Kia Yeni Cerato Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Cerato fiyat listesi ve özellikleri konusuna bu yazımızda değindik. Piyasadaki yeni otomobillerden biri Kia Yeni Cerato modelidir. Bu otomobil, 155hp’lik 2,0 litrelik dört silindirli bir motora ve 7,2 saniyelik 0 ila 62 mil hızlanma süresine sahiptir. Ayrıca altı ileri manuel veya isteğe bağlı yedi ileri çift kavramalı şanzımana sahiptir. Ek olarak, bu otomobil, dört tekerlekten çekişte mevcut isteğe bağlı tork vektörüne sahip önden çekişe sahiptir, hızlanma ve frenleme sırasında size daha fazla kontrol sağlar.

 Son olarak, bu otomobilin spor modunda ortalama 36 mpg yakıt tüketimi ve maksimum 1.500 lbs çekme kapasitesi var. Bu nedenle, bol performans ve yol tutuşu sunan güvenilir ve verimli bir otomobil arıyorsanız, Kia Yeni Cerato tam da aradığınız araç olabilir.

İlk olarak, bu araçlar günümüzde standart olarak altı hava yastığıyla geliyor. 10,25 inç bilgi-eğlence ekranı, gözlerini kısmak zorunda kalmadan görüntüleyebilecek kadar büyük olduğu için de güzel bir özellik. Akıllı Ses Tanıma, karmaşık düğmeler veya düğmeler kullanmak yerine aracınızı sesli komutlarla kolayca kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Böylelikle araç en iyiyi sizlere sağlar.

Kia Yeni Cerato Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Yeni Cerato Yakıt Tüketimi

Kia Yeni Cerato, son zamanlarda piyasaya çıkan yeni bir model. Bu araç, çift CVVT sistemine sahip 1,6 litrelik benzinli bir motora sahiptir. Bu sistem, motorun sırasıyla 123 PS ve 154 Nm maksimum güç ve tork üretmesini sağlar. Motor ayrıca manuel şanzıman modunda 20,2 km / ltr verimlilik derecesiyle yakıt tasarrufludur. Ayrıca araç, Çoklu Sürüş Modu özelliği ile birlikte kullanıldığında 23,3 km / ltr’ye kadar yakıt verimliliğini artırmaya yardımcı olan Active Eco moduna sahiptir.

Tasarım açısından araçlar, şık ve modern bir görünüme sahiptir. Ek olarak, sürüş sırasında piyasadaki diğer modellere göre daha sessiz ve pürüzsüz hale getiren gelişmiş gürültü azaltma teknolojisine sahiptir. Çoklu Sürüş Modu, buna göre farklı sürüş modları arasında geçiş yaparak aracınızı çeşitli durumlarda daha iyi kontrol etmenizi sağlar.

Son olarak, bu model Euro 6 emisyon standartları için onaylanmıştır. Araçlar günümüzde piyasanın en görkemli araçları varlık göstermeyi başarıyor. Kalitesine ek olarak araçların günümüzde donanımsal özellikleri de ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Dijital klima sistemi ve ABS sistemleri araçlarda mevcuttur. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Yeni Cerato Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Yeni Cerato Kampanyalı Fiyat Listesi

Yeni başlayanlar için Kia Yeni Cerato, gelişmiş bir kilitlenme önleyici fren sistemi (ABS) ile birlikte geliyor. Bu sistem, kaymaya başlarsa aracı hızla durdurarak çarpışmaları önlemeye yardımcı olur. Ek olarak, VSM zorlu manevralar sırasında aracı kontrol altında tutmaya yardımcı olurken HAC, fren yaparken veya yokuş aşağı inerken direksiyonun korunmasına yardımcı olur

Kia Yeni Cerato, güvenlik özelliklerine ek olarak, sürüşü daha kolay ve keyifli hale getiren çeşitli diğer olanaklarla da donatılmıştır. Bunlar arasında çarpma meydana geldiğinde enerjiyi emmeye yardımcı olan ön ve arka buruşma bölgeleri, her yöne koruma sağlayan 6 hava yastığı sistemi vardır.Lastikleri düşük basınçta sürücüleri uyaran lastik basıncı izleme sistemi (TPMS), sürücüleri kör noktalarındaki nesneler hakkında uyaran kör nokta çarpışma uyarı sistemleri vardır. Kia Yeni Cerato fiyat listesi ve özellikleri Elagence ve Prestige için;

MarkaModelFiyat
Kia Yeni CeratoElegance770.000TL
Kia Yeni CeratoPrestige882.000TL
Kia Yeni Cerato Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Yeni Cerato ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Yeni Cerato ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Araçların ÖTV oranları günümüzde %80 olarak belirlenmiştir. Kia Yeni Cerato, konfor, performans ve güvenliğin mükemmel bir kombinasyonunu sunan bir otomobil. Mükemmel yakıt verimliliği ve yumuşak hızlanma sağlayan 2,0 litrelik bir GDI motorla güçlendirilirken, iç donanım yolcular için maksimum rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Son olarak, araçlar, yolda güvende kalmanıza yardımcı olmak için Otonom Acil Frenleme (AEB) ve Şerit Tutma Yardımı (LKA) sistemleri gibi bir dizi gelişmiş güvenlik özelliği ile geliyor.%90 engel durumu bulunan vatandaşlarımız günümüzde bu araçları ÖTV muafiyetsiz olarak kolaylıkla satın alabiliyorlar. Böylelikle ekonomi hizmet olanaklarından faydalanmış oluyorlar. ÖTV indirimiyle birlikte Kia Yeni Cerato fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Kia Yeni CeratoElegance674.554TL
Kia Yeni CeratoPrestige734.640TL
Kia Yeni Cerato ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın