Kia Stonic Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kia Stonic fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiğiniz ne varsa bu yazımızda sizi bekliyor! Sürmek için konforlu ve güvenli bir araba arıyorsanız, Stonic harika bir seçenektir. Sadece bir dizi güvenlik özelliğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi sertlik ve çarpışma performansı için yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır.

İlk olarak Stonic, bir kaza durumunda sizi korumak için hava yastıklarını yerleştiren bir ön koruma sistemi ile donatılmıştır. Bu sadece önden hava yastığı sistemine ek olarak, Stonic ayrıca arabadaki tüm yolcuları korumak için yan hava yastıklarına ve dikiz monitörlerine sahiptir. Sürüş sırasında bir şeyler ters giderse, Stonic aracınızı mümkün olan en kısa sürede durduracak akıllı acil durum frenlemesine sahiptir. Bu model şık kompakt otomobil özellikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

Maksimum depolama kapasitesi ve dinamik sürüş deneyimi arayan herkes için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan çeşitli etkileyici özelliklere sahiptir. Araçların aynı zamanda dijital klima sistemleri mevcuttur ve her daim ön plana çıkan özellikler arasında bulunuyor. Son olarak bir kaza durumunda kendinizi ciddi yaralanmalardan korumak için her iki tarafta dördü olmak üzere yedi hava yastığı vardır.

Kia Stonic Fiyat Listesi ve Özellikleri

Kia Stonic Yakıt Tüketimi

Yeni bir araba pazarındaysanız, Kia’nın kontrol etmeye değer yeni bir modeli mevcuttur. Kia Sonic, 6 vitesli manuel şanzımana ve ecoDy modunda 49 mpg’lik yakıt ekonomisine sahip 1,1 Litrelik bir motorla güçlendirilmiştir. Bu özellikler aracı bugün piyasadaki en yakıt tasarruflu otomobillerden biri yapıyor ve ayrıca yakıt verimliliğini daha da artırmaya yardımcı olan eko dinamik teknolojisine sahiptir. Açık yolda sürerken size daha iyi hızlanma ve kontrol sağlayan Spor modu veya daha enerjik sürüş için EcoDy arasında da seçim yapabilirsiniz.

Elektronik denge kontrol sistemi, aracınızın zor durumlarda dik durmasını sağlarken, dur ve kalk işlevi, aracınızı durma noktasından sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır – kırmızı ışıkta beklemek için yeterli zamanınız olmadığı sabahlar için mükemmeldir. Son olarak, Hill start assist, aracınızı bir eğimde çalıştırmayı çok daha kolay hale getirir.

Stonic, maksimum 352 litre depolama kapasitesine sahiptir. Tüm eşyalarınız için fazlasıyla yeterli alan otomobillerde mevcuttur. Ayrıca, Bluetooth ses akışı ve Siri Eyes Free işleviyle eller serbest arama dahil olmak üzere çeşitli bilgi eğlence seçenekleri sunar. Müzik çalmanızı dokunmatik ekran arayüzü ile de kontrol edebilir veya müzik çalarınızı bağlamak için AUX girişini kullanabilirsiniz. Kia güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Kia Stonic Kampanyalı Fiyat Listesi

Kia Stonic Kampanyalı Fiyat Listesi

Sonic, beş yolcuya kadar taşımak için mükemmel olan geniş ve konforlu bir otomobil olarak ön plana çıkmayı başarıyor. İç mekanda deri ve file süslemeli konforlu koltukların yanı sıra Apple CarPlay, Android Auto ve navigasyonlu bir bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. Sürücü yardımı özellikleri arasında Stonic’i güvenli ve kolay bir sürüş haline getiren Kör Nokta İzleme ve Şerit Tutma Yardımı bulunur.

Dar alanlarda daha fazla görünürlük için 8 dokunmatik ekrana dahil edilmiş dikiz kamera ekranları da vardır. Ek olarak, otomobilde yolcu konforunu artırmak için çok bölgeli klima kontrolü, daha fazla konfor için arka koltuğa yaslanma işlevi ve orta konsol ve kapı cepleri ile depolamaya kolay erişim bulunuyor. Cool, Business ile Elegance modelleri için Kia Stonic fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Kia StonicCool552.000TL
Kia StonicBusiness644.000TL
Kia StonicElegance672.000TL
Kia Stonic Kampanyalı Fiyat Listesi
Kia Stonic ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Stonic ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Kia Stonic araçların ÖTV indirimi %80’dir. Tonik, tek bir pakette yüksek performans, güvenlik özellikleri, depolama ve konfor özellikleri sunan güvenilir ve şık bir otomobildir. 1.1L motoru ve 6 vitesli manuel şanzımanı ile bugün piyasadaki en yakıt tasarruflu otomobillerden biridir.

Ayrıca, sürüş sırasında sizi güvende tutmak için hava yastıkları, tepe çalıştırma yardımı, akıllı acil frenleme ve uyarlanabilir hız sabitleyici gibi bir dizi güvenlik özelliği ile birlikte gelir. Aynı zamanda, iç mekanı, nereye gidiyorlarsa gitsinler yolcuları rahat ettirmek için deri oturma yüzeyleri ve çok bölgeli iklim kontrolleri ile maksimum konfor için tasarlanmıştır. Bu nedenle, stili performans ve güvenlikle birleştiren bir araba arıyorsanız, Stonic sizin için mükemmel bir seçim olabilir. ÖTV indirimli bir şekilde Kia Stonic fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Kia StonicCool375.565TL
Kia StonicBusiness454.467TL
Kia StonicElegance496.454TL
Kia Stonic ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın