Volkswagen Taigo Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Taigo fiyat listesi ve özellikleri hakkında tüm detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Volkswagen Taigo araçları mükemmel özellikleriyle tanınır. Markanın araçları her açıdan sürücülere en iyi sürüş deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Markanın araçları performans odaklı bir sürüş sunan 1.0 litrelik turboşarjlı bir motorla donatılmıştır. Araçlar ayrıca, dar alanlarda sürüşü kolaylaştıran kolay vites geçişleri sağlayan vites değiştirme otomatik şanzıman sistemine sahiptir.

Araçlar aynı zamanda mükemmel bir sürüş deneyimi için birinci sınıf süspansiyon sistemine sahipti. Süspansiyon sistemi, konforlu bir sürüş sağlamak için tasarlanmıştır. Taigo araçlarında güvenlik de en üst seviyededir. ABS, EDS ve Yokuşta Durma Kontrolü gibi gelişmiş sürücü destek sistemleri standart olarak sunulmaktadır.

Ek olarak, stabilite kontrol sistemi, çekiş kontrol sistemi ve kilitlenme önleyici frenler markanın araçlarında bulunmaktadır. İç kısımda Volkswagen Taigo, sürüş konforunuzu ve konfor seviyenizi artıran bir dizi özellik sunar. Deri kaplı direksiyon simidi, elektrikli ayarlanabilir koltuklar ve klima gibi özellikler araçlarda bulunmaktadır. Markanın araçları sürücülere her açıdan konforlu ve sınırsız kalitede bir sürüş deneyimi sağlamak amacıyla tasarlanarak piyasaya sürülmüş durumdadır.

Volkswagen Taigo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Taigo Yakıt Tüketimi

Taigo, 116hp ve 148 lb – ft tork sağlayabilen yüksek verimli 1.5L motor sistemine sahiptir. Bu hem otoyol hem de şehir içi sürüş için idealdir. Taigo ayrıca güvenilir yol tutuş ve mükemmel yakıt ekonomisi sunarak size mükemmel güç ve ekonomi dengesi sağlar. Taigo’nun içi modern olanaklar ve teknoloji ile doludur. Gelişmiş dokunmatik ekranlı multimedya eğlence sistemlerinden şık bir iç tasarıma kadar, Taigo araçlar en iyi deneyimi sürücülere sunmaktadır.

Ayrıca, manuel şanzıman, Volkswagen’in kolay vites değiştirme ve gelişmiş yakıt ekonomisi sunan gelişmiş çift kavramalı otomatik şanzıman sistemleriyle araçlar ön plana çıkıyor. Adaptif sabit hız kontrolü, şerit tutma yardımı, kör nokta izleme bulunur. Araçlarda gelişmiş sürücü destek sistemi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri de mevcuttur.

Markanın araçları ayrıca ısıtmalı ve havalandırmalı koltuklardan Apple CarPlay ve Android Auto’ya kadar etkileyici bir dizi sürücü rahatlığı özelliği sunuyor. Markanın araçlarının ortalama yakıt tüketimleri günümüzde 6.3 olarak ön plana çıkıyor. Şehir içi yakıt tüketimi serinin araçlarında günümüzde 7.3 litre şehir dışı 5.3 litre düzeydedir. Mini Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Volkswagen Taigo Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Taigo Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Taigo’nun iç mekanı, yolcuların rahat etmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Araçların iç tasarımı son derece kaliteli ve ayrıcalıklı olacak şekilde tasarlanarak piyasaya sürülmüştür. Ayrıca Android Auto ve Apple CarPlay özelliklerine sahiptir. Uyumlu akıllı telefonlara güvenli ve rahat bir bağlantı sağlar. Güvenliği en üst düzeye çıkarmak için kör nokta izleme, otomatik acil durum freni, şerit değiştirme yardımı ve adaptif farlar ve arka lambaları içeren kapsamlı bir güvenlik paketi bulunmaktadır.

İç ve dış özelliklerine ek olarak, Volkswagen Taigo da performans göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 1.5 litrelik turbo şarjlı motor, 250 Nm’lik azami tork ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca rejeneratif frenleme ve çalıştırma/durdurma sistemi sayesinde yakıt tasarruflu ve emisyon azaltıcıdır. Volkswagen Taigo fiyat listesi ve özellikleri farklı tasarımlar için;

MarkaModelFiyat
Volkswagen TaigoManuel Life708.500TL
Volkswagen TaigoDSG Life807.000TL
Volkswagen TaigoDSG Style908.600TL
Volkswagen TaigoDSG R-Line948.000TL
Volkswagen Taigo Kampanyalı Fiyat Listesi
Volkswagen Taigo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Taigo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının günümüzde ÖTV oranları %80 ile %110 arasında farklılık göstermektedir. %90 engelli kişiler %0 ÖTV ile araçları muafiyetli olarak satın alabiliyorlar. Serinin araçlarının ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda silindir hacmi + fiyat listesi doğrudan rol oynamaktadır.

Markanın araçları aynı zamanda parlak ve enerji tasarruflu bir aydınlatma çözümü sağlayan LED farlara ve bir dış aydınlatma sistemine sahiptir.

Volkswagen Taigo, konforlu koltukları, kliması ve ses sistemi ile konforlu bir sürüş sunuyor. Sürücü ve yolcu koltukları, hem kısa hem de uzun mesafeler için optimum konfor sağlamak üzere ayarlanabilir. Ses sistemi ayrıca mükemmel ses kalitesi sağlar. Böylelikle araçlar sürücülere en iyi sürüş deneyimini sunmasıyla her daim ön plana çıkıyor. Volkswagen Taigo fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelFiyat
Volkswagen TaigoManuel Life610.300TL
Volkswagen TaigoDSG Life686.000TL
Volkswagen TaigoDSG Style760.700TL
Volkswagen TaigoDSG R-Line810.990TL
Volkswagen Taigo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın