Toyota Proace City Cargo Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Proace City Cargo fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlere bu yazımızda yer verdik. Toyota Proace City Cargo araçlar günümüzde teknik özellikleriyle ön plana çıkan kargo araçlarıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, Proace City kargosu için yakıt verimliliği göz önünde bulundurulmuştur. Ortalama olarak, Toyota Proace City Cargo, sürüş koşullarına ve motor boyutuna bağlı olarak 100 km’de 6.9 ila 7.4 litre yakıt tüketir. Bu, bu segmentteki bir minibüs için en iyi yakıt oranlarından biridir. Uzun mesafeli seyahatler için mükemmel ekonomi sağlar.

Proace City Cargo ayrıca, yakıt tüketimini daha da azaltmaya yardımcı olan gelişmiş altı vitesli şanzımanlar da dahil olmak üzere standart olarak gelişmiş motor teknolojisine sahiptir.Genel olarak, Toyota Proace City Cargo, uzun vadede yakıt maliyetlerini düşürmek isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

Mükemmel yakıt ekonomisi ve gelişmiş motoruyla Toyota Proace City Cargo, işletme sahiplerine yolculuklarının verimli ve ekonomik bir şekilde yönetileceği konusunda avantajlar sağlamaktadır. Markanın araçları günümüzde sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sunmasıyla ön plana çıkmayı başarıyorlar. Aynı zamanda araçların güvenlik puanı 10 üzerin 9’dur.

Toyota Proace City Cargo fiyat listesi ve özellikleri

Toyota Proace City Cargo Yakıt Tüketimi

Yakıt tüketimi söz konusu olduğunda, Toyota Proace City Cargo araçlar sürücülere en iyiyi sunmayı başarıyor. Araç, tek bir tankta 500 kilometreye kadar çıkabilen verimli bir dizel motorla donatılmıştır. Ortalama olarak, Proace City Cargo, sürüş koşullarına ve motorun yüküne bağlı olarak yaklaşık 7.2L/100km tüketir.Motor, duyarlı bir sürüş ve düşük yakıt tüketimi sağlamak için gelişmiş teknolojiye sahiptir. Bu  motorun yakıt tüketimini yüzde beşe kadar azaltan düşük sürtünmeli pistonlar sayesinde mümkün olur. Düşük basınçlı turbo da düşük yakıt tüketimine katkıda bulunur.

Proace City Cargo ayrıca yakıttan daha fazla tasarruf etmeye yardımcı olan gelişmiş bir Durdurmama teknolojisine sahiptir. Sistem, araç hareketsizken motoru otomatik olarak durdurur. Bu da trafik ışıklarında beklerken ve hareketsizken diğer zamanlarda tüketilen yakıt miktarını azaltır.

Toyota Proace City Cargo, Avrupa Birliği’nin emisyon standartlarına uygundur. Dolayısıyla bu faktör markanın araçlarının çevre dostu bir seçim olmasını sağlar. Genel olarak, Toyota Proace City Cargo mükemmel bir yakıt tasarruflu bir araçtır.  Markanın araçları tasarruflu yakıt tüketimiyle ilgileri üzerine çeker. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota Proace City Cargo fiyat listesi ve özellikleri

Toyota Proace City Cargo Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçları günümüzde kampanyalı fiyat listesiyle ön plana çıkıyor. Son derece uygun bir kargo aracı olması markanın araçlarını ön plana çıkaran faktörler arasındadır. Araçların fiyatlarının oluşumunda donanım paketleri doğrudan rol oynar. Donanım paketinden paketine araçların fiyatları farklılık gösterir.

Proace City Cargo ayrıca, yakıt tüketimini daha da azaltmaya yardımcı olan gelişmiş altı vitesli şanzımanlar da dahil olmak üzere standart olarak gelişmiş motor teknolojisine sahiptir. Genel olarak, Toyota Proace City Cargo, uzun vadede yakıt maliyetlerini düşürmek isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Mükemmel yakıt ekonomisi ve gelişmiş motoruyla Toyota Proace City Cargo, işletme sahiplerine yolculuklarının kusursuz ve ekonomik bir şekilde deneyimleme konusunda avantajlar sağlar. Toyota Proace City Cargo fiyat listesi ve özellikleri farklı paketler için;

MarkaModelFiyat
Toyota Proace City CargoVision 1.5 D 100HP480.300TL
Toyota Proace City CargoDream 1.5 D 100 HP504.350TL
Toyota Proace City Cargo Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Proace City Cargo Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Proace City Cargo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Proace City Cargo araçlar günümüzde maliyet açısından çok ekonomiktir. 1.5 litrelik turbo dizel motoru 105 bg’ye ve 204 Nm tork üretebiliyor. Budüşük bir CO2 emisyon oranına sahip olduğu gerçeğiyle birleştiğinde, yakıt harcamaları söz konusu olduğunda paradan tasarruf etmek isteyenler için avantajlı bir seçenek haline getirir.

Toyota Proace City Cargo, otoyolda 47 MPG’ye kadar etkileyici bir yakıt tüketimi oranına ulaşabilir. Ancak bu, aracın nasıl sürüldüğüne ve kullanıldığı araziye bağlı olarak değişebilir. Özetle, Toyota Proace City Cargo, güvenilir, verimli ve uygun fiyatlı bir kargo minibüsü arayanlar için ideal bir seçimdir. Araç kaliteli sürüş dinamikleri, güçlü bir motor, düşük CO2 emisyon oranı ve mükemmel yakıt tüketimi sunuyor. Toyota Proace City Cargo fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Toyota Proace City CargoVision 1.5 D 100HP403.560TL
Toyota Proace City CargoDream 1.5 D 100 HP429.590TL
Toyota Proace City Cargo Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın