekiş sistemi, farklı yol yüzeylerinde daha fazla denge ve kontrol sağlar.  Araçların yakıt tüketimine baktığımızda şehir içinde yakıt tüketiminin 6.7 litre şehir dışında ise yakıt tüketimi olarak 4.7 litre yakıt tüketiminin gerçekleştiği bilinmektedir.

Renault Zoe e –tech elektrikli araçlar aynı zamanda günümüzde teknik özellikleriyle de ön plana çıkmayı başarmaktadır. Rejeneratif frenleme, araç üstü ısıtma ve klima ve gelişmiş navigasyon sistemi gibi özelliklerin tümü araçların donanım paketine dahildir.

Gelişmiş enerji yönetim sistemi, aracın performansını optimize etmeye, yakıt ekonomisini iyileştirmeye ve işletme maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur. Markanın araçlarının ortalama yakıt tüketimi günümüzde 5.7 litre olarak belirlenmiş durumdadır. Dolayısıyla yakıt verimliliğiyle ön plana çıkmayı başarırlar. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Zoe e-tech Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Zoe e-tech Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Zoe e -tech elektrikli araçlar günümüzde çevre dostu araçlar olarak bilinirler. Aynı zamanda bu araçların ekonomi dostu oldukları da bilinmektedir.  Günümüzde araçlar tek bir şarjla 390 km’ye kadar menzile sahip güçlü bir motora sahiptir. Motor ayrıca 0 ‘dan 50 km/s’ye 5,1 saniyelik bir hızlanma sağlar. 52 kWh akü kapasitesine sahiptir ve ortalama enerji tüketimi 17,3 kWh/100 km’dir.

Aynı zamanda günümüzde bu araçları ön plana çıkaran farklı donanımsal özelliklerde mevcut durumdadır. Elektrikli motoru, aracın kinetik enerjisini yavaşladığında tekrar elektriğe çevirerek enerjinin korunmasına yardımcı olan rejeneratif frenlemeye sahiptir. Ayrıca klima, sabit hız kontrolü, otomatik farlar ve yedi inçlik dokunmatik ekranlı gösterge paneli bulunmaktadır. Renault Zoe e-tech elektrikli fiyat listesi ve özellikleri Intense için;

MarkaModelFiyat
Renault Zoe e-techIntense884.900TL
Renault Zoe e-tech Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Zoe e-tech ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Zoe e-tech ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın ÖTV indirimli fiyat listesi sürücüler tarafından merak edilen unsurlar arasında bulunuyor. ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan birçok detay unsuru mevcuttur. Silindir hacmi ve araçların fiyatları ÖTV indirimli fiyat listesini oluşturan en önemli detaylardan bazılarıdır. Araçların günümüzde ÖTV oranları %60 olarak belirlenmiştir. Sınıfının en iyisi olmasıyla bilinen markanın araçları her açıdan kişilere konfor sunan araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar.

Çevre dostu ve yakıt dostu özellikleriyle sürücülere en iyi konforu sunarak en iyi özellikleriyle ön plana çıkıyor. Araçları günümüzde engelli vatandaşlarımız ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Kişilerin engel seviyesinin %90 olması ÖTV’siz araç satın almaları için yeterlidir. %45 ve %89 arası engel durumu bulunanlar ise %28 ÖTV indirimli satın alabiliyorlar. Renault Zoe e-tech elektrikli fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Renault Zoe e-techIntense745.545TL
Renault Zoe e-tech ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın