Kia Ceed SW Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Ceed sw fiyat listesi ve özellikleri nasıldır? Kia Ceed sw, daha güvenli bir sürüş sağlayan çeşitli özelliklere sahip, Güvenliğe duyarlı bir araçtır. Güvenlik özelliklerinden bazıları arasında Uyarlanabilir Ön Aydınlatma Sistemi (AFLS), Otonom Acil Frenleme (AEB), Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile Kör Nokta Tespiti, Sürücü Dikkat Uyarısı (DAW), Elektronik Denge Kontrolü (ESC) ve Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) bulunur.

Ayrıca Kia Ceed sw, yakınlardaki yayaları tespit etmek için Yaya Algılama Sistemine (PDS) ve park ederken sürücüye yardımcı olmak için Park Mesafesi Uyarı Ters sistemine de sahiptir. AFLS sistemi, geceleri daha fazla görünürlük sağlamak için parlak LED ışıklar kullanırken, AEB, yaklaşan bir kaza tespit edildiğinde aracı otonom olarak frenleyerek kazaları önlemeye yardımcı olur.

DAW, yola odaklanmayı kaybederse sürücüyü uyarırken, PDS yakınlardaki yayaları tespit eder ve konumları ve hareketleri hakkında bilgi verir. TCS sistemi, tepeler veya virajlar gibi aşırı sürüş koşullarında kontrol ve dengenin korunmasına yardımcı olur. Kia Ceed sw ayrıca sürücüleri lastik basıncı seviyelerinde güncel tutmak için Lastik Basıncı İzleme Sistemine sahiptir.

Kia Ceed sw fiyat listesi ve özellikleri

Kia Ceed SW Yakıt Tüketimi

Performans ve yakıt ekonomisi söz konusu olduğunda, Kia Cee’d Sw her şeye sahiptir. Bu otomobil, 112 g / km’de CO2 emisyonları ile kombine çevrimde 60,1mpg’ye kadar yakıt ekonomisi sunan 1,6 litrelik benzinli bir motorla güçlendirilmiştir. Ek olarak, bu otomobil 11,2 saniyede ortalama 0 62 mil hızlanma hızına ve maksimum 123 mil hıza sahiptir.

Mükemmel performansına ek olarak, Kia Ceed Sw ayrıca performans ve yakıt ekonomisi arasında mükemmel bir dengeye sahiptir. Bu özellikte iyi sürüş dinamikleri ve yol tutuşunun tadını çıkarırken harika bir kilometre elde edeceğiniz anlamına gelir.

Her şeyden önce, 1.7L Turbo şarjlı doğrudan motor, mükemmel yakıt ekonomisi ve performans sunar. Bu motor, yakıt israf etmeden veya emisyon oluşturmadan güç ve tork sağlar. Ayrıca, sorunsuz ve kesintisiz vites değiştirme sağlayan etkileyici bir 7 vitesli çift kavramalı şanzımana sahiptir. Ceed ayrıca Apple Car Play / Android Auto entegrasyonuna sahiptir, böylece müzik çalmadan navigasyona kadar arabadaki çeşitli işlevleri kontrol etmek için akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Ceed SW Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Ceed SW Kampanyalı Fiyat Listesi

Otonom acil durum fren sistemi, Kia Cee’d Sw’nin bir başka harika özelliğidir. Bu sistemle, fren pedalına dokunmak veya direksiyon sistemindeki herhangi bir düğmeyi kullanmak zorunda kalmadan acil bir durumda aracı otomatik olarak durdurabilirsiniz. Şerit tutma destek sistemi, adaptif hız sabitleyici kullanırken trafikteki konumunuzu takip etmenize yardımcı olur ve önünüzdeki yola dikkat etmediğinizde bile güvenli sürüş sağlar.

Kia Ceed Sw ayrıca çarpışma durumunda sizi korumaya yardımcı olan 6 Hava Yastığı koruma sistemi ile donatılmıştır. 360 derecelik kamera sistemi, çevrenizi her zaman net bir şekilde görmenizi sağlayarak kazaları önlemeyi veya olası tehlikeleri gerçekleşmeden önce tespit etmeyi kolaylaştırır. Böylelikle araçlar piyasada ön plana çıkıyor. Kia Ceed sw fiyat listesi ve özellikleri Prestige serisi için aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Kia Ceed SWPrestige Benzin900.000TL
Kia Ceed SWPrestige Hybrid930.000TL
Kia Ceed SWPrestige Dizel995.000TL
Kia Ceed SW Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Ceed SW ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Ceed SW ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Otomobillerin günümüzde ÖTV oranları %80 oranında belirlenmiştir.  Kia Ceed Sw, performans ve görünüm biçiminde devrim yaratan büyüleyici yeni bir otomobil. 270 Litrelik bagaj kapasitesi ile bu otomobil, mükemmel konfor ve güvenlik özellikleri de sunan yüksek kapasiteli bir otomobil arayanlar için mükemmeldir. Etkileyici kargo kapasitesine ek olarak Kia Ceed Sw, daha konforlu bir sürüş sağlayan elektronik kontrollü süspansiyonlarla birlikte geliyor.

Araç ayrıca Şerit Tutma Yardımı, Kör Nokta Çarpışma Uyarısı ve Arka Çapraz trafik Çarpışma Uyarısı gibi güvenlik özelliklerine de sahiptir. Ayrıca sadece 10,3 saniyede 0 100 km / s hıza çıkabiliyor ve bu da onu bugün piyasadaki en hızlı arabalardan biri yapıyor. Kia Ceed sw fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Kia Ceed SWPrestige Benzin832.455TL
Kia Ceed SWPrestigeHybrid865.545TL
Kia Ceed SWPrestige Dizel886.560TL
Kia Ceed SW ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın