Toyota Corolla Hatcback Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Corolla Hatchback Hybrid fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında da merak edildiğinden bu soruya dair merak edilenlere ayrıntılarla yanılar verdik! Toyota Corolla Hatchback Hybrid araçlar günümüzde modern tasarımlarıyla ve özellikleriyle ilgileri üzerine çekiyor. Araç, mükemmel yakıt verimliliği ve üstün sürüş avantajı sağlamak için sabit mıknatıslı senkron elektrikli motora sahiptir.1.8l 4 Silindirli motora sahip verimli bir Hybrid Synergy Drive güç aktarma organından güç almaktadır.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid yakıt ekonomisi 50 şehir / 53 otoyol mpg olarak ön plana çıkmaktadır. Markanın araçlarının günümüzde teknik özellikleri her açıdan kişilere ayrıcalıklı bir sürüş yeteneği sunmaktadır. Otomatik sürekli değişken şanzıman (CVT), sistemine günümüzde markanın araçları sahip durumdadır.

Corolla Hybrid ayrıca, uyanık ve daha güvenli kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi aktif güvenlik özelliği sunan Toyota Safety Sense Star güvenlik sistemi de dahil olmak üzere bir dizi son teknoloji güvenlik teknolojisi özelliklerine sahiptir. Araçların şık tasarımı, çekici bir aerodinamik şekil ve diğer araçların arasından sıyrılmasına yardımcı olan şık çizgiler sunar. Araçlar günümüzde her açıdan sürücülere konfor sağlamaktadır.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid fiyat listesi ve özellikleri

Toyota Corolla HatcbackHybrid Yakıt Tüketimi

Toyota Corolla Hatchback Hybrid, standart Toyota Corolla’nın özelliklerini hibrit bir güç aktarma organıyla birleştiren hibrit bir otomobildir. Corolla Hatchback Hybrid, üstün yakıt verimliliği ve azaltılmış emisyon sunmak için 1.8 litrelik benzinli motorla birlikte çalışan iki motorlu bir hibrit sistemle güçlendirilmiştir. Benzinli motor ve elektrikli motorların bu kombinasyonu, kaliteli ve keyifli bir sürüş deneyimi sunar.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid’in yakıt tüketimi özellikleri etkileyicidir. Benzinli motor ve elektrikli motorların birlikte çalışmasıyla, otomobil 40.4 MPG’YE kadar bir yakıt ekonomisi sağlar. Bu mükemmel yakıt verimliliği, otomobilin performansından veya hızlanmasından çok fazla güç harcamadan elde edilmektedir. Corolla Hatchback Hybrid, 10.9 saniyede 0 ‘dan 62 km/saat hıza ve 118 km/saat azami hıza sahiptir.

Corolla Hatchback Hybrid’in hibrit güç aktarma organı, otomobil saf elektrik modunda çalışırken 89 g/km’ye kadar düşük CO2 emisyonları ile etkileyici egzoz borusu emisyonları sunar. Bu, Toyota Corolla Hatchback Hybrid’i, araçlarının çevresel etkisini azaltmak isteyenler için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Genel olarak, Toyota Corolla Hatchback Hybrid olağanüstü yakıt verimliliği, performans ve düşük emisyon sunar.

Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatchback Hybrid, araçlar günümüzde lüks tasarımlarıyla ve üstün performans özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Toplam 122PS sistem çıkışına ve 64.2mpg’ye kadar kombine yakıt ekonomisine sahip hibrit, elektrikli bir güç aktarma organı tarafından desteklenmektedir.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid sürücülere, sadece elektrikli mod ile benzinli mod arasında sorunsuz bir geçiş sağlayan bir Elektrikli Motor Jeneratör Sistemine eşleştirilmiş 1.8 litrelik VVT – i motoru sayesinde mükemmel sürüş performansı sunar.
HybridSynergy Drive ayrıca tüm sürüş koşullarında optimum performans seviyesini elde etmenizi sağlar. 9.3 saniyelik 0 -60 mph süresiyle Toyota Corolla Hatchback, şehir ve otoyol sürüşü için mükemmel bir otomobildir. Yakıt tüketimi söz konusu olduğunda, Toyota Corolla Hatchback Hybrid son derece ekonomiktir. Toyota Corolla Hatchback Hybrid fiyat listesi ve özellikleri farklı paket seçenekleri için;

MarkaModelFiyat
Toyota Corolla HatcbackHybrid1.8 HybridDream e-CVT901.600TL
Toyota Corolla HatcbackHybrid1.8 HybridDream X-Pack e-CVT947.350TL
Toyota Corolla HatcbackHybrid1.8 HybridFlame X-Pack e-CVT976.500TL
Toyota Corolla Hatcback Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Corolla Hatcback ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatcback ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatchback Hybrid, size mükemmel yakıt ekonomisi ve düşük emisyon sağlayan üstün sürüş yetenekleriyle ön plana çıkan bir araçtır. Benzinli motor ve elektrikli motor özellikleriyle araçlar sürücülere her açıdan maksimum sürüş avantajı sunmayı başarmaktadır.

Toyota Corolla Hatchback Hybrid, 1.8 litrelik HybridSynergy Drive güç aktarma organları ile güçlendirilmiştir. Böylelikle bu sistem, benzin ve elektrik gücünün son derece verimli bir dengesini sağlar. Aynı zamandageniş standartlarda yakıt ekonomisi ve düşük emisyon sağlar.

Doğrudan enjeksiyonlu benzinli motor, yüksek verimli elektrik motoru, gelişmiş otomatik şanzıman ve rejeneratif fren sisteminden yararlanır. Yakıt tüketimi açısından, Corolla Hatchback Hybrid, şehirde 35.8 mpg’ye ve otoyolda 43.5 mpg’ye kadar ulaşma kapasitesine sahiptir. Toyota Corolla Hatchback Hybrid fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Toyota Corolla HatcbackHybrid1.8 HybridDream e-CVT876.900TL
Toyota Corolla HatcbackHybrid1.8 HybridDream X-Pack e-CVT859.545TL
Toyota Corolla HatcbackHybrid1.8 HybridFlame X-Pack e-CVT910.990TL
Toyota Corolla Hatcback ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın