Kia Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Kia güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında bilgi almak istediğiniz zaman en güncel yazıları bu yazımızda bulacaksınız! Türkiye araç sektöründe son günlerde en çok ilgileri üzerine çeken araçların başında hiç şüphesiz ki Kia marka araçlar yer alıyor. Kia araçların donanımsal açıdan yüksek özelliklere sahip olmaları onları piyasada popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Klima sistemi başta olmak üzere ABS sistemi gibi birçok farklı özelliği Kia araçlar sürücülere sunmayı başarıyor. Kia araçların son günlerde fiyatları Türkiye’de oldukça merak edilen konular arasında bulunuyor. Araçların fiyatlarında birçok faktör rol oynuyor. Bu yazımızda sizlere Kia marka araçların güncel fiyat listesini sunacağız. İşte Kia güncel kampanyalı fiyat listesi!

Kia Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Picanto Fiyat Listesi ve Özellikleri

Yüksek sürüş konforuyla tanınan ve her daim isteneni sürücülere en iyi şekilde sunan Kia Picanto araçlar yarı otomatik araçlar olarak biliniyor. 67 PS özelliklerine sahip olmalarıyla piyasada tanınıyorlar ve benzinli araç kategorisinde yer almalarıyla ön plana çıkmayı başarmaktadırlar. Motor hacimlerinin 998 cc özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Feel 1.2 modelinde ise bu güç oranı 1197 cc hacmine kadar çıkabilmektedir. Kia Picanto piyasada 4 farklı varyansa sahip düzeydedir. 1.0 litre ile 1.2 litre özelliklere sahip olmalarıyla ön plana çıkmayı başarıyorlar. Kia Picanto Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia PicantoFeel 1.0 L 67 PS443.000 TL
Kia PicantoLive 1.0 L 67 PS450.000 TL
Kia PicantoCool 1.0 L 67 PS460.000 TL
Kia PicantoFeel 1.2 L 84 PS460.000 TL
Kia Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Rio Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Rio araçların 4 varyans sistemine sahip model seçenekleri günümüz piyasasında ön plana çıkmayı başarır. Manuel şanzıman tipli olan bu araçların aynı zamanda otomatik şanzıman tipli olanları da piyasada mevcut durumdadır. 84 PS- 100 PS özelliklerine sahip modelleri piyasada mevcuttur. 

1197 cc motor hacmine sahip olmalarıyla beraber 1368 cc motor hacmine sahip varyans özellikleri de piyasada mevcut düzeydedir.  Araçlar benzinli araç segmentine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar.  1.2 litre ile 1.4 litre arasında değişen motor kapasiteleri bulunuyor. Kia Rio Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia RioCool 1.2L418.830
Kia RioCool 1.4L473.120TL
Kia RioElegance 1.4L559.220TL
Kia RioPrestige .1.4L611.800TL
Kia Yeni Cerato Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Cerato Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Cerato araçlar 1.6 motor kapasiteleriyle piyasada varlık gösteren araçlar olarak bilinmektedir. 1591 cc motor hacmine sahiptirler ve otomatik vitesli araçlar olarak bilinirler. Bunun yanı sıra araçların benzinli yakıt türüne sahip olduklarını bilmekteyiz. 128 PS güç kapasitesine sahiptirler. 2 farklı motor varyans sistemi piyasada bulunuyor. Kia Yeni Cerato araçlar klimalı ve ABS sistemine sahip araçlar olarak biliniyorlar. Bunun yanı sıra araçlar hava yastıkları da bulunmaktadır. Gelişmiş fren sistemi, yüksek direksiyon kontrolü gibi farklı özellikler seçenekleri mevcuttur. En çok tercih edilen rengi ise aracın siyahtır. Kia Yeni Cerato Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia Yeni CeratoElegance 1.6 L680.000 TL
Kia Yeni CeratoPrestige 1.6 L790.000 TL
Kia Ceed HB Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Ceed HB Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Ceed HB araçlar günümüzde 120 P güç olanaklarına sahip araçlar olarak ön plana çıkarlar. 998 cc motor kapasitelerine sahiptirler ve otomatik model araçlar olarak piyasada bilinirler. Hibrit özelliklere sahip olmaları onları yakıt dostu ve çevre dostu araçlar yapan en önemli özellikler arasında bulunuyor. 3 farklı varyans donanım türü araçların piyasada bulunuyor. En çok tercih edilen rengi araçların siyah ve beyaz olarak biliniyor. DCT özelliklerine sahiptirler. Klima ve ABS sistemlerine sahip olmaları onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Kia Ceed HB Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia Ceed HBCool 1.0L 120 PS685.000TL
Kia Ceed SW Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Ceed SW Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Ceed SW Fiyat araçların son günlerde donanımsal özellikleri herkes tarafından merak edilen unsurlar arasında bulunuyor. 1.5 litre motor gücüne sahiptirler, 1482 cc motor hacmine sahip olmalarıyla tanınan araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar.

İlginizi Çekebilir; Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Otomatik vitesli araçlar oldukları için kişiler tarafından tercih edilen araçlar olarak biliniyorlar. Bunun yanı sıra araçların 160 PS ile 136 PS arasında değişen farklı varyans seçenekleri mevcut düzeydedir.  Benzinli modelleri olmakla beraber geriye kalan 2 modeli hibrit model konumundadır. Prestige versiyon adıyla piyasaya sürülmüştür. Kia Ceed SW Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia Ceed SW FiyatPrestige 1.5 L 160 PS835.000TL
Kia Ceed SW FiyatPrestige 1.5 L 136 PS Hibrit930.000TL
Kia Yeni Niro Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Niro Hibrit Fiyat Listesi ve Özellikleri

1.6 motor kapasitesiyle piyasaya sürülen Kia Yeni NiroHibrit araçlar her daim ilgileri üzerine çeken farklı varyans seçenekleriyle piyasada mevcut araçlardır. 0 cc motor hacmine sahiptirler, otomatik şanzıman vites tipine sahip olmalarıyla bilinirler. Elektrikli araç kategorisi arasında yer alırlar ve son derece gelişmiş fonksiyonel donanımsal özellikleri bulunuyor. 150 KW güç kapasitesine sahiptirler ve bununla beraber 204 PS gücüne sahip olmalarıyla piyasada tanınıyorlar.  PRESTIGE versiyon adıyla piyasaya sürülen bu araçların Türkiye’deki satış olanakları son günlerde bir yıl öncesine göre %25 artmıştır. Kia Yeni Niro Hibrit Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia Yeni Niro HibritPRESTİGE Hybrid 1.6 L 141 PS1.210.000TL
Kia Yeni Niro EV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Niro EV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Niro EV araçlar 1580 cm3 motor hacimleriyle piyasada ilgileri üzerine çeken ve 6 ileri DCT şanzıman tipine sahip olan araçlar olarak biliniyorlar. Maksimum güç kapasiteleri araçların 41 beygir gücü olarak ön plana çıkarken, 263 nm tork gücüne sahiptirler.  Yakıt tüketimi olarak ortalama bu araçlar 4.3 litre yakıt tüketmektedirler. Yakıt dostu araçlar olarak piyasada ilgileri üzerine çekmektedirler. Bagaj hacimleri 436 litre olarak ön plana çıkarken, 1510 kg boş hacimleri piyasada mevcuttur. Hızlanma değerleri 11.5 saniye olarak bilinir. Kia Yeni Niro EV Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia Yeni Niro EV1.6 L 141 PS DCT Otomatik1.339.000TL
Kia Stonic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Stonic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Stonic marka araçlar 7 farklı model seçeneğiyle piyasaya sürülen araçlar olarak bilinirler. Araçların manuel başta olmak üzere otomatik vites tipine sahip farklı varyansları piyasada mevcut düzeydedir. Tüm modeller benzinli araç kategorisine sahiptir ve PS güçleri farklı düzeydedir.  84 PS- 100 PS gibi özellikleri bulunuyor. 1197 cc, 1368 cc, 998 cc gibi farklı model seçenekleri piyasada mevcut düzeydedir.  1.2  ile 1.4 motor kapasitesine sahip durumdadır. Klima sistemi, gelişmiş fren sistemi, ABS sistemi, hava yastığı ön ve arka gibi özellikler araçlarda bulunan niteliklerdendir. Kia Stonic Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia StonicCool 1.2L 84528.000 TL
Kia StonicCool 1.4L 100577.000 TL
Kia StonicCool 1.0 T-GDİ589.000TL
Kia Sportage Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Sportage Fiyat Listesi ve Özellikleri

8 farklı varyans sistemiyle piyasaya sürülen Kia Sportage araçlar 1598 cc motor hacmine sahip araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor.  Otomatik vites yapısına sahip olmaları Kia Sportage araçları sektörde ayrıcalıklı bir konuma getiriyor. Ek olarak markanın araçlarının yakıt türü tamamıyla hibrit model düzeyindedir. 150 PS ile 136 PS değişen güç kapasitelerine sahip düzeydedirler.  DCT özellikleriyle ön plana çıkan bu araçların gelişmiş fren sistemleri mevcuttur. 1.6 litre yakıt türleriyle piyasada varlık göstermeyi başarırlar. Dijital kamera sistemleri araçlarda mevcuttur. Kia Sportage Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia SportageCool 1.6 L 150 PS1.000.000TL
Kia SportageCool 1.6 L 136 PS1.020.000 TL
Kia SportageElegance Konfor 1.6 L1.070.000 TL
Kia Sorento Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Sorento Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Sorento araçlar günümüzün popüler marka araçları arasında bulunan 1.6 L motor hacimleriyle piyasada varlık gösteren araçlardır. 4×4 çekişli özelliklere sahiptirler ve 230 PS güce sahip olmalarıyla ilgileri üzerlerine çekerler. Bunlarla beraber 1598 cc motor hacmiyle biliniyorlar. Otomatik vites tipine sahip olmaları günümüzün en popüler araçları olmalarında onları ön plana çıkaran avantajlar arasında bulunuyor. Hibrit model yakıt türüne sahip olmaları onları piyasada yakıt dostu araçlar yapan özellikler arasında bulunuyor. DCT özelliklerine sahiptirler ve siyah renkleri en çok satışı yapılan renkleridir. Kia Sorento Fiyat Listesi için tıklayınız! Kia güncel kampanyalı fiyat listesi Sorento için aşağıdaki güncel fiyatlardan söz edebiliriz;

MarkaModelFiyat
Kia Sorento1.6L 230 PS 4X4 Hibrit1.990.000TL
Kia EV6 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia EV6 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia EV6 araçların motor hacimleri 0 cc özelliklere sahiptir ve bu araçlar elektrikli araç kategorisine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar.325 PS güç olanaklarına sahiptirler ve 4×4 özelliklere sahip olmalarıyla her daim ilgileri üzerine çekiyorlar. Elektrikli model araçlar arasında en çok tercih edilen araçlar konumundadır. Prestige ve GT-LINE versiyon adlarıyla piyasaya sürülmüştür. Araçlarda günümüzde birçok farklı fren sistemi, ABS, dijital klima, USB sistemleri bulunuyor. Dijital multimedya ekranları araçlarda bulunan özellikler arasında bulunuyor ve kişiler tarafından beğenilen özellikler olarak ön plana çıkıyor. Kia EV6 Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia EV6PrestigeLongRange1.240.000TL
Kia EV6GT-LineLongRange1.310.000TL
Kia Bongo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Bongo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Bongo 2.5 motor kapasitesine sahip araçlar olarak ön plana çıkıyor. 2497 cc motor hacmine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve manuel vitesli araçlar olarak biliniyorlar. Araçların yakıt türü günümüzde dizel olarak ön plana çıkarken, 130 PS güç özelliklerine sahip olmaları onları piyasada kaliteli bir konuma getiriyor. İç donanımsal özellikleri bakımından klima sistemi ve hava yastığı ön ve arka sistemleri bulunuyor. Dolayısıyla araçların özellikleri her daim sürücülerin ilgisini çekiyor. Sürüş kabiliyetiyle ve direksiyon tutuş becerileriyle araç ön plana çıkıyor. Kia Bongo Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Kia BongoKonfor 2.5L 130 PS402.000TL

Kia güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında kapsamlı fiyat bilgisini sizlerle paylaştık. 2023 güncel verilerini de platformumuzda bulabileceksiniz.

Yorum yapın