Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen T-Roc fiyat listesi ve özellikleri hakkında detaylı bir araştırma yapıyor olmak; beraberinde önemli kazanımları getiriyor. Volkswagen T-Roc araçlar son günlerin ön plana çıkan araçları olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Güçlü, konforlu ve mükemmel güvenlik özelliklerine sahiptirler. Volkswagen T-Roc, 148bhp’ye kadar sunan 2.0 litrelik benzinli bir motorla donatılmıştır. Araçlar 7.9 saniyede 0 -62mph’lik etkileyici hızlanma özelliklerine sahiptir. Böylelikle markanın araçları her açıdan sizlere hızlı bir sürüş deneyimi sunmayı başarır.

Konfor söz konusu olduğunda, T -Roc deri döşeme, sabit hız kontrolü ve klima kontrolüne sahiptir. Böylelikle araçlar sizlere en iyi sürüş deneyimini sunmasıyla ilgileri üzerine çekiyor. Markanın araçlarında günümüzde hız sabitleme sistemi başta olmak üzere yokuş kalkış desteği, kör nokta uyarı sistemi gibi farklı düzeyde özellikler mevcuttur.

Güvenlik T –Roc araçlarda ön plana çıkan bir başka özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Sekiz hava yastığı, ön ve arka park sensörleri ve bir arka görüş kamerası araçlarda bulunan özellikler arasında bulunuyor.. Ayrıca aracın kaymasını ve kaygan yollarda kaymasını önlemek için denge kontrolü ve yokuşta tutma kontrolü vardır.

Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen T-Roc Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının yakıt tüketimi günümüzde merak edilen unsurlar arasında bulunuyor. Serinin araçlarının yakıt tüketimi özellikleri günümüzde karma tüketim bakımından 6.6 litre olarak ön plana çıkmaktadır. Şehir içi yakıt tüketimi özellikleri ise serinin araçlarında 7.6 litre olarak bilinir. Şehir dışı yakıt tüketimi markanın araçlarında 5.6 litredir.

Serinin araçları günümüzde birçok açıdan sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sunmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. T -Roc, 1.5 litrelik turbo benzinli motor veya 2.0 litrelik dizel motorla çalışır. Aynı zamanda her ikisi de yüksek verimli kalırken güçlü tork sağlar. Sekiz vitesli otomatik şanzıman ile T -Rocen iyi sürüş konforunu sunmaktadır. Aynı zamanda sürücüler8.4 saniyede 0 -62 mph hıza ulaşabiliyor.

Araç ayrıca bir dizi gelişmiş sürücü destek teknolojisi de sunuyor. Buna adaptif sabit hız kontrolü, şerit tutma ve kör nokta izlemenin yanı sıra araçtaki tüm yolcuların korunmasına yardımcı olacak bir dizi diğer güvenlik özelliği de dahildir. Yakıt tüketimi bakımından sürücülere en iyi donanımı sunan markanın araçları her daim kaliteyi ön plana çıkarıyor. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen T-Roc Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen T -Roc’un en iyi özelliklerinden biri sportif tasarımıdır. Dış tasarımı şık çizgilerle tam bir spor görünümüne sahiptir. Farlar ve arka lambalar, bir kelebeğin kanatlarına benzeyen farklı, açılı bir tasarımla kaplanmıştır. Volkswagen T -Roc’un iç tasarımı da son derece konforludur Malzemeler, karbon fiberden yapılmış iç döşeme gibi lüks hissetmek için tasarlanmıştır.

Sürücü koltuğu, sürücünün ideal oturma açısına oturmasını sağlayan gelişmiş ayarlanabilirliğe sahiptir. Buna ek olarak, güvenli bir sürüş sağlamak için adaptif sabit hız kontrolü ve şerit yardımı gibi gelişmiş güvenlik özellikleri de vardır. Volkswagen T -Roc’un motoru birinci sınıftır. 120hp üreten 1.0L turbo şarjlı motordan, 190hp’ye sahip 2.0l dört silindirli motorlara kadar, her durum için bir motor mevcuttur. Volkswagen T-Roc fiyat listesi ve özellikleri 1.5 TSI için;

MarkaModelFiyat
Volkswagen T-Roc1.5 TSI958.200TL
Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023
Volkswagen T-Roc ÖTV İndirimli Fiyat Listes

Volkswagen T-Roc ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen T -Roc, dünyanın en prestijli otomobil üreticilerinden biri olan Volkswagen’in son teknoloji ürünü SUV model araçtır. Serinin araçlarının günümüzde ÖTV oranları %150 olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda serinin araçları günümüzde kişiler %90 engel durumu olması durumunda ÖTV’siz olarak satın alma olanağına sahiptir. Performans söz konusu olduğunda, T -Roc, tasarruflu yakıt ekonomisi ve hızlanma sunan bir dizi motor seçeneğine sahiptir.

Her T -Roc, gelişmiş güvenlik önlemleri sağlamak için çevredeki trafikle iletişim kurmasını ve etkileşime girmesini sağlayan gelişmiş bir ’Car2X’ sistemine sahiptir. Otomobil ayrıca, güvenli ve konforlu bir sürüş sağlamak için Kör Nokta Algılama, Şerit Takip Yardımı ve Adaptif Hız Kontrol gibi etkileyici bir sürüş destek sistemi yelpazesine sahiptir. Volkswagen T-Roc fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Volkswagen T-Roc1.5 TSI877.550TL
Volkswagen T-Roc ÖTV İndirimli Fiyat Listes
Yorum yapın