Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Jaguar güncel kampanyalı fiyat listesi farklı ücret seçenekleri halinde karşımıza çıkmaktadır. Lüks araç severlerin en çok satın almayı tercih ettiği araçların başında Jaguar marka araçlar geliyor. Jaguar araçlar yüksek sürüş kabiliyeti başta olmak üzere, direksiyon sürüş kabiliyetiyle ön plana çıkan araçlar olarak biliniyorlar. Motor güçlerinin çok yüksek olması onları pistlerde muhteşem araçlar yapıyor. Jaguar araçlar her açıdan ilgileri üzerine çektikleri için son günlerde fiyat aralıkları kişiler tarafından merak ediliyor. Araçların fiyatlarının oluşumunda günümüzde birçok faktör etkili oluyor. Bu yazımızda sizler için Jaguar araçların güncel fiyatlarını araştırdık. İşte Jaguar güncel kampanyalı fiyat listesi!

Jaguar F-Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar F-Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar F-Pace araçlar 1997 motor hacimleriyle piyasada ön plana çıkan ve şanzıman tipleri otomatik ZF olan araçlardır. Çekiş olarak araçların 4×4 özelliklere sahip olduklarını biliyoruz. Bununla beraber maksimum güç 204 olurken, maksimum tork kapasitesi 430 olarak belirlenmiştir.  Yakıt tüketimi olarak aracın ortalama olarak 6.2 ile 6.7 yakıt tükettiğini bilmekteyiz. Maksimum hız performansının 210 olması onları popüler yapan faktörlerden bazılarıdır. Klima sistemi başta olmak üzere ABS sistemi ve hava yastığı sistemleri araçlarda olan özelliklerden bazıları konumundadır. Jaguar F-Pace Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Jaguar F-PaceSE3.241.037TL
Jaguar F-PaceR-DYNAMIC SE3.354.907TL
Jaguar E-Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar E-Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri

1498 motor hacimleriyle piyasada ön plana çıkan Jaguar E-Pace araçlar son günlerin en popüler araçları olarak biliniyorlar. Şanzıman özellikleri otomatik olarak ön plana çıkarken, çekiş özellikleri aracın 4×2 olarak belirlenmiştir. Maksimum güç kapasitelerinin araçların 160 olduğu biliniyor ve 260 tork gücüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Yakıt tüketimi olarak ise 8.4 ortalama yakıt tükettiği bilinmektedir. Maksimum hız kapasitesi araçların 197 km-s olarak belirlenmiştir. Bagaj hacimleri 601 litre olarak ön plana çıkarken, 1708 ağırlıklarının olduklarını bilmekteyiz. Jaguar E-Pace Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Jaguar E-PaceS1.801.221TL
Jaguar E-PaceSE1.883.207TL
Jaguar E-PaceR-DYNAMIC S1.985.690TL
Jaguar Elektrikli I-Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar Elektrikli I-Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri

Otomatik şanzıman özellikleriyle ön plana çıkmayı başaran Jaguar Elektrikli I-Pace araçlar günümüzde 4×4 çekiş tipine sahip araçlardır. Maksimum güç olanakları araçların 400’dür. Maksimum tork gücü ise araçların 696 olarak belirlenmiştir. Batarya kapasitesi olarak araçların 90 olarak ön plana çıktıklarını bilmekteyiz.  Yakıt tüketimi ortalama olarak araçlarda 22 ile 25.2 dolaylarında farklılık gösterebilir. Menzil gücü araçların 407 ile 470 arasında değişirken, maksimum hız kapasiteleri araçların 200 km-s olarak ölçülmüştür. 0 ile 100 km arasında hızlanma değeri araçların 4.5 saniye olarak ölçülmüştür. Jaguar Elektrikli I-Pace Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Jaguar Elektrikli I-PaceSE2.149.900TL
Jaguar Elektrikli I-PaceHSE2.219.000TL
Jaguar F-Type Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar F-Type Fiyat Listesi ve Özellikleri

1997 motor hacimleriyle bilinen Jaguar F-Type araçlar günümüzde otomatik şanzıman özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Çekiş özellikleri olarak araçların arkadan çekişli oldukları bilinen bir gerçektir. Maksimum güç 300 HP, maksimum tork gücü ise araçların günümüzde 400 nm konumundadır. Yakıt tüketimi olarak araçların ortalama olarak 8,1 litre benzin tükettiklerini bilmekteyiz. Maksimum hız kapasitesinin 230 olması aracı hızlı bir araç olarak ön plana çıkarmayı başarıyor. ABS sistemi başta olmak üzere klima sistemi, gösterge çubukları, fren sistemi gibi özellikler arasında bulunan en önemli özelliklerdir. Jaguar F-Type Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
JaguarF-Type3.568.413TL
Jaguar XE Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar XE Fiyat Listesi ve Özellikleri

1997 motor hacimli Jaguar XE araçlar otomatik ZF şanzıman özelliklerine sahip araçlar olarak piyasada biliniyorlar. Çekiş özellikleri olarak ise araçların 4×4 çekiş özelliklerine sahip olduklarını biliyoruz. Bununla beraber maksimum güç özellikleri araçların 204 olarak ön plandayken, maksimum tork 430 olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir; Hyundai Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 

Araçların günümüzde birçok alanda ön plana çıkan donanımsal özellikleri bulunuyor. 5.5 ortalama yakıt tüketimiyle araç biliniyor. Bunun yanı sıra maksimum hız kapasitesi araçların 230 olarak ölçülmüştür. 7.0 saniye 0 ile 100 km hız değeri bulunuyor. Jaguar XE Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Jaguar XER-DYNAMIC-SE2.472.414TL
Jaguar XF Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar XF Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar XF araçların donanım özellikleri her daim kişilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. 1997 motor hacmine sahip olmalarıyla beraber otomatik ZF şanzıman özelliklerine sahip olmalarıyla tanınan araçlar olarak biliniyorlar. Bunun yanı sıra araçların çekiş gücünün 4×4 olduğunu biliyoruz ve 204 maksimum HP yani güç özelliklerine sahiptirler. Maksimum tork özelliklerinin aracın 430 nm düzeyinde olması 5.5 ortalama yakıt tüketmesi araçların popülerliğini artıran detay unsurlar arasında bulunuyor. Bagaj hacimleri araçların 448 litre olarak belirlenmiş, boş ağırlık oranları araçların 1794 olarak ön plana çıkmaktadır. Jaguar XF Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Jaguar XFR-DYNAMIC SE3.255.271TL

Jaguar güncel kampanyalı fiyat listesi konusunda geniş kapsamlı bilgileri sizlerle paylaştık.

Yorum yapın