Kia Sportage Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Sportage fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinizin tamamı bu yazımızda sizi bekliyor! Kia Sportage, sürücülerine çeşitli yenilikçi özellikler ve yetenekler sunan şık ve şık bir otomobil. 8 Vitesli EcoShiftçift kavramalı veya 6 vitesli manuel şanzımanla eşleştirilen 2,4 litrelik sıralı 4 silindirli GDI (benzinli direkt enjeksiyonlu) motorla çalışan Sportage, 181 beygir gücü ve 175 sistem fit tork sunuyor. Araçların günümüzde piyasadaki mevcut değerli her geçen gün artırıyor. Elektrikli ayna sistemi araçlarda günümüzde mevcuttur.

Ayrıca, sürücülerin bir düğmeye basarak FWD ve AWD arasında hareket etmelerini sağlayan elektronik kontrollü AWD gibi ileri teknolojileri de kullanır. Diğer yenilikçi özellikler arasında Tepe Çalıştırma Yardımı, Minimum Kayma Farkı (MSD), Sürüş Modu Seçici ve Römork Denge Yardımı bulunur.

Şık tasarımı ve çok yönlü aktarma organı seçenekleriyle Sportage, uygun fiyatlı ancak yüksek performanslı bir otomobil arayan herkes için mükemmel bir araç olarak ön plana çıkıyor. İlk olarak, Kia Sportage standart olarak bir kilitlenme önleyici fren sistemi ile birlikte gelir. Bu sistem aynı zamanda frenleri aniden uyguladığınızda aracınızın kaymasını önlemeye yardımcı olur.

Kia Sportage Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Sportage Yakıt Tüketimi

Güvenilir ve yakıt tasarruflu bir araç mı arıyorsunuz? Kia Sportage’a araçlar bu süreçte sizlere en iyiyi sunmak için üretilmiş araçlardır. Bu otomobil, 181 beygir gücü ve 175 lb güç sağlayan 2,4 litrelik sıralı dört silindirli motor da dahil olmak üzere çeşitli harika özellikler sunuyor. Araçlar piyasanın en iyi segment özelliklerine sahip araçları olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Sportage, güçlü motoruna ek olarak önden çekiş veya dört tekerlekten çekiş seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca daha iyi performans ve verimlilik için çok noktalı yakıt enjeksiyon sistemine sahip 6 vitesli otomatik şanzımana sahiptir.

Sportage ayrıca, klima ve farlar gibi kullanmadığınız zamanlarda otomobilin bazı özelliklerini kapatarak yakıt ekonomisini iyileştirmesine yardımcı olan aktif bir eko sisteme sahip durumdadır. Bu araba daha hafif ve daha verimli güç için tüm alüminyum blok konstrüksiyonla üretilmiştir. Bu nedenle güvenilir ve verimli bir araç arıyorsanız Kia Sportage araçları tercih edebilirsiniz. Araçlarda günümüzde dijital klima sistemleri aktif olarak kullanılıyor ve navigasyon gösterge çubuğu gibi özellikler araçlarda mevcuttur. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Sportage Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Sportage Kampanyalı Fiyat Listesi

Yeni bir otomobil için pazardaysanız, Kia Sportage’da hangi özelliklerin mevcut olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak, Kia Sportage standart olarak bir kilitlenme önleyici fren sistemi ile birlikte gelir. Bu sistem, frenleri aniden uyguladığınızda aracınızın kaymasını önlemeye yardımcı olur.İkincisi, elektronik denge kontrolü de Sportage’da standart bir özelliktir. Bu sistem, çok hızlı gitmesini veya kontrolden çıkmasını önleyerek aracınızı sürüş sırasında kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Üçüncüsü, Araç Dinamiği Yönetimi Sportage’daki bir diğer önemli güvenlik özelliğidir. Bu sistem, süspansiyon ve motor ayarlarını otomatik olarak ayarlayarak sürüş sırasında aracınızın sabit kalmasına yardımcı olur. Araçlar günümüzde her açıdan sürücülere isteneni en iyi konforda sunmayı başarıyor. Kia Sportage fiyat listesi ve özellikleri Cool, Elegance ve Prestige için;

MarkaModelFiyat
Kia SportageCool1.015.000TL
Kia SportageElegance1.190.000TL
Kia SportagePrestige1.320.000TL
Kia Sportage Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Sportage Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Sportage ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Sportage, en yeni güvenlik özelliklerine sahip şık ve konforlu bir sürüş arayanlar için harika bir otomobildir. 181 beygir gücüne kadar güçlü bir motora ve mükemmel yakıt ekonomisine sahiptir. Dış ve iç tasarım şık ve moderndir, bu da onu her durum için mükemmel kılar. Ayrıca, sürücü destek sistemi şehirde dolaşmayı kolaylaştırmaya yardımcı olur.

 Kilitlenme önleyici frenler, elektronik denge kontrolü ve çekiş kontrolü gibi tüm güvenlik özelliklerini en iyi koşulda sizlere sunuyor. Kia Sportage’ı sürmesi inanılmaz derecede güvenli bir araç haline getiriyor. Günümüzde bu araçların ÖTV oranları %80 ile %110 olarak değişkenlik gösterir ve %90 engeli bulunanlar araçları ÖTV muafiyetsiz olarak satın alabilirler. Kia Sportage fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Kia SportageCool865.544TL
Kia SportageElegance896.463TL
Kia SportagePrestige1.124.535TL
Kia Sportage ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın