Toyota Yaris Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Yaris Cross fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında güncellendi! Yaris Cross araçlar günümüze teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çeken araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. 6 Vitesli manuel şanzımanlı 1,5 litrelik benzinli bir motora sahiptir.  180 km / s hıza ulaşabilir. Ayrıca 16,4 km / S yakıt ekonomisine sahiptir. Güvenlik açısından Yaris Cross, çift ön hava yastığı, yan hava yastığı ve perde hava yastığının yanı sıra ABS, EBD ve çekiş kontrolü gibi bir dizi başka güvenlik özelliği bulunmaktadır.

Genel olarak Yaris Cross, harika özelliklere ve uygun bir fiyata sahip kompakt bir SUV arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Markanın araçları günümüzde kişilere her açıdan konfor sunmaktadır. Dijital klima sistemi başta olmak üzere araçlarda birçok donanımsal özelliğin olduğu bilinmektedir.

Araçlar SUV model araç segmentinin en güçlü donanımsal özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla SUV model araç satın almak isteyenlerin günümüzde en çok tercih ettiği araçların başında markanın araçları yer almayı başarmaktadır. Siz de bu araçlarla konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Toyota Yaris Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Yaris Cross Yakıt Tüketimi

Toyota Yaris Cross marka araçların teknik özellikleri, her modelde farklılık göstermektedir. Yaris Cross modelleri, 1.5 litrelik benzinli ve 1.5 litrelik hibrit motorlarla donatılmıştır. Benzinli modellerin maksimum gücü ve torku 125 HP 200 Nm’dir.  Hibrit modellerin ise maksimum gücü ve torku, 110 HP ve 98 lb-ft olarak belirlenmiştir.

Serinin araçları günümüzde sürücülere maksimum sürüş konforu sunmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Benzinli modellerin maksimum hızı, hibrit modellerin ise maksimum hızı, 175 km/saat olarak belirlenmiştir. Serinin araçları günümüzde her açıdan sürücülere konforlu bir sürüş avantajı sunmaktadır. Kaliteli ve donanımlı bir sürüş yeteneğine sahip bir araç tercih etmek istiyorsanız markanın araçları sizlere en iyiyi sunmayı başarmaktadır.

 Birinci sınıf özelliklere sahip olmalarıyla ön plana çıkarlar ve her açıdan donanımlı bir sürüş avantajını sürücülere sunarlar. Ek olarak serinin araçlarının günümüzde yokuş kalkış desteği başta olmak üzere hız sabitleme sistemi gibi farklı donanımsal özellikleri de bulunuyor. Araçlar günümüzde yakıt dostu performansıyla ön plana çıkarlar ve ortalama olarak 6.4 litre yakıt tüketimi gerçekleştirirler. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota Yaris Cross Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçları günümüzde teknik özellikleriyle ön plana çıkmayı başarmaktadır. Markanın araçlarının teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Motor: 1.5L 3 silindirli benzin
  • İletim: Sürekli Değişken İletim (CVT)
  • Aktarma organları: Önden çekişli
  • Frenler: Disk frenler (ön ve arka)
  • Süspansiyon: MacPherson dikme ön süspansiyon, burulma kirişi arka süspansiyon
  • Lastikler: 205/60R16

Serinin araçları her açıdan donanımlı bir sürüş yeteneği sunmaktadır. Böylelikle sürücüler ayrıcalıklı bir şekilde yolda sürüş deneyimini markanın araçlarıyla deneyimleyebilirler. Son günlerin en çok tercih edilen araçları olarak ön plana çıkan markanın araçlarında navigasyon çubuğu sistemi de mevcut durumdadır. Aynı zamanda serinin araçlarında hız sabitleme sistemi başta olmak üzere dijital klima sistemi, yokuş kalkış desteği gibi özellikler mevcut durumdadır. Toyota Yaris Cross fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Toyota Yaris Cross1.0 Vision543.350TL
Toyota Yaris Cross1.5 Dream693.100TL
Toyota Yaris Cross1.5 Flame747.400TL
Toyota Yaris Cross Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Yaris Cross ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Yaris Cross, dört tekerlekten çekiş sistemine sahip bir araçtır. Standart olarak, 1.5 litrelik benzinli motor, otomatik şanzıman, 7 ileri vites, çift kavramalı direksiyon simidi, arka koltukların katlanabilmesi ve katlanabilir arka tavana sahip olması gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, çarpışma tespit edici sürüş sistemi, ön ve arka park sensörleri, arka kamera ve Apple CarPlay ve Android Auto ile uyumlu multimedya sistemi de mevcuttur.

Toyota Yaris Cross araçların teknik özellikleri, üstün teknolojiye sahip, sürüş keyfini arttıran özelliklerden oluşur. Yaris Cross aracın motor seçeneği, 1.5 litrelik benzinli ve dizel motor seçeneği olarak sunulmaktadır. Araç, 6 ileri manuel veya 7 ileri otomatik şanzımanla donatılabilmektedir. Yaris Cross’un torku, benzinli motor için 106 Nm ve dizel motor için 205 Nm olarak belirlenmiştir. Toyota Yaris Cross fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

Yorum yapın