Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgileri bu yazımızda bulacaksınız. Toyota C-HR Hybrid araçların teknik özellikler günümüzde sürücülere en iyi sürüş konforunu sunmayı başarmaktadır. Toyota C-HR Hybrid, üç benzinli motor seçeneğine sahiptir. 1.2 litrelik 4 silindirli benzinli motor, 1.8 litrelik 4 silindirli benzinli motor ve 2.0 litrelik 4 silindirli benzinli motor sistemlerine sahiptir.

Her motor seçeneği, Toyota’nın benzinli motorlarının dünya standartlarına uygun olarak en son teknolojiyi kullanmaktadır. Tüm motorlar, standart olarak düşük emisyonlu teknolojilerle donatılmıştır. Maksimum güç ve tork kapsamında en iyi performansı sunmak için değişken vites geçişleri veya CVT şanzımanları araçlarda bulunmaktadır. Araçlar her açıdan sürücülere konfor sağlamaktadır.

Toyota C-HR Hybrid araçların teknik özellikleri, 1.2 litrelik çift kameralı benzinli motora sahiptir. Motor gücünün 101 beygir gücünde ve maksimum torkunu 125 Nm’de olduğu belirtilmektedir. Motor, 6 ileri manuel şanzıman veya CVT otomatik şanzımanla birlikte sunulmaktadır. Toyota C-HR Hybrid araçların yakıt tüketimi 4.6 L/100 km’dir. Ayrıca, araçların ön ve arka süspansiyon sistemi, direksiyon simidi ve fren sistemi de mevcuttur. Böylelikle maksimum sürüş konforunu sürücülere sunar.

Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi ve özellikleri

Toyota C-HR Hybrid Yakıt Tüketimi

Toyota C-HR Hybrid araçların teknik özellikleri arasında, 1,2 litrelik benzinli ve 1,8 litrelik hibrit motor seçenekleri mevcuttur. Hibrit motor, daha ekonomik ve daha tasarruflu bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Hibrit motor seçeneği, iki farklı motorun bir araya gelmesiyle çalışır. Bunlar, motorun benzinli ve elektrikli motor kombinasyonu olarak kullanılır. Hibrit motor aynı zamanda kısa mesafe için elektrik motoru kullanarak yakıt tüketimini azaltır.

Hibrit motor, daha yüksek hız ve ortalama yakıt tüketimini sağlamak için benzinli motoru kullanır. Araçta mevcut olan diğer teknik özellikler arasında, 7 ileri otomatik şanzıman, sürüş kontrolü, hız sabitleyici özellikleri araçlarda mevcuttur. Toyota C-HR Hybrid araçların teknik özellikleri arasında, 4 silindirli 2.0 litrelik DOHC Atkinson cihazı bulunmaktadır.

Markanın araçları aynı zamanda günümüzde 241 beygirlik maksimum gücü, 186 lb. ft. maksimum torku sunmaktadır. Motor, 6 ileri düz vitesli bir otomatik şanzıman sistemiyle çalışmaktadır. Ayrıca, araçlarda 6 sensörlü ABS, çoklu hava yastıkları gibi özelliklerde günümüzde mevcut durumdadır. Markanın araçları sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota C-HR Hybrid Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota C-HR Hybrid Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota C-HR Hybrid araçları, 1.8 litrelik benzinli ve elektrikli motor seçeneğiyle mevcuttur. Motor, dört silindirli bir konfigürasyona ve 132 beygir gücüne sahiptir. Motor, 7 ileri otomatik şanzıman veya 6 ileri manuel şanzıman sistemiyle kombine edilebilir. Markanın araçları günümüzde teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Serinin araçlarında günümüzde hız sabitleme sistemi başta olmak üzere yokuş kalkış desteği, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi gibi farklı özelliklerde mevcuttur. Markanın araçları günümüzde sürücülere en iyi teknik donanım avantajlarını sağlamayı başarmaktadır. Kaliteyi ön planda tutan markanın araçların yokuş kalkış desteği sistemi de bulunmaktadır. Araçlarda yanı zamanda fren sensörü de bulunmaktadır. Hibrit model araçların teknik özellikler açıdan en iyi donanıma sahip olmasını sağlamaktadır. Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi ve özellikleri farklı paketler için;

MarkaModelFiyat
Toyota C-HR HybridCHR Hybrid 4×2 Passion X-pack  910.900TL
Toyota C-HR HybridToyota CHR Hybrid 4×2 Passion X-pack994.050TL
Toyota C-HR HybridToyota CHR Hybrid 4×2 Passion X-pack E-CVT Otomatik1.006.300TL
Toyota C-HR Hybrid Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota C-HR Hybrid ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota C-HR Hybrid ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota C-HR Hybrid araçların teknik özellikleri, dört silindirli 1.8 litre motor sistemiyle donatılmıştır. Motorun üretim miktarı 122 beygir gücüne ve 142 Nm tork gücüne sahiptir. Vites sistemi olarak hava akışı otomatik vites seçeneği sunmaktadır. Otomobilin yakıt tüketimi ortalama 6.2 litre/100 km’dir. ÖTV oranlarını incelediğimizde markanın araçlarının ÖTV oranları %60 ile %110 arasında farklılık göstermektedir. Bu oranların oluşumunda aracın silindir hacmi, donanım paketi ve fiyat listesi doğrudan ÖTV oranında etkili olmaktadır.

Araçların KDV oranları günümüzde %18 olarak belirlenmiştir. %90 engel seviyesi bulunan Türkiye vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak ekonomik fiyatlara satın alma ayrıcalığına sahiptir. Aynı zamanda %45 ile %89 seviyeleri arasında engeli bulunan kişilerde araçları %28 indirimli olarak satın alabilmektedir. Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli olarak;

MarkaModelFiyat
Toyota C-HR HybridCHR Hybrid 4×2 Passion X-pack844.900TL
Toyota C-HR HybridToyota CHR Hybrid 4×2 Passion X-pack869.550TL
Toyota C-HR HybridToyota CHR Hybrid 4×2 Passion X-pack E-CVT Otomatik934.500TL
Toyota C-HR Hybrid ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

“Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın