Kia Ceed HB Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Ceed HB fiyat listesi ve özellikleri konusunda en güncel bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Yeni bir araba ararken, mevcut şanzıman seçeneklerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Kia Ceed HB ile şanzımanlar söz konusu olduğunda çeşitli seçenekleri piyasada mevcuttur. Bunlara Manuel / Otomatik, 6 ileri otomatik ve 7 ileri otomatik seçenekleri dahildir. Ek olarak, 8 vitesli Çift Kavramalı Şanzıman mevcuttur.

Aracınızın sürüş deneyimi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız Manuel / Otomatik şanzıman harikadır. 6 Vitesli otomatik, iyi performans sunar ve kullanımı kolaydır. 7 Vitesli otomatik, sorunsuz sürüş deneyimi ve zorlu yolları iyi idare edebilmesi nedeniyle de popülerdir. 8 Vitesli Çift Kavramalı Şanzıman daha da iyi performans sunar ve arabalarını sürerken en üst düzeyde verimlilik isteyenler için mükemmeldir.

Kia Ceed hb’nin en kaliteli özelliklerinden biri, Kablo teknolojisidir. Bu özellik herhangi bir gecikme veya tereddüt etmeden viteslerin sorunsuz bir şekilde kaymasını sağlayarak, her durumda hızlı ve verimli bir şekilde sürmeyi kolaylaştırır. Ek olarak, Otomatik Start Stop sistemi, araç tam duraktayken yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmaya yardımcı olur.

Kia Ceed HB Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Cee HB Yakıt Tüketimi

Günümüzde Ceed Hb iki farklı motor tipiyle birlikte gelir: turbo benzinli motor ve dizel motordur. Turbo benzinli motor 118 kW beygir gücü ve 257 Nm torka sahipken, dizel 177 kW’a kadar güç ve 460 Nm torka sahiptir. Her iki motor da 4,9 l / 100 km’ye kadar yakıt tüketimi değerleri sunar.

Ceed Hb ayrıca yüksek performans ve yakıt ekonomisi sunan 4 silindirli ve 16 valfli bir silindir konfigürasyonuna sahiptir. Ek olarak, her iki motor da Euro 5 emisyon standartlarına sahiptir.Dolayısıyla bu özellik piyasadaki diğer araçlara kıyasla çevre dostu seçenekler oldukları anlamına gelir.

Son olarak, Ceed Hb hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneklerinde mevcuttur ve bu, onu nasıl kullanmak istediğinize gelince size bol seçenek sunar. Ceed Hb’nin maksimum hızı 200 km / s’dir. Dolayısıyla araçlar teknik donanımsal özellikleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyorlar. Araçların aynı zamanda dijital klima sistemi ve elektrikli fren sistemi günümüzde mevcut durumdadır. Araçlar günümüzün en popüler araçları olarak segmentinin en iyisidir. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Ceed HB Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Ceed HB Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia araçlar günümüzde geniş ve konforlu araçlar olarak ön plana çıkıyor, uzun yolculuklar veya yol gezileri için mükemmeldir. Araçlar günümüzde ızgara tasarımı, tamponlar, farlar, kapı aynaları, kapı kolları ve arka lambalar mevcuttur. Tüm bu özellikler şık ve işlevseldir, dolayısıyla bu özellikleraraçları diğerlerinden ayırır.

Sportiften lüks seçeneklere kadar ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli lastikler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, aracınızı gerçekten öne çıkarmak için seçebileceğiniz birkaç farklı renk şeması mevcuttur. Araçların kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde rol oynayan en önemli faktör donanım paketi olarak ön plana çıkıyor. Donanım ve tasarım paketi araçların fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan bazıları konumundadır. Araçlar piyasanın en iyi donanımsal özelliklerine sahiptir. Kia Ceed HB fiyat listesi ve özellikleri Mild Hybrid ve Mild Dizel için;

MarkaModelFiyat
Kia CeeMild Hybrid – Benzin740.000TL
Kia CeeBenzin770.000TL
Kia CeeMild Hybrid -Dizel820.000TL
Kia Ceed HB Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Cee HB ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Cee HB ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Günümüzde markanın araçlarının ÖTV oranları %80 ile %110 olarak belirlenmiştir. Araçların ÖTV oranları günümüzde birçok unsura bağlı olarak değişebilir. Silindir hacmi başta olmak üzere araçların fiyatlarında rol oynayan en önemli detaylardan birisi de kişilerin engel durumudur. %90 engelli kişiler araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar.

Aynı zamanda günümüzde %40 engeli bulunan kişilerde araçları %27 oranında indirimli olarak satın alma imkanlarına sahip durumdadırlar. Araçların günümüzde ÖTV oranlarının belirlenmesinde silindir hacmi + fiyat listesi = ÖTV oranını oluşturan anahtar faktörlerdir. Böylelikle kişiler bu faktörlere bağlı olarak araçları satın alma imkanlarına sahip olabilirler. Araçlarda dijital klima sistemi, hava süspansiyon sistemi, elektrikli ayna sistemi gibi farklı donanımsal özellikler mevcuttur. Kia Ceed HB fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Kia CeeMild Hybrid – Benzin674.445TL
Kia CeeBenzin686.657TL
Kia CeeMild Hybrid -Dizel698.546TL
Kia Cee HB ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın