Kia EV6 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia EV6 fiyat listesi ve özellikleri performans ve fiyat dengesi konusunda ideal bir yapıya sahiptir. Elektrik motoru arabanın arkasında bulunur ve bir batarya ile çalışır. Batarya, aracın önünde bir şarj portu ve şarj olurken bataryanızı güvende tutmaya yardımcı olan yerleşik mıknatıslar içeren Kia’nın şarj sistemi kullanılarak şarj edilir.

Elektrik motorunun özellikleri, bu arabayı piyasadaki diğerlerinden ayıran şeydir. Yeni başlayanlar için, maksimum çıkışı bir benzinli motorunkinden önemli ölçüde daha yüksektir.Bu da onu sürüş sırasında çok daha güçlü ve verimli hale getirir. Aracınızın normalde benzinli arabalara yasak olacak alanlarda çalışabileceği anlamına gelir. Son olarak, egzoz sistemi bulunmadığından (yoldaki lastiklerden gelen gürültü hariç), Kia ev’niz şarj gerektirmeden önce benzinli motorlu diğer araçlardan çok daha uzun süre seyahat edebilir.

Kia EV6  güzel dış ve iç tasarımına ek olarak, sürüşü daha güvenli ve keyifli hale getiren birçok gelişmiş sürücü destek sistemine (DAS) sahiptir. Örneğin araç, trafik koşullarına göre hızı ayarlayabilen akıllı hız sabitleyici ve şeridinize başka bir araç girdiğinde sizi uyaran kör nokta izleme sistemine sahiptir. Sürüş sırasında daha da fazla gönül rahatlığı için Kia EV6, sürükleyici bir deneyim sağlamak için birinci sınıf ses kalitesine sahip bir ses sistemi ile gelir.

Kia EV6 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia EV6 Yakıt Tüketimi

Kia Ev, bir otomobilde ihtiyacınız olan tüm gücü ve performansı sunan şık ve şık bir elektrikli araçtır. Bu araç, üstün performans sağlayan turbo şarjlı ve direkt enjeksiyonlu bir motor sistemi ile güçlendirilmiştir. 200 milin üzerindeki elektrik menzili ile bu araba uzun mesafeli seyahatler için mükemmeldir. Ek olarak, yerleşik E motorları maksimum güç çıkışı sağlar, böylece herhangi bir araziyi kolaylıkla ele geçirebilirsiniz.

Kia Ev, güçlü motoruna ek olarak, arazi yüzeylerinde mükemmel tutuş sağlayan gelişmiş çekiş kontrol sistemine sahiptir. V6 Turbonun sağladığından daha fazla güce ihtiyaç duyarsanız, standart motor seçeneğine geçmeniz yeterlidir. Her iki motor dahangi modda olursanız olun sorunsuz çalışma sağlamak için sorunsuz entegrasyon sunar.

Kia Ev6 yaya ve bisikletçi algılama, kör nokta yardımı, arka çapraz trafik çarpışmasından kaçınma yardımı, otoyol sürüş yardımı (HDA), şerit tutma yardım sistemi, uzun far yardımı, sürücü dikkat uyarısı, park mesafesi uyarısı sunar. Tüm bu özellikler, araçtaki herkes için sürüşü daha güvenli ve keyifli hale getirmeye yardımcı olur. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia EV6 Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia EV6 Kampanyalı Fiyat Listesi

Her şeyden önce, yüksek çözünürlüklü 10.25 ”dokunmatik ekran, araçlarının tüm kontrollerine kolay erişim isteyen sürücüler için harika bir özellik. Bu ekran net görüntüler sunar ve güneş ışığında veya düşük ışık koşullarında kolayca okunabilir. Bu harika ekrana ek olarak, Kia EV6 ayrıca 12,3 ”HD ekrana sahip tamamen dijital bir gösterge paneli ile donatılmıştır. Bu, sürücülere yakıt seviyeleri veya navigasyon yönleri gibi önemli bilgileri bir bakışta görmeleri için kolay bir yol sağlar.

Kia Ev ayrıca kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu sunar; Bu özellik ellerinizi direksiyondan çıkarmak zorunda kalmadan akıllı telefonunuzun yerel uygulamalarını kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu özellikle sürüş sırasında telefonunuzu çok daha kolay kullanmanızı sağlar. Kia EV6 fiyat listesi ve özellikleri Prestige Long Range, GT-Line Long Range için;

MarkaModelFiyat
Kia EV6Prestige Long Range2.200.000TL
Kia EV6GT-Line Long Range2.300.000TL
Kia EV6GT2.770.000TL
Kia EV6 Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia EV6 Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia EV6 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia EV6, kaliteli motor performansı ve özellikleri sunan şık ve avantajlı bir elektrikli araçtır. Güç aktarma organları ve performansı, iç ve dış tasarımı, güvenlik ve sürücü destek özelliklerinin yanı sıra teknoloji ve bağlantı özellikleriyle bu otomobil her şeye sahip olmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor Emisyonsuz uzun menzilli elektrikli sürüşten sizi güvende tutmak için tasarlanmış gelişmiş sürücü destek sistemlerine kadar EV6, güvenilir ve yenilikçi bir araç arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Kia EV6 araçların günümüzde ÖTV oranları %80 ile %110 arasında farklılık gösterebilir. Araçlar piyasanın en görkemli araçları olarak bilinir ve KDV oranları %18 olarak belirlenmiştir. %90 engeli bulunan kişiler araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Kia EV6 fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli olarak;

MarkaModelFiyat
Kia EV6PrestigeLongRange1.750.454TL
Kia EV6GT-LineLongRange1.865.640TL
Kia EV6GT2.143.535TL
Kia EV6 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın