Skoda Kodiaq Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Skoda Kodiaq fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birden fazla seçenek çıkar. Skoda Kodiaq, Çek otomobil üreticisi Skoda Auto’nun orta boy bir SUV model araçlarıdır. 2016 yılında tanıtıldı. Günümüzde dünya çapında popüler bir araç olarak ön plana çıkmayı başarmıştır. 5 kapılı Kodiaq SUV, geniş bir araç olarak ön plana çıkmaktadır. Araçlarda günümüzde yedi yolcuya kadar oturabilir. Motora bağlı olarak, önden veya dört tekerlekten çekişli olabilir.

Skoda, Kodiaq’ta 1,5 litrelik TSI turbo şarjlı dört silindirli ile 2,0 litrelik TDI turbo şarjlı dört silindirli arasında değişen bir dizi motor sunmaktadır. Şanzıman seçenekleri arasında 6 ileri manuel ve 7 ileri DSG çift kavramalı otomatik şanzıman bulunmaktadır. Araçlar ayrıca adaptif sabit hız kontrolü, çarpışma sonrası fren sistemi, park yardımı, şerit yardımı, kör nokta tespiti ve lastik basıncı izleme sistemi gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve sürücü yardımı özelliği de sunuyor.

Görünüm ve performans açısından, araçlar kaliteli bir tasarıma sahiptir. Ayrıca dört tekerlekten çekiş sistemi ve arazi sistemi sayesinde güçlü arazi sürüşü özelliklerine sahiptir. Genel olarak, Skoda Kodiaq, gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip bir SUV araçlara ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçenektir.

Skoda Kodiaq fiyat listesi ve özellikleri

Skoda Kodiaq Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının motoru, 150bhp ve 340Nm tork üreten 2.0 TDI turbo şarjlı dizeldir. Bu motor, 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzımana bağlıdır. Aynı zamanda Kodiaq’a 196 km/s’ye kadar maksimum hız ve sadece 8.9 saniyelik 0 -100 km/s’lik bir performans sağlamaktadır. Araçlar iki farklı dingil mesafesine sahiptir. Ayrıca dokuz adede kadar hava yastığı, adaptif sabit hız kontrolü ve elektronik denge kontrolü dahil olmak üzere bir dizi güvenlik özelliği ile donatılmıştır.

Bu özellikler araçların yoldaki en güvenli otomobillerden biri olmasını sağlıyor. Dijital gösterge paneli, ve bir dizi sürücü destek sistemi de dahil olmak üzere bir dizi etkileyici teknoloji sunar. Ayrıca, hem şehir içi hem de daha uzun yolculuklar için uygun hale getiren bir dizi sürücü yardım paketi araçlarda bulunmaktadır

Markanın araçları, konforlu bir aile otomobili arayanlar için mükemmel bir araçtır. Araçların ortalama yakıt tüketimi özelliklerini incelediğimizde 6.4 litre yakıt tükettiklerini gözlemleyebiliyoruz. Şehir içi yakıt tüketimi araçların 7.5 litre olurken, şehir dışı yakıt tüketimleri ise günümüzde 5.5 litredir. Skoda güncel fiyat listesi için tıklayınız!

Skoda Kodiaq Kampanyalı Fiyat Listesi

Skoda Kodiaq Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçlarının dört tekerlekten ve iki tekerlekten çekişli versiyonları mevcuttur. İki tekerlekten çekişli versiyon, 150 beygir gücü ve 184 kg -feet tork üreten 1.4 litrelik bir TSI motora sahiptir. Dört tekerlekten çekişli versiyon, 190 beygir gücü ve 236 kg -feet tork üreten 2.0 litrelik TDI motora sahiptir. Her iki motor da 7 ileri çift kavramalı şanzımana sahiptir.

Markanın araçları, sürücüleri ve yolcuları güvende tutmak için çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Bunlara hava yastıkları, ABS, ESP ve KESSy (anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi) dahildir. Araçlar ayrıca sabit hız kontrolü, şerit yardımı ve ön ve arka park sensörleri gibi çeşitli sürücü destek sistemleriyle ön plana çıkmayı başarmaktadır. Skoda Kodiaq fiyat listesi ve özellikleri Crystal paketleri için;

MarkaModelFiyat
Skoda KodiaqCrystal1.829.900TL
Skoda KodiaqSportline2.499.400TL
Skoda KodiaqRS 2.02.759.400TL
Skoda Kodiaq Kampanyalı Fiyat Listesi
Skoda Kodiaq ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Skoda Kodiaq ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçları günümüzde bir dizi modern konfor ve bağlantı özelliğine sahip durumdadır. Bunlar Android Auto ve Apple CarPlay, Bluetooth, sat nav ve çok çeşitli multimedya seçeneklerini içerir. Ayrıca daha fazla yolcu konforu için, markanın araçları ayarlanabilir üç bölgeli klima kontrolüne, deri döşemeye ve ısıtmalı koltuklara sahiptir.

Markanın otomobilleri teknik özellikleri motor tipine bağlıdır. Mevcut en yaygın motor seçeneği, 109 kW güç ve 250 Nm tork üreten 1.5 litrelik turbo şarjlı benzinli motordur. Yedi ileri otomatik şanzıman sistemine sahiptir. Ayrıca fazla performans isteyenler için, 140 kW güç ve 400 Nm tork üreten 2.0 litrelik dizel motor seçeneği de araçlarda mevcuttur. Markanın araçlarının %80 ile %150 arasında değişkenlikler göstermektedir. Skoda Kodiaq fiyat listesi ve özellikleri ÖTV ile beraber;

MarkaModelFiyat
Skoda KodiaqCrystal1.655.564TL
Skoda KodiaqSportline2.094.342TL
Skoda KodiaqRS 2.02.344.550TL
Skoda Kodiaq ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın