Volkswagen Passat Variant Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Passat Variant fiyat listesi ve özellikleri konusuna dair merak ettiklerinize bu yazımızda yer verdik! Volkswagen Passat Variant serisi araçları günümüzde 1598 cc silindir hacmine sahip araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar. Maksimum hız kapasitesi araçların günümüzde 199 km/s olarak biliniyor. Beygir gücü özelliklerini incelediğimizde ise araçların 120 HP düzeyinde olduğu bilinmektedir. Serinin araçlarının aynı zamanda 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 11.5 saniye olduğu bilinmektedir. Maksimum tork gücü kapasitesi araçların 250 Nm düzeyindedir.

Uzunluk kapasiteleri araçların 4773 mm, genişlik özellikleri ise araçların 1832 mm dolaylarındadır. Serinin araçlarının yükseklik özellikleri ise günümüzde 1462 mm düzeyindedir. Boş ağırlık kapasitesi markanın araçlarının 1545 kg’dır. Vites tipi özelliklerini incelediğimizde araçların 7 ileri otomatik vitesli oldukları bilinmektedir.

Bagaj hacmi özellikleri günümüzde markanın araçlarının 650 litre özelliklerde olduğu biliniyor. Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere serinin araçlarında günümüzde yokuş kalkış desteği mevcuttur. Aynı zamanda ön ve arka süspansiyon sistemleri de araçlarda mevcut olan özellikler arasında ilk sırada yer alıyor. Serinin araçlarının en önemli özelliklerinden birisi ABS sistemine sahip olması olarak ön plana çıkıyor.

Volkswagen Passat Variant Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Variant Yakıt Tüketimi

Her şeyden önce Volkswagen Passat Variant araçlar günümüzde dizel yakıt türüne sahip araçlar olarak bilinmektedir. Araçların şehir içi ortalama yakıt tüketimi özelliklerini incelediğimizde 4.7 litre özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Bunun yanında şehir dışı yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde ise araçların 4.1 litre özelliklerde olduğu biliniyor. Karma yakıt tüketimi özellikleri bakımından markanın araçları 4.3 litre özelliklere sahiptir.

Güvenlik puanları araçları 5/5 olarak ön plana çıkarken, 199 km/s maksimum hız kapasitesine araçlar günümüzde sahiptir. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların günümüzde ortalama olarak 11. 5 saniye düzeydedir. Genişlik özellikleri araçların 1832 mm dolayındayken, 1462 mm yükseklik kapasitesi araçlarda mevcuttur. Boş ağırlık kapasiteleri markanın araçlarının 1545 kg olarak ön plana çıkarken, yakıt deposu araçların 59 litredir.

Vites tipi özelliklerini incelediğimizde serinin araçlarının 7 ileri otomatik özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Ek olarak 120 HP beygir gücüne araçlar sahiptir. 650 litre bagaj hacmine sahip, 250 Nm maksimum tork kapasitesiyle araçlar piyasada ön plana çıkmayı başarıyor. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen Passat Variant Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Passat Variant Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın otomobillerinin kampanyalı fiyat listelerinin oluşumunda günümüzde rol oynayan birçok unsur mevcuttur. Araçların fiyatları günümüzde donanım paketinden paketine farklılık gösteriyor. Dolayısıyla sabit bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Markanın araçlarının günümüzde teknik özellikleri sürücülerin ilgisini çekmeyi başarıyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri ölçüldüğünde araçların ortalama olarak 11,5 saniye düzeyinde olduğu biliniyor.

Ek olarak serinin araçlarında yokuş kalkış desteği gibi farklı donanımsal özellikler mevcuttur. Dijital klima sistemleri, kol dayama sistemi, elektrikli bagaj sistemi araçlarda mevcuttur. Aynı zamanda araçlarda günümüzde LED multimedya dokunmatik ekran da bulunan özellikler arasındadır. 650 litre düzeyinde serinin araçlarında bagaj hacmi bulunuyor. 1545 kg boş ağırlık kapasitesine sahip olmalarının yanı sıra araçların 59 litre depo kapasitesi mevcuttur. Volkswagen Passat Variant serisi fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Volkswagen Passat VariantManuel Impression475.400TL
Volkswagen Passat VariantManuel Life560.000TL
Volkswagen Passat VariantLife639.800TL
Volkswagen Passat Variant Kampanyalı Fiyat Listesi
Volkswagen Passat Variant ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Passat Variant ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının günümüzde ÖTV oranları donanım paketinden paketine farklılık gösterir. Serinin araçlarının silindir hacmi de ÖTV oranının oluşumunda rol oynayan en önemli faktörlerden bazılarıdır. 1598 cc silindir hacmi araçlarda mevcuttur. Dolayısıyla ÖTV oranları da bu doğrultuda belirlenecektir. Günümüzde %90 engel seviyesi bulunan T.C vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyor. Araçları ÖTV indirimli satın alabilen bir başka grupta %45 ile %89 arası engeli bulunan kişilerdir.

Bu kişilerde araçları uygun fiyatlara satın alma imkanına sahip durumdadır. Serinin araçlarının günümüzde birçok farklı teknik özelliğe sahip olduğu bilinmektedir. Özellikle yokuş kalkış desteği, hız sabitleme sistem, kör nokta uyarı sistem, elektrikli ayna sistemler ön plana çıkmaktadır. Volkswagen Passat Variant serisi fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Volkswagen Passat VariantManuel Impression387.500TL
Volkswagen Passat VariantManuel Life487.009TL
Volkswagen Passat VariantLife515.990TL
Volkswagen Passat Variant ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın