Toyota Corolla Hatcback Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Corolla Hatchback fiyat listesi ve özellikleri konusunda güncel bilgiler bu yazımızda mevcut! Toyota Corolla Hatchback, kaliteli teknik özelliklere sahip olan Japon otomobil üreticisi tarafından sunulan bir araç olarak ön plana çıkmaktadır. Markanın araçları günümüzde her açıdan sürücülere mükemmel bir sürüş deneyimi sunuyor.

Teknolojik açıdan gelişmiş hatchback ayrıca 8 ileri otomatik şanzıman, ısıtmalı ön koltuklar, çift bölgeli klima kontrolü, uyarlanabilir hız sabitleyici, şeritten ayrılma uyarısı gibi teknik özelliklere sahiptir. Otomobillerin günümüzde farklı donanımsal özelliklere sahip olması onları ayrıcalıklı kılan faktörlerdendir.

Toyota Corolla hatchback araçları, kaliteli özelliklerin, modern tasarımın ve güvenilir performansın benzersiz bir kombinasyonunu sunar. Sürüş ayrıcalığı kapsamında Toyota Corolla hatchback modelini seçerken, bilinçli bir karar vermek için her model varyansının sunduğu teknik özellikleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Toyota Corolla Hatchback, segmentindeki en popüler araçlardan biridir. Modern ve verimli teknolojisi ile sürüşü kolaylaştıran Toyota Corolla Hatchback, gelişmiş çekiş kontrol sistemine sahiptir. Aynı zamanda uyarlanabilir viraj alma fonksiyonlu LED farlar, ısıtmalı dış ayna kontrolleri, Bluetooth bağlantı cihazı ve daha birçok özelliğe sahiptir. Serinin araçları mükemmel konfor özelliklerine sahiptir.

Toyota Corolla Hatcback Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Corolla Hatcback Yakıt Tüketimi

Toyota Corolla Hatchback araçlar performans, konfor ve stilin günümüzde en kaliteli ayrıcalıklarını sunmaktadır. Sürücülere en iyi donanımsal özellikleri sunmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarır. Verimli yakıt ekonomisinden gelişmiş güvenlik sistemlerine kadar, Corolla Hatchback araçları harika bir sürüş deneyimi sağlar.

Toyota Corolla Hatchback’in yakıt tüketimi model yılına ve motor konfigürasyonuna bağlıdır. Genel olarak, Corolla Hatchback’in temel modeli 6.9 ila 8.8 L/100km’lik tahmini bir yakıt ekonomisine sahiptir. Üst düzey modeller biraz daha düşük veya daha yüksek yakıt verimliliğine sahip olabilir.

Toyota Corolla Hatchback’in araçlarının kaliteli özellikleri mevcut durumdadır. 169 beygir gücü ve 128 lb -ft tork sağlayan 1.8 litrelik 4 silindirli bir motor sistemine sahiptir. Motor, manuel vites değiştirme modunda 6 ileri otomatik şanzımana sahip durumdadır. Aynı zamanda doğrudan enjeksiyonlu Yakıt Tasarruf Teknolojisine ve Otomatik Durdurma – Başlatma sistemine sahiptir.

Otomobil 130 mph azami hıza, 8.6 saniyede 0 -60 mph hıza ve 28 mpg’lik bir kombine yakıt sistemine sahiptir. Ayrıca bir çarpışma uyarı sistemi, şerit tutma yardımı ve bir arka görüş kamerası gibi birçok gelişmiş güvenlik özelliği sunar. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota Corolla Hatcback Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatchback, araçlar günümüzde teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başaran ayrıcalıklı araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. 168 beygir gücü ve 151 lb -ft tork sunan standart bir 2.0l, 4 silindirli motor sistemine sahiptir. Ayrıca ek kontrol ve verimlilik için 6 ileri manuel ile sürekli değişken otomatik şanzıman sistemi araçlarda mevcuttur.

Güvenlik söz konusu olduğunda, Toyota Corolla Hatchback 8 hava yastığı, bir arka görüş kamerası, Araç Stabilite Kontrolü, Çekiş Kontrolü ve bir hırsızlık önleme sistemi araçlarda mevcuttur. Araçlarda aynı zamanda USB bağlantı noktaları, Apple CarPlay, Android Auto ve dokunmatik ekranın yanı sıra beş kişilik konforlu oturma alanı sunmaktadır. Toyota Corolla Hatchback fiyat listesi ve özellikleri farklı paketler için;

MarkaModelFiyat
Toyota Corolla Hatcback1.8 HybridDream e-CVT901.600TL
Toyota Corolla Hatcback1.8 HybridDream X-Pack e-CVT947.350TL
Toyota Corolla Hatcback1.8 HybridFlame e-CVT937.850TL
Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatcback ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatchback’in özellikleri seçilen modele ve donanım seviyesine bağlıdır. Genel olarak, Toyota Corolla Hatchback modelinde 1.8 litrelik, dört silindirli Çift VVT – i benzinli motor bulunurken, üst trim seviyeleri 2.0 litrelik, dört silindirli benzinli motorla mevcuttur. Özel modele ve donanım seviyesine bağlı olarak, güç çıkışları 73 kW ile 140 kW arasında değişir.

Toyota Corolla Hatchback modelleri, seçilen modele bağlı olarak 6 ileri manuel veya 7 ileri CVT şanzıman sistemine sahiptir. Diğer özellikler modele ve trim seviyesine bağlı olarak değişir. Araçlarda uydu navigasyonu, park sonarı, anahtarsız giriş ve kontak sistemleri araçlarda günümüzde mevcut durumdadır. Araçların ÖTV oranı %80’dir. Serinin araçları her açıdan kişilere ayrıcalıklar sağlar. Toyota Corolla Hatchback fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Toyota Corolla Hatcback1.8 HybridDream e-CVT823.900TL
Toyota Corolla Hatcback1.8 HybridDream X-Pack e-CVT837.455TL
Toyota Corolla Hatcback1.8 HybridFlame e-CVT857.009TL
Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın