Volkswagen Transporter Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Transporter fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda yanıtlar verebiliriz. Volkswagen Transporter araçlar günümüzde birçok amaç doğrultusunda kullanılıyor. Araçların günümüzde silindir hacmi özelliklerini incelediğimizde 1968 cc dolaylarında olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak serinin araçlarının günümüzde maksimum hız kapasiteleri 182 km/ s olarak ön plana çıkmaktadır. Araçlarda günümüzde birçok farklı donanımsal unsur bulunuyor.

Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere araçlarda kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, yokuş kalkış desteği bulunuyor. Maksimum tork kapasitesi özelliklerini incelediğimizde serinin araçlarının günümüzde 340 Nm düzeyinde olduğu biliniyor. Serinin araçlarının aynı zamanda 150 HP beygir gücüne sahip olduklarını da bilmekteyiz. Segmentinin en iyi teknik özelliklerine sahip olması markanın araçlarını ön plana çıkarmayı başarıyor.

0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların günümüzde 11.9 saniye olarak ölçülmüştür. 4904 uzunluk, 1904 mm genişlik araçlarda mevcuttur. Yükseklik özelliklerini incelediğimizde markanın araçlarının 1990 mm dolaylarında olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Vites tipi özellikleri bakımından ise araçların 6 ileri düz vitesli odlukları bilinmektedir. Araçlarda kol dayama sistemi başta olmak üzere multimedya LED ekran ve navigasyon göstergesi bulunmaktadır.

Volkswagen Transporter Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Transporter Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının günümüzde dizel motorlu araçlar olduğu bilinmektedir. Şehir içi ortalama yakıt tüketimi serinin araçlarının 7.9 litredir. Şehir dışı ortalama yakıt tüketimi özellikleri ise serinin araçlarının günümüzde 5.7 litredir. Karma yakıt tüketimi markanın araçlarının günümüzde 6.7 litre olduğu bilinmektedir. Yakıt deposu özellikleri markanın araçlarının 70 litredir.

Boş ağırlık kapasitesi araçların 1761 kg’dır. 1968 cc silindir hacmi araçlarda mevcuttur. Maksimum hız kapasitesi serinin araçlarının 182 km/ s’dir.  Siyah, kırmızı, beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Elektrikli ayna sistemi araçlarda mevcuttur. Aynı zamanda araçların alaşımlı jantları da günümüzde mevcut olan özellikleri arasında yer almaktadır. Serinin araçlarının bir diğer önemli özelliği de güvenlik özellikleridir. Güvenlik puanı bakımından araçlar 10 üzerinden 10 puan almıştır.

Arka koltuk ve ön koltuk hava yastığı sistemi araçlarda bulunmaktadır. Aynı zamanda ABS sistemi ve ESC sistemlerinin de araçlarda bulunduğu bilinmektedir. Serinin araçları elektrikli bagaj sistemine sahiptir. Böylelikle işlevsel bir hizmet olanağını sürücülere sağlamaktadır. Konforlu bir sürüşü deneyimini en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız Volkswagen Transporter araçlar tam size göre araçlardır. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen Transporter Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Transporter Kampanyalı Fiyat Listesi

Günümüz piyasasında fiyatları en çok merak edilen araçlardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki Volkswagen Transporter araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Serinin araçlarının kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda rol oynayan en önemli faktörler donanım paketleridir. Donanım paketinden paketine günümüzde fiyatların değiştiğini bilmekteyiz. Serinin araçlarında günümüzde 6 ileri düz vites şanzıman özelliklerinin olduğunu bilmekteyiz.

Ek olarak markanın araçları 150 Beygir gücüne sahiptirler. Son sürat hız kapasitesi araçların 182 kilometre olarak ölçülmüş durumdadır. 340 Nm tork kapasitesine sahip olması ve geniş bir bagaj bölmesine sahip olması araçları piyasada etkili kılan unsurlardandır. 1990 mm yükseklik, 1904 mm genişlik kapasitesine araçlar günümüzde sahip durumdadır. Araçlarda günümüzde aynı zamanda kör nokta uyarı sistemi de aktif durumdadır. Volkswagen Transporter fiyat listesi ve özellikleri farklı modeller için;

MarkaModelFiyat
Volkswagen TransporterPanel VAN640.000TL
Volkswagen TransporterPikap 2.0594.000TL
Volkswagen Transporter Kampanyalı Fiyat Listesi
Volkswagen Transporter Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Transporter ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Transporter araçların ÖTV indirimi günümüzde kişiler tarafından merak edilen unsurlardan birisidir. Araçların ÖTV oranlarını incelediğimizde %110 oranın da ÖTV oranına sahip olduklarını bilmekteyiz. Araçların aynı zamanda %18 KDV oranı da günümüzde mevcuttur. Böylelikle totalde yaklaşık olarak %128 oranında araçlar vergiye tabiidir. Ek olarak günümüzde %90 ve üzerinde engel raporu bulunan kişiler markanın araçlarını ÖTV muafiyetli olarak satın alabiliyorlar.

Bu süreçte aynı zamanda %40 ile %89 arasında engel seviyesi bulunan kişiler araçları ortalama olarak %28 ÖTV indirimli satın alabiliyorlar. Araçların ÖTV oranlarının belirlenmesinde rol oynayan bir diğer önemli faktör silindir hacmidir. 1968 cc araçların silindir hacmi bulunuyor. 150 HP beygir gücü bulunmaktadır. Volkswagen Transporter fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Volkswagen TransporterPanel VAN423.051TL
Volkswagen TransporterPikap 2.0392.644TL
Volkswagen Transporter ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın