Volkswagen Caravelle Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Caravelle fiyat listesi ve özellikleri konusunda pek çok farklı detay bu yazımızda var! Ticari araçlar arasında ön plana çıkan araçlardan bir tanesi de Volkswagen Caravelle araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Serinin araçlarının günümüzde segmenti hafif ticari araç olarak biliniyor. Gövde tipi özelliklerini incelediğimizde markanın araçlarının minibüs özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Motor tipi özelliklerini incelediğimizde araçların günümüzde içten yanmalı standart özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Seri özellikleri bakımından araçlar Caravelle özelliklere sahiptir. Donanım paketi olarak ise piyasaya Comfortline olarak ön plana çıkmaktadır. Aracın üretildiği ülke ise günümüzde Almanya’dır. Beygir gücü 150 HP, maksimum tork kapasitesi 340 Nm düzeyindedir. Azami hızları araçların 182 km/s olarak ön plana çıkarken 0 ile 100 km hızlanma değeri araçların 11.9 saniyedir.

Araçların şanzıman türü manueldir. Şanzıman kademesi 6 ileridir. Çekiş özellikleri ise önden çekişlidir. Araçlarda çekiş kontrol sistemi mevcuttur. Otomobillerin çekiş kontrol özellikleri arasında ASR ve EBC özellikleri bulunuyor. Frenli çekme kapasitesi 2500 kg, frensiz çekme kapasitesi 750 kg’dır.  4904 mm uzunluk, 1904 mm genişlik, 1970 mm genişlik özelliklerine sahiptir. Ağırlık özellikleri ise 1868 kg’dır.

Volkswagen Caravelle Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volkswagen Caravelle Yakıt Tüketimi

Dizel yakıt türüne sahip olmasıyla ön plana çıkan Volkswagen Caravelle araçlar günümüzde 1968 cc silindir hacmine sahiptir. Silindir adedi markanın araçlarının 4’tür. Yakıt püskürtme sistemi araçların günümüzde ‘’Common Rail Direkt Enjeksiyon’’ özelliklere sahiptir. Besleme tipi araçların günümüzde Değişken Geometrili Turbo olarak ön plana çıkıyor.

Markanın araçlarının yakıt kapasitesi 70 litredir. Şehir içi ortalama yakıt tüketimi ise günümüzde 8.1 litredir. Şehir dışı ortalama yakıt tüketimi olarak ise 5.7 litre yakıt tüketimi gerçekleştirirler. Karma yakıt tüketimi serinin araçlarının 6.6 litredir.  Karma CO2 salınımı özelliklerini incelediğimizde ise 172 g/ km özelliklere sahip oldukları bilinmektedir.

Çevre standarttı araçların günümüzde Euro-6 olarak ön plana çıkıyor. Lastik özelliklerini incelediğimizde taban genişliği araçların 215 mm’dir. Kesin oranı ise %65’dir. Jant çapı olarak araçların günümüzde 16 inç özelliklere sahip olduğu bilinmektedir.  Jant tipi alaşımlıdır. Düşük yuvarlanma dirençli özelliklere sahip olmalarıyla markanın araçları ön plana çıkıyor. Araçlarda radyo, LCD multimedya ekran, Bluetooth telefon, Bluetooth bağlantı özellikleri araçlarda bulunan en önemli özelliklerdir. Volkswagen Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023 için tıklayınız!

Volkswagen Caravelle Kampanyalı Fiyat Listesi

Volkswagen Caravelle Kampanyalı Fiyat Listesi

Serinin araçlarının kampanyalı fiyat listesi günümüzde donanım paketine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Hafif ticari araç sınıfına sahip olması araçları popüler yapan en önemli faktörler arasında bulunmaktadır. Koltuk sayısı araçlarda 9’dur. Koltuk döşeme tipi kumaştır. 5 inç dokunmatik ekran araçlarda vardır. Harici giriş-çıkış sistemi araçlarda bulunuyor. Kol dayama sistemi mevcut olup, arka koltuk özellikleri tamamen sökülebilir özelliklerdir.

Ön yan cam özellikleri araçların sıkışma önleyicili olarak biliniyor. Ön ve yan cam ayarları elektriklidir. Yan dikiz aynaları ise araçların elektrikli düzeydedir.  Otomatik klima sistemi araçlarda mevcuttur. Far tipi olarak ise araçların halojen özelliklere sahiptir. Far özellikleri bakımından serinin araçları çift reflektörlü olarak ön plana çıkmaktadır. Volkswagen Caravelle fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

Marka  ModelFiyat
Volkswagen CaravelleCaravelle Comfortline 2.0 TDI (8+1)  1.012.500TL
Volkswagen CaravelleYeni Caravelle Highline 2.0 TDI (8+1)  1.168.000TL
Volkswagen CaravelleYeni Caravelle Highline 2.0 TDI (8+1)  1.350.500TL
Volkswagen Caravelle Kampanyalı Fiyat Listesi
Volkswagen Caravelle ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volkswagen Caravelle ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi günümüzde birçok unsura bağlı olarak farklılık gösterebilir. Özellikle silindir hacmi araçların ÖTV fiyatlarını etkileyen en önemli unsurdur.  Direksiyon sistemi araçların servotronik özelliklere sahiptir. Deri direksiyon simidi, müzik sistemli kumanda tuşları, yükseklik-derinlik ayarı araçlarda bulunuyor. Park sensörü yardımı mevcut olup, arka park sensörü araçlarda vardır. Aynı zamanda ön park sensörü de bulunmaktadır. 

Far sensörü, yağmur sensörü, lastik basınç sensörü bulunuyor. Vites değiştirme göstergesi, lastik basınç göstergesi gene araçlarda bulunan özelliklere arsında yer almaktadır. Denge kontrol sistemi, diferansiyel kilidi, yorgunluk tespit sistemi, hız sabitleme-sınırlama sistemleri mevcuttur. Dur-kalk sistemi, yokuş kalkış desteği, Hill Holder sistemi araçlarda bulunuyor. %90 engeli bulunan kişiler araçları günümüzde ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Volkswagen Caravelle fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimleriyle beraber;

Marka  ModelFiyat
Volkswagen CaravelleCaravelle Comfortline 2.0 TDI (8+1)  866.996TL
Volkswagen CaravelleYeni Caravelle Highline 2.0 TDI (8+1)  950.740TL
Volkswagen CaravelleYeni Caravelle Highline 2.0 TDI (8+1)  1.123.534TL
Volkswagen Caravelle ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın