Volkswagen Crafter Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Crafter fiyat listesi ve özellikleri bakımından hep merak edilen bir model olmuştur! Volkswagen Crafter araçlar ticari araçlar olarak piyasaya sürülmüş segmentinin en iyi araçları olarak biliniyor. Serinin araçlarının günümüzde hafif ticari araçlar olması onları ön plana çıkaran özellikler arasında bulunuyor. Aynı zamanda markanın araçları günümüzde gövde tipi olarak minibüs olarak ön plana çıkıyor. Ek olarak seri adı ‘’Crafter’’ olarak bilinir. Alt seri okul, donanım paketi de okuldur. Üretim yeri araçların günümüzde Almanya’dır.

Beygir gücü performansları araçların 163 HP olarak belirlenmiştir. 400 Nm maksimum tork üretme gücüne sahiptir. Silindir hacmi araçların 1968 cc olarak ön plana çıkıyor. Şanzıman türü manueldir. Şanzıman kademesi ise araçların 6 ileridir. Çekiş sistemi özelliklerini incelediğimizde markanın araçlarının arkadan çekişli olduklarını bilmekteyiz. Çekiş kontrol sistemi araçlarda mevcuttur. Çekiş kontrol özelliklerine baktığımızda ise ASR ve EBC sistemlerine sahip oldukları biliniyor.

Taban genişliği markanın araçlarının 235 mm, kesit oranı ise %65’dir. Jant çapı olarak araçların günümüzde 16 inç özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Lastik ebatları 235/ 65 R16 olarak günümüzde ön plana çıkmayı başarıyor.

Volkswagen Crafter Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volkswagen Crafter Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının yakıt tüketimi günümüzde oldukça merak edilen konular arasında bulunuyor. Dizel yakıt tipine sahip olmalarıyla ön plana çıkan bu araçların silindir adedi 4’tür. Yakıt püskürtme sistemi ise araçların Common Rail Direkt Enjeksiyon sistemine sahiptir. Besleme tipi özellikleri ise markanın araçlarının çift turbo olarak biliniyor. Araçların yakıt kapasitesi 75 litredir.

Şehir içi yakıt tüketimi serinin araçlarının 9.2 litre olarak ön plana çıkarken, şehir dışı yakıt tüketimi ise 7.9 litredir. Karma yakıt tüketimi özelliklerine baktığımızda ise serinin araçlarının 8.4 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz. Çevre standarttı emisyon değerleri markanın araçlarının Euro-5 olarak ön plana çıkmıştır.

Uzunluk kapasiteleri serinin araçlarının 6940 mm, genişlik özellikleri ise 1993 mm düzeyindedir. 2800 yükseklik kapasitesine sahip olmalarının yanı sıra markanın araçları 15.60 mt dönüş çapına sahip durumdadır. Jant tipi araçların kapaklı sac düzeyindedir. Jant çapı 16. İnç, imdat çekici araçlarda bulunur. Aynı zamanda yangın söndürücü gibi ek ekipmanlarda araçlarda bulunan bir diğer önemli güvenlik özellikleri arasında yer alır. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen Crafter Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Crafter Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Crafter marka araçlar elektrikli ön ve yan cam sistemlerine sahip araçlardır. Koltuk sayısı serinin araçlarının 17’dir. Koltuk döşeme tipi kumaştır. Sürücü koltuğu ayarları manueldir.  Sürücü koltuğu özellikleri kapsamında bel desteği ayarı, körüklü, yükseklik ayarı başlık, 4 yönlü koltuk ayarı seçenekleri mevcuttur.  İç dikiz aynası markanın araçlarının standart düzeydedir.

Manuel klima sistemleri başta olmak üzere far yükseklik ayarı, arka sis farları, ön sis farları, refakatçi aydınlatma sistemleri araçlarda vardır. Araçlarda aynı zamanda üçüncü stop lambası ve yarı uyarı ışıklar mevcut durumdadır. Park sensörü araçlarda vardır. Ek olarak arka park sensörü de bulunmaktadır.  Far sensörü, yağmur sensörü, hava yastığı, sürücü hava yastığı, hız sabitleme sistemi, yokuş kalkış desteği araçlarda mevcuttur. Volkswagen Crafter fiyat listesi ve özellikleri 2023 versiyonları için;

MarkaModelFiyat  
Volkswagen Crafter2023 Volkswagen Crafter Servis Comfortline 2.0  991.000TL
Volkswagen Crafter2023 Volkswagen Crafter Servis Comfortline 2.0  1.025.000TL
Volkswagen Crafter2023 Volkswagen Crafter Panel Van Comfortline  662.000TL
Volkswagen Crafter Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023
Volkswagen Crafter ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Crafter ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının ÖTV oranı günümüzde %80 ile %150 arasında değişkenlik gösterebiliyor. Şeri takip sistemi başta olmak üzere serinin araçları donanımsal özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Araçlarda günümüzde şerit takip uyarı sistemi de mevcut durumdadır. Motor kilitleme sistemi, sağ kayar kapıda çocuk kilidi, uzaktan kumandalı merkez kilit, darbe anında katlanan direksiyon kolonu, kapı içi çelik koruyucu bariyer araçlarda mevcuttur.

Manuel açılır acil çıkış kapağı, ABS fren sistemi, fren destek sistemi, virajda fren kontrolü, fren hazırlığı, yağmurda fren desteği markanın araçlarında mevcuttur. Park freni tipi araçların günümüzde mekanik düzeydedir. Viraj denge çubuğu,  uzun şasi tipi araçlarda vardır.  Otomatik kayar kapı, 4 kapı sayısı araçlarda bulunuyor. Volkswagen Crafter fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat  
Volkswagen Crafter2023 Volkswagen Crafter Servis Comfortline 2.0  897.300TL
Volkswagen Crafter2023 Volkswagen Crafter Servis Comfortline 2.0  935.000TL
Volkswagen Crafter2023 Volkswagen Crafter Panel Van Comfortline  575.060TL
Volkswagen Crafter ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın