Volkswagen Passat Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Passat fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman model seçeneklerine bağlı olarak farklı seçenekler karşımıza çıkar. Volkswagen Passat araçlar 2023 yılında en çok satışı yapılan araçlardan bir tanesi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Markanın araçlarının direksiyon tutuş özelliklerinin üst seviye olması araçları ön plana çıkaran en önemli özellikleri arasında bulunuyor.

Silindir hacmi özelliklerini incelediğimizde markanın araçlarının 1968 cc düzeyinde olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak serinin araçlarının 400 Nm maksimum tork özellikleri mevcut durumdadır. Maksimum hız kapasitesi incelendiğinde ise Volkswagen Passat araçların 220 km/s düzeyinde olduğu biliniyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların günümüzde 8.7 saniye olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Araçların vites tipi özelliklerini incelediğimizde ise 7 ileri otomatik vitesli oldukları biliniyor.

Beygir gücü özellikleri bakımından ise araçların 190 HP dolaylarında olduğu biliniyor. Uzunluk özellikleri araçların 4775 mm, genişlik özellikleri ise 1832 mm düzeyindedir. Yükseklik özelliklerine baktığımızda ise serinin araçlarının 1442 mm yükseklik özelliklerine sahip olduğunu bilmekteyiz. Boş ağırlık kapasitesi incelendiğinde markanın araçlarının ortalama olarak 1550 kg dolaylarında ağırlığa sahip olduğu bilinen detaylar arasındadır. 586 litre bagaj hacmi araçlarda vardır.

Volkswagen Passat Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Passat Yakıt Tüketimi

190 HP beygir gücüne sahip olan Volkswagen Passat araçların yakıt türünün dizel olduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Markanın araçlarının şehir içi ortalama yakıt tüketimi günümüzde 4.6 litre olarak ön plana çıkıyor. Şehir dışı ortalama yakıt tüketimi özellikleri ise 3.9 litre olarak ön plana çıkıyor. Karma yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde markanın araçlarının 4.1 litre özelliklere sahip olduğu bilinen bir detaydır.

Yakıt deposu özelliklerini incelediğimiz zaman ise markanın araçlarının 59 litre özelliklere sahip olduğu biliniyor. Vites tipi özellikleri incelendiğinde ise serinin araçlarının 7 ileri otomatik özelliklere sahip olduğu biliniyor. Serinin araçları günümüzde her açıdan sürücülere en iyi konforu sunmayı başarıyor. Konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız serinin araçları sürücülere en iyiyi sunmayı başaran araçlar olarak biliniyor.

Silindir hacmi özellikleri markanın araçlarının 1968 cc düzeyindedir. Maksimum hız kapasitesi araçların günümüzde ortalama olarak 220 km/s olarak ön plana çıkmayı başarıyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 8.7 saniye olarak ön plana çıkmayı başarıyor.  Yakıt deposu markanın araçlarının oldukça geniştir. Boş ağırlık kapasiteleri serinin araçlarının 320 kg’dır. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen Passat Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Passat Kampanyalı Fiyat Listesi

Kampanyalı fiyat listelerinin oluşumunda günümüzde rol oynayan en önemli faktör donanım paketi olarak ön plana çıkıyor. Araçların fiyatlarının oluşumunda donanım paketinden paketine farklılık gösterdiği bilinmektedir. Serinin araçlarının donanım paketleri günümüzde çeşitlilik gösterir, dolayısıyla fiyatları da farklı düzeydedir. Serinin araçlarının dizel yakıt türüne sahip olduğu biliniyor. 1968 cc silindir hacmine sahip olmaları araçları ön plana çıkarıyor.

Yükseklik araçların 1442 mm, 1832 mm genişlik özellikleri bulunur. 4775 mm uzunluk özellikleri de araçlarda bulunan özellikler arasında bulunuyor. Maksimum tork kapasitesi özellikleri incelendiğinde serinin araçlarının 400 Nm olduğu biliniyor.  Beygir gücü özellikleri incelendiğinde ise serinin araçlarının 190 HP güce sahip olduğu bilinmektedir. Araçların güvenlik puanı 5/5 olarak ön plana çıkmaktadır. Volkswagen Passat fiyat listesi ve özellikleri farklı paketler için;

Marka  ModelFiyat
Volkswagen PassatImpression 1.5 TSI ACT 150 PS DSG960.100 ₺
Volkswagen PassatBusiness 1.5 TSI ACT 150 PS DSG 1,105.000 ₺
Volkswagen PassatElegance 1.5 TSI ACT 150 PS DSG1,319,100 ₺
Volkswagen Passat Kampanyalı Fiyat Listesi
Volkswagen Passat ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Passat ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Passat araçların ÖTV indirimli fiyat listesi günümüzde merak edilen konular arasında bulunuyor. Markanın araçlarının ÖTV oranları günümüzde %80 ile %110 arasında farklılık gösterebilir Dolayısıyla araçların ortalama olarak %128 oranında ÖTV değerinin olduğu biliniyor. %18 KDV oranın da bu oranlara dahildir. Araçlar serinin en kaliteli özellikleriyle donatılmıştır.

Günümüzde engel durumu %90 olan kişiler araçları günümüzde ÖTV’siz olarak ekonomik fiyatlara satın alabiliyorlar. Aynı zamanda %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişilerde araçları günümüzde %28 ÖTV indirimli satın alabiliyorlar. Aerodinamik özellikler başta olmak üzere araçlarda hız sabitleme sistemleri, navigasyon çubuğu göstergesi bulunuyor. Yokuş kalkış desteği de araçlarda bulunan en önemli özellikler arasında bulunur. Volkswagen Passat fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

Marka  ModelFiyat
Volkswagen PassatImpression 1.5 TSI ACT 150 PS DSG869.500 ₺
Volkswagen PassatBusiness 1.5 TSI ACT 150 PS DSG 990.500 ₺
Volkswagen PassatElegance 1.5 TSI ACT 150 PS DSG1.240.350 ₺
Volkswagen Passat ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın