Volkswagen Caddy Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Caddy fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman paket seçeneğine bağlı olarak karşımıza farklı seçenekler çıkar. Volkswagen Caddy marka araçlar günümüzde 1968 cc silindir hacmine sahip araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Maksimum hız kapasitesi markanın araçlarının 186 km/s olarak ön plana çıkarken, beygir gücü özellikleri araçların 122 HP düzeyindedir. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların yaklaşık olarak 11.4 saniyedir. Uzunlukları araçların 4500 mm, genişlik özellikleri ise 1855 mm, yükseklik özellikleri ise 1798 mm’dir.

Araçların boş ağırlık kapasiteleri yaklaşık olarak 1576 kg düzeyindedir. Bagaj hacmi özellikleri 1213 litredir. Maksimum tork özellikleri serinin araçlarının 320 Nm dolaylarında olmasıyla ön plana çıkıyor. Vites tipi özellikleri araçların 7 ileri otomatik özelliklere sahiptir.

Araçlarda günümüzde hız sabitleme sistemi başta olmak üzere adaptif hız sınırlayıcı gibi farklı özelliklerde mevcut durumdadır. Serinin araçlarının direksiyon tutuş özellikleri son derece konforludur. Güvenlik puanı olarak serinin araçları 5 üzerinden 5 puan almayı başarmış bir araçtır. Ön ve arka süspansiyon özelliklerine sahiptirler. Aynı zamanda serinin araçlarında günümüzde dijital klima sistemleri mevcut durumdadır. Ek olarak multimedya ekranlık dokunmatik eğlence sistemi de araçlarda bulunuyor.

Volkswagen Caddy Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Caddy Yakıt Tüketimi

Serinin araçlarının yakıt tüketimi özellikleri günümüzde merak edilen unsurlar arasında bulunuyor. Yakıt türü özellikleri bakımından araçların dizel motorlu oldukları bilinen detaylar arasında yer alıyor. Şehir içi ortalama yakıt tüketimi markanın araçlarında 5.7 litredir. Şehir dışı ortalama yakıt tüketimi ise markanın araçlarında günümüzde 4.4 litre olarak ön plana çıkmaktadır.

Karma yakıt tüketimi özelliklerini incelediğimiz ise serinin araçlarının 4.9 litre özelliklerine sahip durumdadır. Maksimum hız kapasitesi serinin araçlarının 186 km/s düzeyindedir. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 11.4 saniyedir. Yakıt deposu özellikleri serinin araçlarında 50 litredir. Bagaj hacmi özellikleri 1213 litredir. Maksimum tork kapasitesi 320 Nm, beygir gücü ise araçlarda 122 HP olarak ön plana çıkıyor.

Otomatik vitesli araçlar olmaları serinin araçlarını son derece konforlu yapan en önemli özellikler arasında bulunuyor. Serinin araçlarında günümüzde ABS sistemleri ve ESC sistemlerinin olduğunu bilmekteyiz. Aynı zamanda yokuş kalkış desteği, elektrikli ayna sistemleri de araçlarda mevcut olup otomatik bagaj açıp / kapama sistemi de mevcut durumdadır. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen Caddy Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Caddy Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Caddy marka araçların kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde araçların donanım paketleri doğrudan rol oynar. Araçların fiyatları paketlerden paketlere farklılık göstermekte olup fiyatlar sürekli olarak aylık kapsamda değişmektedir. Serinin araçları 320 Nm tork kapasitesine sahip olmasının yanı sıra 186 km/s maksimum hız kapasiteleriyle ön plana çıkmayı başarıyorlar. Silindir hacmi araçların günümüzde 1968 cc olarak biliniyor.

1213 litre bagaj hacmi, 50 litre yakıt deposu araçlarda mevcuttur. Aynı zamanda markanın araçlarında kör nokta uyarı sistemi ve kolay park sensörü sistemi de bulunuyor. 7 ileri otomatik vites özelliklere sahiptirler ve 11.4 saniye hıza 0 ile 100 km arasında ulaşırlar. Markanın araçlarının günümüzde en çok satışı yapılan rengi siyah olarak ön plana çıkmaktadır. Volkswagen Caddy fiyat listesi ve özellikleri DSG ve diğerleri için;

MarkaModelFiyat
Volkswagen CaddyDSG631.000TL
Volkswagen Caddy122 PS463.000TL
Volkswagen Caddy122 PS DSG506.000TL
Volkswagen Caddy Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Caddy ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Caddy ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Günümüzde ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan birçok belirleyici unsur bulunuyor. Her şeyden önce engelli vatandaşlarımız engel durumlarına göre ÖTV’den muaf tırlar. %90 seviyesi ve üzeri engel seviyesi bulunan kişiler ÖTV’siz olarak Volkswagen Caddy marka araçlar satın alabiliyorlar. Bu süreçte %43 ile %89 arasında engel durumu bulunan T.C. vatandaşlarımızla araçları %27 ÖTV indirimli satın alma imkanına sahiptirler.

Ek olarak markanın araçlarında %18 KDV’de bulunuyor. Böylelikle kişiler bu vergiyi de ÖTV ile araçları satın alırken ödemeleri gerekiyor. Hız sabitleme sistemi, yokuş kalkış desteği, ABS sistemi, otomatik frenleme sistemi, kör nokta uyarı sistemi araçlarda mevcuttur. Kol dayama sistemleri de markanın araçlarında bulunan özelliklerden birisidir. Volkswagen Caddy fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Volkswagen CaddyDSG565.995TL
Volkswagen Caddy122 PS375.099TL
Volkswagen Caddy122 PS DSG429.599TL
Volkswagen Caddy ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın