Toyota Hilux Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Toyota Hilux fiyat listesi ve özellikleri farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor! Toyota Hilux araçlar en zorlu arazi koşullarına uygun olarak üretilmiş araçlardan bir tanesidir. Serisinin en güçlü donanımsal özelliklerine sahip olması markanın araçlarını günümüzde popüler yapan faktörlerin başında geliyor. 2393 cc silindir hacmine sahip olmalarıyla beraber araçların 170 km/s maksimum hız kapasitesine sahip olduğu biliniyor. Beygir gücü özelliklerini incelediğimizde serinin araçlarının 150 HP  beygir gücünde olduğu bilinmektedir.

Ek olarak serinin araçları günümüzde 400 nm maksimum tork özelliklerine sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekiyor. Uzunluk özelliklerine baktığımızda ise araçların 5325 mm uzunluk özelliklerine sahip olduğunu bilmekteyiz. Vites tipi özelliklerini incelediğimizde ise Toyota Hilux araçları 6 ileri düz vitesli araçlar olduğu bilinmektedir. Genişlik özellikleri serinin araçlarının 1855 mm düzeyindeyken, yükseklik özellikleri ise 1815 düzeyindedir.

 Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere araçlarda günümüzde yokuş kalkış desteği gibi farklı donanımsal özellikler mevcuttur. Aynı zamanda araçların direksiyon tutuş özellikleri de son dereceme konforludur. Alaşımlı jantlar gene bu araçlarda bulunan bir başka kalite sunan teknik özellik olarak ön plana çıkmaktadır.

Toyota Hilux Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Hilux Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının yakıt tüketimi günümüzde merak edilen unsurların başında gelmektedir. Serinin araçlarının yakıt tüketimleri donanım paketlerine göre farklılık gösterebiliyor. Yakıt türü araçların dizel olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda karma yakıt tüketimi olarak serinin araçlarının günümüzde 6.8 litre olduğu biliniyor. Şehir içi yakıt tüketimi olarak ise markanın araçlarının günümüzde 7.6 litre yakıt tükettikleri bilinmektedir. Ek olarak şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise markanın araçları 6.3 litre yakıt tüketmektedir.

Araçların yakıt deposu ise günümüzde 80 litre olarak ön plana çıkmaktadır. Serinin araçlarının beygir gücü özellikleri günümüzde 150 HP olarak ön plana çıkmaktadır. Maksimum tork kapasitesi ise araçların 400 Nm olarka ölçülmüştür. Serinin araçlarında günümüzde dijital klima sistemi başta olmak üzere birçok farklı özellikle bulunuyor.

USB kablo bağlantısı, multimedya LED ekran gibi özellikler 4×4 özelliklere sahip olan bu araçlarda mevcuttur.  Araçların dingil mesafesi günümüzde 3085 mm olarak ön plana çıkmaktadır. Boyu araçların 5325, eni 1900 mm düzeyindedir. Çekiş gücü özellikleri ise araçların 4×4 olarak ön plana çıkıyor. Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Toyota Hilux Kampanyalı Fiyat Listesi

Toyota Hilux Kampanyalı Fiyat Listesi

Son günlerin en gözde araçları arasında yerini almayı başaran Toyota Hilux araçlar 4×4 araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Araçlarda günümüzde arka diferansiyel kilidi olmak üzere comfort tip süspansiyon, dizel partikül filtresi tuşu bulunmaktadır. Güvenlik özelliklerini incelediğimizde ise 7 hava yastığı, çocuk koltuğu sabitleme mekanizması (ISOFIX) araçlarda mevcuttur.

Ön yolcu tespiti, hava yastığı etkinleştirme, arka yolcular için emniyet kemeri uyarısı da araçlarda bulunmaktadır. Otomatik klima, anahtarsız çalıştırma sistemi, 12V güç çıkışı, vites geçiş göstergesi (GSI) sistemleri araçlarda bulunan en önemli özelliklerdir. 4.2 Renkli TFT Ekran, analog hız göstergesi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, direksiyondan kumandalı şerit takip uyarı sistemi, direksiyondan kumandalı cep telefonu bağlantısı araçlarda vardır. Toyota Hilux fiyat listesi ve özellikleri farklı paket tercihlerine göre;

MarkaModelFiyat
Toyota HiluxAdventure886.350TL
Toyota HiluxAdventure A/T915.150TL
Toyota Hilux4X4 Adventure992.250TL
Toyota HiluxHi- Cruiser A/T1.034.800TL
Toyota HiluxInvincible A/T1.091.450TL
Toyota Hilux Kampanyalı Fiyat Listesi
Toyota Hilux ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Toyota Hilux ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Son yılların en görkemli araçları olarak piyasaya sürülen Toyota Hilux araçların ÖTV oranı %110 olarak belirlenmiş durumdadır. Bu orana ek olarak aynı zamanda sürücüler araçları satın alırken %18 KDV oranı da ödemelidir. Böylelikle araçların total vergi oranı %128 olarak belirlenmiştir. %90 engel durumu bulunan Türkiye vatandaşları araçları günümüzde ÖTV muafiyetli olarak satın alabiliyorlar.

Aynı zamanda günümüzde engel durumu %45 ile %89 arasında değişen engel durumu bulunan kişiler araçları %28 ÖTV indirimli alabilmektedir.  Elektrikli ön camlar, elektrikli arka camlar, ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli yaslanabilir sürücü koltuğu, elektrikli kayar sürücü koltuğu araçlarda mevcuttur. ECO sürüş modu göstergesi ve ön okuma lambaları da araçlarda bulunan özelliklerdendir. Toyota Hilux fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Toyota HiluxAdventure823.550TL
Toyota HiluxAdventure A/T845.990TL
Toyota Hilux4X4 Adventure920.305TL
Toyota HiluxHi- Cruiser A/T945.996TL
Toyota HiluxInvincible A/T990.950TL
Toyota Hilux ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın