Toyota Camry Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Camry fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlar çıkar! Toyota Camry araçlarda günümüzde farklı donanımsal teknik özellikler mevcuttur. 2.5 litrelik 4 silindirli motor, 8 ileri manuel şanzıman, ABS fren sistemi, çeki demiri, direksiyon sistemi ve çoklu hava yastıkları araçlarda bulunmaktadır. Ayrıca, araca özel olarak üretilen çeşitli konfor özellikleri de mevcuttur. Örneğin, ön cam silecekleri, ağırlık sensörlü bagaj açma, hız kontrolü, arka park sensörü ve arka kamera gibi özellikler mevcuttur.

Toyota Camry modelleri, dört silindirli, 2.5 litre, Atkinson benzinli motora sahiptir. Motor, 178 beygir gücünde 8.000 devir/dakikadan maksimum 184 beygir gücünde 5.700 devir/dakikaya çıkabiliyor. Markanın araçlarının modelleri, sekiz ileri otomatik şanzıman sistemiyle donatılmıştır. Otomatik şanzıman, geçişleri kolaylaştırmak için Sport ve Manual modu gibi seçenekler sunuyor. Toyota Camry modelleri, önden çekişli olarak üretilmektedir. Aynı zamanda araç modellerin tümünde 16 inç alaşımlı jantlar kullanılıyor.

Serinin araçları, lüks tasarım koşullarına özel olarak tasarlanmıştır. Tüm markanın araçlarında standart olarak çoklu bağlantılı multimedya sistemi bulunmaktadır. Bu sistem, 7-inç dokunmatik ekran ile kontrol edilmektedir. Aynı zamanda çoklu giriş noktalarından ses ve video aktarımı gibi özellikler sunar.

Toyota Camry Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Camry Yakıt Tüketimi

Camry serisi günümüzde Toyota tarafından üretilen bir araç modelidir. Araç4 kapılı sedan olarak sunulmaktadır. Markanın araçlarında günümüzde ön plana çıkan birçok teknik özellik günümüzde mevcut durumdadır. 2.5 litrelik 4 silindirli DOHC motor, 6 ileri vitesli otomatik şanzıman bulunmaktadır. Aynı zamanda ek olarak 8 ileri manuel şanzıman, ön ve arka disk frenler, çok fonksiyonlu direksiyon simidi ve klima kontrolü bulunmaktadır.

Toyota Camry araçların teknik özellikleri, çok yönlü ve güçlü bir araca sahiptir. Güçlü bir motora sahiptir. 2.5 litrelik bir doğal aspirasyonlu motor, 203 beygir gücü ve 184 kg-feet torkuyla araçlar ön plana çıkmaktadır. Otonom sürüş veya dizel versiyonu da mevcuttur. Otomobil ayrıca, çok fonksiyonlu direksiyon simidinden, kablosuz şarj desteğine ve kablosuz Apple CarPlay’e kadar çok sayıda teknik donanıma sahiptir.

Toyota Camry araçların teknik özellikleri arasında aracın motor gücü, maksimum hızı, yakıt tüketimi, ortalama tork gücü ve aracın kütlesi bulunmaktadır. Motor gücü, 4 silindirli motorlar için 185 beygir gücünden başlayarak 224 beygire kadar çıkmaktadır. Maksimum hız, 180 kilometre/saat seviyesinde seyrederken, aracın yakıt tüketimi ise ortalama 8.4 litredir. Ayrıca, aracın ortalama tork gücü de 221 Nm’dir. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota Camry Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Camry Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Camry araçları, konforlu bir sürüş deneyimi sunmak için çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Örneğin, Camry’lerin en yeni modelleri, konforlu bir sürüş için birçok teknolojik özellikleri sunmaktadır. Aynı zamanda günümüzde Camry araç, 2.5 litrelik bir dört silindirli motorla donatılmıştır. Bu motor, araçlara yüksek performans ve yakıt verimliliği sağlamak için tasarlanmıştır. Markanın araçlarının diğer teknik özellikleri arasında; çoklu ortam çalar, uyku modu, arka koltuklar için klima, geri görüş kamerası, hız kontrolü ve çoklu güvenlik özellikleri de bulunmaktadır.

Markanın araçlarının çok güçlü bir motoru vardır. Bu özellikte günümüzde sürücülerin yüksek tepelerden kolayca geçmesini sağlar. Ayrıca, bu araçlar çok hafif yapılıdır. Dolayısıyla bu da sürücülerin araçları kolayca kontrol etmesini sağlar. Toyota Camry fiyat listesi ve özellikleri Passion için;

MarkaModelFiyat
Toyota CamryPassion2.334.900TL
Toyota Camry Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Camry Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Camry ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Camry araçları, konforlu ve yüksek performanslı sürüşler için tasarlanmıştır. Yüksek performansı aracın içinde kullanılan modern teknoloji özellikleriyle desteklenmektedir. Motor performansını arttırmak için, 2.5 litrelik 4 silindirli, 16 supaplı, DOHC, VVT-i motora sahiptir. Motor, 175 PS güç ve 233 Nm tork üretmektedir. Markanın otomobilleri ayrıca 8 ileri otomatik ve manuel vites seçenekleriyle de sunulmaktadır.

Markanın araçlarının ÖTV oranlarını incelediğimizde oranların %80 ile %110 arasında farklılık gösterdiğini bilmekteyiz. Sınıfının en güçlü teknik özelliklerine sahip olması araçları popüler yapan faktörler arasındadır. Araçların günümüzde KDV oranlarını incelediğimizde %18 olarak ön plana çıktıklarını gözlemlemekteyiz. Aynı zamanda günümüzde %45 – %89 arasında engel durumu bulunanlarda araçları %28 ÖTV indirimli olarak satın alabiliyorlar. Toyota Camry fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Toyota CamryPassion1.890.940TL
Toyota Camry ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın