Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Volkswagen güncel kampanalı fiyat listesi güncel halini sizlerle paylaşıyoruz! Volkswagen araçlar yüksek sürüş kabiliyetleriyle ön plana çıkan mükemmel direksiyon tutuş kapasitesine sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Volkswagen araçlar son yıllarda Türkiye’de rekor seviyelerinde satış olanaklarına sahip olmuşlardır. Volkswagen araçların yüksek iç donanım kapasiteleri ve motor özellikleri sürücüleri memnun eden detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda araçların benzinli dizel olmak üzere farklı yakıt tiplerinin olduklarını bilmekteyiz. Dolayısıyla her açıdan araçlar ilgileri üzerine çekiyor. Volkswagen araçların fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız siz de yazımızın devamına göz atabilirsiniz. İşte karşınızda Volkswagen güncel kampanalı fiyat listesi!

Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Polo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Polo araçlar günümüzde 999 cc silindir hacimleriyle piyasada varlık gösteren araçlar konumundadır. Araçların aynı zamanda günümüzde maksimum tork kapasitelerinin 175 nm düzeyinde oldukları da bilinen detaylar arasında bulunuyor. Araçlar yüksek sürüş konforuna sahiptir ve 0 ile 100 km hızlanma değerleri 10.8 saniye olarak ölçülmüştür. Maksimum hız kapasiteleri olarak Volkswagen Polo araçların 187 km/s olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Aracın şehir dışı yakıt tüketimi 5.7 litredir, şehir içi yakıt tüketimi olarak ise 4.0 litre olduklarını bilmekteyiz, ortalama olarak ise araçlar günümüze 4.6 litre yakıt tüketirler. Polo Volkswagen güncel kampanalı fiyat listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Polo1.0 MPI466.000TL
Volkswagen T-Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen T-Cross Fiyat Listesi ve Özellikleri

Silindir hacmi olarak Volkswagen T-Cross araçlar 999 cc silindir hacmine sahip araçlar olarak piyasada ön plana çıkıyorlar. Araçlar günümüzde beygir gücü olarak 110 HP güce sahip oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen T-Cross maksimum tork kapasiteleri olarak 200 nm düzeyine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Bunun yanında Volkswagen T-Cross araçlar 0 ile 100 km hızlanma değerleri 9.9 saniye olarak ölçülmüştür. Maksimum hız kapasitelerinin ise araçların 189 km/s düzeyinde olduğu biliniyor. Ortalama yakıt tüketimi 4.5 litre konumundadır. Volkswagen T-Cross Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen T-CrossManuel448.300TL
Volkswagen T-CrossPS-DSG541.000TL
Volkswagen Taigo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Taigo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Taigo araçlar 999 cc silindir hacmine sahip araçlardır ve araçların maksimum tork sistemlerinin 175 nm olduklarını bilmekteyiz. Araçlar her açıdan yüksek sürüş konforuna sahip olmalarıyla beraber 0 ile 100 km hızlanma değeri olarak 11.1 saniye olarak ölçülmüş durumdadır. Volkswagen Taigo araçlar maksimum hız kapasitesi olarak 183 km/s düzeyinde olduklarını bilmekteyiz. Volkswagen Taigo araçlar aynı zamanda şehir dışı tüketimi 6.0 litre olarak biliniyor, şehir içi yakıt tüketimi 4.0 litredir. Ortalama yakıt tüketimlerinin ise 4.7 litre oldukları biliniyor. Volkswagen Taigo Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Taigo1.0TSI689.000TL
Volkswagen Golf Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Golf Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Golf araçların silindir hacmi günümüzde 999 cc olarak ön plana çıkmayı başaran araçlar konumunda bulunuyor. Volkswagen Golf araçlar aynı zamanda beygir gücü olarak 110 beygir gücüne sahip düzeydedirler ve araçlar maksimum tork sistemi olarak 200 nm sistemine sahip olmalarıyla biliniyorlar.

İlginizi Çekebilir; Toyota Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Volkswagen Golf araçların 0 ile 100 km hızlanma değerleri 10.2 saniye olarak ön plana çıkmayı başarıyor ve yakıt tüketimi olarak aracın şehir içi 6.4 litre tükettiği biliniyor, şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise 4.9 litre olduğu biliniyor. Volkswagen Golf Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen GolfStyle881.500TL
Volkswagen GolfR-Line918.200TL
Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen T-Roc araçlar 1498 cc silindir hacmiyle piyasada varlık gösteren profesyonel segment araçlar olarak biliniyorlar. Volkswagen T-Roc araçlar aynı zamanda günümüzde beygir gücü olarak 150 HP olarak ön plandadırlar ve kaliteyi ön plana çıkaran araçlardır. Volkswagen T-Roc araçların günümüzde 0 ile 100 km hızlanma değeri olarak 8.4 saniye olduklarını bilmekteyiz. Maksimum hız kapasitesi olarak araçların 205 km-s düzeyinde oldukları günümüzde biliniyor. Şehir içi yakıt tüketimleri 6.6 litredir, şehir dışı yakıt tüketimi 4.7 litredir. Ortalama yakıt tüketimi olarak ise araçların günümüzde 5.4 litre oldukları biliniyor. Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen T-Roc1.5 TSI862.00TL
Volkswagen Tiguan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Tiguan Fiyat Listesi ve Özellikleri

Piyasanın en görkemli araçları olan Volkswagen Tiguan araçlar 1498 cc silindir hacmine sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Aynı zamanda Volkswagen Tiguan araçların 150 HP beygir gücüne sahip olduklarını bilmekteyiz. Ek olarak araçların 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 9.2 saniye olduğu bilinen özellikler arasında bulunuyor. Maksimum hız kapasitesi olarak araçların 202 km- s olduklarını biliyoruz ve ortalama yakıt tüketimlerinin 5.6 litre olduklarını bilmekteyiz. Şehir dışında ise araçların 5.2 litre yakıt tükettiklerini bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen Tiguan Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Tiguan1.5TSI ACT984.100TL
Volkswagen Tiguan1.5TSI 150 PS1.152.500TL
Volkswagen Tiguan Allspace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Tiguan Allspace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Tiguan Allspace araçlar 1498 cc silindir hacmine sahip araçlar olarak biliniyorlar ve aynı zamanda araçların beygir gücü olarak 150 HP beygir gücüne sahip olduklarını bilmekteyiz. Araçlar aynı zamanda sizlere 0 ile 100 km hızlanma değerinde 9.6 saniye olarak ön plana çıktıkları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen Tiguan Allspace maksimum hız kapasiteleri 200 km-s olarak ölçülmüştür. Volkswagen Tiguan Allspace araçlar karma yakıt tüketimi yani ortalama yakıt tüketimi olarak 6.3 litredir ve ABS, dijital klima sistemleri araçlarda bulunan özelliklerdir. Volkswagen Tiguan Allspace Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Tiguan AllspaceTiguan984.100TL
Volkswagen Passat Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat araçlar 190 HP beygir gücüyle piyasada varlık gösteren araçlar olarak ön plana çıkıyorlar. Araçların günümüzde maksimum tork kapasitelerinin 400 nm olduklarını bilmekteyiz, araçlar aynı zamanda 0 ile 100 km hızlanma değerleri olarak 8.7 saniye özelliklere sahip olmalarıyla piyasada biliniyorlar. Volkswagen Passat maksimum hız kapasitesi olarak 220 km-s düzeyindedir. Bunun yanı sıra Volkswagen Passat araçların şehir içi yakıt tüketimleri 4.6 litre iken, şehir içi yakıt tüketimi ise 3.9 litredir. Karma yakıt tüketimi olarak araçların 4.1 litredir. Volkswagen Passat Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen PassatElangance1.298.100TL
Volkswagen PassatBusiness1.658.700TL
Volkswagen Passat Variant Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Variant Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Variant beygir gücü olarak 120 HP güç sistemine sahip araçlar olarak piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Volkswagen Passat Variant araçların 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 11.5 saniye olduğunu teknik donanımsal özellikleri bakımından bilmekteyiz. Maksimum hız kapasitesi olarak araçların 199 km-s olduklarını biliyoruz. Volkswagen Passat Variant araçların şehir dışı yakıt tüketimleri 4.7 litredir, şehir içi yakıt tüketimleri ise 4.1 litredir. Karma yakıt tüketimleri olarak araçların 4.3 litre olduklarını bilmekteyiz. Uzunlukları araçların günümüzde 4773 mm olduklarını biliyoruz. Volkswagen Passat Variant Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Passat VariantBusiness638.000TL
Volkswagen Passat VariantElegance744.700TL
Volkswagen Golf R Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Golf R Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Golf R araçlar 2016 yılının en popüler araçları konumundaydı ve 2022 yılında da son derece popüler özelliklere sahiptirler. Araçların en çok ön plana çıkan özelliği 300 HP beygir gücüne sahip olmalarıdır ve maksimum tork sistemlerinin ise 380 nm düzeyinde olduklarını piyasada biliyoruz. Volkswagen Golf R araçlar 0 ile 100 km hızlanma değeri olarak 4.9 saniye işleme tabi geliyorlar. Aynı zamanda maksimum hız kapasiteleri araçların 250 km- s olarak ölçülmüştür. Volkswagen Golf R şehir içi yakıt tüketimi 8.5 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 5.9 litredir. Ortalama ise 6.9 litre yakıt tüketirler. Volkswagen Golf R Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Golf RManuel Impression624.600TL
Volkswagen Passat Alltrack Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Alltrack Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Alltrack araçlar günümüzde 2.0 motor kapasitesine sahip araçlar olarak piyasada varlık göstermeye devam ediyorlar. Aynı zamanda araçların günümüzde 200 PS gücüne sahip oldukları bilinen en önemli detaylardan bazıları konumundadır. 2.2 ton kapasitesinde azami çekme olanağına araçlar sahiptir ve 639 litrelik bagaj hacmiyle piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Bunların yanı sıra araçların 400 nm tork kapasitesine sahip olduklarını bilmekteyiz. ABS sistemi, dijital klima sistemi, multimedya, navigasyon sistemleri mevcuttur. Araçlar aynı zamanda dört silindirli dizel ünite sistemine sahip araçlar olarak biliniyorlar. Volkswagen Passat Alltrack Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen Passat AlltrackImpression415.600TL
Volkswagen Passat AlltrackBusiness472.900TL
Volkswagen Touareg Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Touareg Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Touareg araçlar motor tipi olarak incelendiğinde 6 silindirli olarak 24v SCR TDI motor sistemine sahip araçlar olarak piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Motor hacimleri araçların 3 litredir ve aynı zamanda 2967 santimetreküp dolaylarına tabi durumdadır. Volkswagen Touareg araçlar aynı zamanda piyasada beygir gücü olarak 286 HP gücüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Araçların maksimum tork sistemlerinin 600 nm oldukları biliniyor ve 2250- 3250 dv sistemine sahiptir. Dizel enjeksiyon sistemlerine sahip araçlar olan Volkswagen Touareg araçlar en iyiyi piyasada ön planda tutuyor. Volkswagen Touareg Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen TouaregBMT-SCR4.584.600TL
Volkswagen Caddy Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Caddy Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Caddy günümüzde 2021 yılının en çok satışı yapılan araçları arasında bulunuyordu. Beygir gücü olarak araçların günümüzde 122 HP güce sahip oldukları biliniyor ve aynı zamanda maksimum tork kapasitelerinin 320 nm düzeyinde oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen Caddy araçlar aynı zamanda piyasada 0 ile 100 km hızlanma değeri olarak 11.4 saniye düzeylerinde oldukları biliniyor. Volkswagen Caddy maksimum hız kapasitesi olarak 186 km-s düzeyinde oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen Caddy araçların ortalama yakıt tüketimleri 4.9 litre konumundadır. Volkswagen Caddy Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen CaddyLife730.750TL
Volkswagen Caddy122 PS Life610.500TL
Volkswagen Transporter Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Transporter Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Transporter araçlar 150 HP beygir gücüne sahip araçlar olarak piyasada biliniyorlar. Bu araçların aynı zamanda maksimum tork kapasitelerinin 340 nm dolaylarında olduklarını bilmekteyiz, maksimum hız kapasiteleri olarak ise araçlar 182 km-s düzeyindedir. Volkswagen Transporter araçların şehir dışı yakıt tüketimleri 7.9 litredir, şehir içi yakıt tüketimleri ise 5.7 litredir. Ortalama yakıt tüketimi bakımından 6.5 litre konumunda olduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen Transporter uzunluk olarak ise 4904 mm düzeyinde bulunan araçlar olarak biliniyorlar ve piyasada ilgileri üzerine çekiyorlar. Volkswagen Transporter Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen TransporterVan507.000TL
Volkswagen TransporterVan uzun şasi528.000TL
Volkswagen Caravelle Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Caravelle Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Caravelle araçlar turbo motor kapasitesine sahip düzeydedir ve 4 adet silindirli motor sistemine sahiptirler. Subap adedi olarak ise araçların günümüzde 16 düzeyinde olduklarını bilmekteyiz. Volkswagen Caravelle araçların 1988 cc motor silindir hacmine sahip olduğunu bilmekteyiz ve her daim iç donanım ayrıcalıklarına sahip düzeydedirler. Volkswagen Caravelle maksimum güç olanakları bakımından 110 KW düzeyinde olduğu biliniyor. 150 HP beygir gücüyle piyasada varlık gösteriyorlar, 3250 d-d sistemine sahiptir. Araçların aynı zamanda günümüzde 340 nm maksimum tork kapasitelerine sahip oldukları bilinen detaylardandır. Dizel motor sistemine sahiptirler. Volkswagen Caravelle Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen CaravelleComfortline425.000TL
Volkswagen Crafter Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Crafter Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Crafter araçlar teknik özellikleriyle piyasada ön plana çıkan araçlardır, araçların günümüzde 8.1 litre şehir içi yakıt tükettiklerini bilmekteyiz. Aynı zamanda şehir dışı yakıt tüketiminde ise 7.1 litre düzeyinde oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Volkswagen Crafter araçlar 7.5 litre karma yakıt sistemine sahip olduklarıyla piyasada varlık göstermeyi başaran araçlar konumunda bulunuyor. Volkswagen Crafter 340 maksimum tork kapasitesine sahiptirler ve 2250 dev-dak sistemine sahiptir. Volkswagen Crafter araçlar 3.5 maksimum yük ağırlığına sahip olmalarıyla piyasada biliniyor ve ön plana çıkıyorlar. Volkswagen Crafter Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Volkswagen CrafterComfortline Okul436.000TL

 Böylece Volkswagen güncel kampanalı fiyat listesi hakkında ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaştık.

Yorum yapın