Toyota Yaris Cross Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Yaris Cross Hybrid fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinize bu yazıda yer verdik. Toyota Yaris Cross Hybrid araçların teknik özellikleri; Yaris Cross Hybrid, 1.5 litre Doppler Atkinson motoru ile 165 bg güç ve 205 Nm tork üreten, 8 ileri CVT şanzıman ile donatılmıştır. Ayrıca, bu araç, tüm çekiş modlarının entegre edildiği, özelleştirilebilir sürüş deneyimini destekleyen Toyota Multi-Drive S isimli bir sürüş modu sunmaktadır.

Tüm bu özellikler sayesinde, Yaris Cross Hybrid maksimum yakıt verimliliği ile sürücülerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir bir sürüş deneyimi sunar. Toyota Yaris Cross Hybrid araçların teknik özellikleri, benzinli veya dizel motorlu araçların üstünde yer alan özellikleri kapsamaktadır. Örneğin, benzinli Toyota Yaris Cross Hybrid araçların, 1.5 litrelik veya 1.8 litrelik motor seçenekleri bulunmaktadır.

Dizel motorlu araçlarda ise, 1.5 litrelik veya 2.0 litrelik motor seçenekleri bulunmaktadır. Güç ve verimlilik bakımından, benzinli motorlu Toyota Yaris Cross Hybrid araçların, 2WD veya 4WD seçenekleri bulunmaktadır. Dizel motorlu araçlarda ise, 2WD veya 4WD seçenekleri bulunmaktadır. Toyota Yaris Cross Hybrid araçların, 6 ileri manuel vites veya otomatik vites seçenekleri bulunmaktadır.

Toyota Yaris Cross Hybrid fiyat listesi ve özellikleri

Toyota Yaris Cross Hybrid Yakıt Tüketimi

Toyota Yaris Cross Hybrid araçların teknik özellikleri, 1.5 litrelik benzinli motoruna sahip olmalarıyla ön plana çıkar. Motor, 88 beygir gücünde ve 145 Nm tork üretir. Ayrıca, aracın 4 ileri otomatik vites seçeneği bulunmaktadır. Markanın araçlarının yakıt tüketimi yaklaşık olarak 5,6 litre/100 km’dir.

Toyota Yaris Cross Hybrid araçlarda ayrıca, sürüş desteği olarak kar görüş sistemi, kör nokta uyarı sistemi, otomatik park sistemi ve akıllı park asistanı gibi farklı özellikleri bulunmaktadır. Toyota Yaris Cross Hybrid araçların teknik özellikleri, 1.5 litre hibrit motor seçeneği ile çok daha verimli ve konforlu bir sürüş sunar. Motor, 120 beygirlik maksimum gücü ve 265 Nm maksimum torku sağlayarak, düşük yakıt tüketimine ve emisyonlara sahip olmaktadır.

Ek olarak, aracın 6 ileri manuel şanzımanı konforlu sürüşü destekler. Diğer teknik özellikler ise; 17 inç alaşımlı jantlar, LED farlar, 8 inç dokunmatik ekran, arka koltuklarda havalandırma ve akıllı anahtar gibi özellikleri barındırmaktadır. Araçlar her açıdan sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sunmayı başarmaktadır. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota Yaris Cross Hybrid Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross Hybrid Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross Hybrid araçlar teknik özellikleriyle konforlu bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Yaris Cross Hybrid araçların donanımı, 1.5 litrelik Hybrid Synergy Drive (HSD) motoru ve 120 beygirlik güç ile çalışır. Ayrıca, araçlar 7-ileri otomatik vitesli şanzıman sistemine sahiptir. Dolayısıyla bu sayede maksimum tork üretimi sağlanmaktadır.

Aynı zamanda, Yaris Cross Hybrid araçlarının yakıt tüketimi oldukça düşüktür. Bu Yaris Cross Hybrid araçlarının diğer teknik özellikleri arasında yüksek performanslı fren sistemi, çoklu tekerlek direksiyonu, ısı ve ses yalıtım sistemleri mevcuttur.

Araçlar piyasanın en kaliteli elektrikli araçları olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Markanın araçlarında günümüzde aynı zamanda kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi gibi farklı donanımsal özelliklerde mevcut durumdadır. Toyota Yaris Cross Hybrid fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Toyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid Dream e-CVT  877.300TL
Toyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid Dream X-Pack e-CVT  895.500TL
Toyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid Flame X-Pack e-CVT  928.400TL
Toyota Yaris Cross Hybrid Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Yaris Cross Hybrid ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross Hybrid ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross Hybrid araçların teknik özellikleri arasında 1.5 litrelik benzinli motoru, 8 ileri otomatik şanzımanı ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda elektrik motoru, tork dönüşümü, otomatik Kumandalı Klima, hibrit teknolojisi, LED farlar, dijital kokpit, sürüş modu seçeneği gibi özellikler yer almaktadır. Ayrıca, markanın araçlarında konforlu sürüş konforu sağlayan arttırılmış süspansiyon sistemi özelliklerine sahiptir.

Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonu, yüksek verimli çoklu süreçli fren sistemi ve konforlu sürüş deneyimi sunan konforlu koltuklar da bulunmaktadır. Aynı zamanda markanın araçlarının diğer özellikleri arasında daha iyi sürüş deneyimi sağlayan amortisörler araçlarda mevcuttur. Aynı zamanda araçların günümüzde ÖTV oranları %60 olarak belirlenmiş olup KDV oranları ise %18 olarak belirlenmiştir. Toyota Yaris Cross Hybrid fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

Marka  ModelFiyat
Toyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid Dream e-CVT  819.339TL
Toyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid Dream X-Pack e-CVT  838.990TL
Toyota Yaris Cross Hybrid1.5 Hybrid Flame X-Pack e-CVT  870.799TL
Toyota Yaris Cross Hybrid ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın