Dacia Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Dacia güncel kampanyalı fiyat listesi gündeme geldiği zaman 2023 yılında da güncellenen fiyatlar karşımıza çıkmaktadır. Dacia marka araçlar son günlerde piyasanın en çok rekabetçi araçları arasında yer almayı başarıyorlar. Onları piyasada bu kadar popüler yapan en önemli özelliklerinin başında fonksiyonel özellikleri geliyor. Fonksiyonel özelliklere sahip olmalarıyla ve fiyat açısından uygun fiyatlara sahip olmalarıyla piyasanın en popüler araçları olarak ön plana çıkmalarında etkili oluyor. Dacia araçların kampanyalı fiyatları son günlerde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Dacia marka araçların son günlerde fiyatları oldukça merak ediliyor. Sizler için bu yazıda fiyatları araştırdık. İşte Dacia güncel kampanyalı fiyat listesi!

Dacia Sandero Fiyat Listesi ve Özellikleri

Dacia Sandero Fiyat Listesi ve Özellikleri

Dacia Sandero araçlar günümüzde AMBIANCE versiyon adıyla piyasaya sürülmüştür. Motor tipi olarak bu araçların dizel motor tipine sahip olmaları araçları popüler konuma getiren özellikler arasında buluyor. Vites tipi olarak manuel özelliklere sahip olmalarıyla tanınıyor. Kasa tipi olarak araçlar 5 kapılı özelliklere sahiptir. Motor hacmi bakımından 1.5 hacme sahiptirler. B-segment araç kategorisi arasında yer alırlar ve günümüzün popüler marka araçları arasında bulunuyorlar. Yakıt tüketimi 3.8 litre- 100 km özelliklere sahiptirler.  Güç 55 KW, tork 200 olarak bilinir. Dacia Sandero Fiyat Listesi için tıklayınız.

MarkaModelFiyat
Dacia SanderoComfort 1.0 Turbo X-tronic498.000 TL
Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi ve Özellikleri

Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi ve Özellikleri

STEPWAY versiyon adıyla piyasaya sürülen Dacia Sandero Stepway model araçlar günümüzde motor tipi olarak benzinli araçlar olarak biliniyorlar. Aynı zamanda günümüzde bu araçların vites tipi manuel olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir; Fiat Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Kasa tipi olarak 5 kapılı özelliklere sahip olmalarıyla tanınıyorlar. Motor hacmi olarak araçların günümüzde 1.6 motor gücüne sahip oldukları biliniyor ve C-segment araç kategorisinde yer almalarıyla tanınıyorlar. Yakıt tüketimi 7.3 litre-100 km düzeyindedir. Güç 62 KW, tork özellikler ise 135 tork gücüne sahiptir. Önden çekişli araçlar olarak bilinirler. Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi için tıklayınız.

MarkaModelFiyat
Dacia Sandero StepwayComfort 1.0 turbo487.432 TL
Dacia Sandero StepwayComfort 1.0 turbo ECO 100 BG503.000 TL
Dacia Sandero StepwayPrestige 1.0 turbo 90 BG539.533 TL

Dacia Duster Fiyat Listesi ve Özellikleri

Dacia Duster Fiyat Listesi ve Özellikleri

AMBIANCE versiyon adıyla piyasada varlık gösteren Dacia-Duster araçlar günümüzde benzinli motor tipine sahip araçlar olarak biliniyorlar. Aynı zamanda vites tipi olarak araçların manuel vites tipine sahip oldukları bilinen özellikler arasındadır. Motor tipi olarak araçların benzinli olduklarını biliyoruz ve kasa tipi olaraksa SUV özelliklerde oldukları bilinen gerçekler arasında bulunuyor. Güç 75 KW, tork 144, çekiş önden çekişli özelliklerdedir. Ağırlık 1205 kg, yük kapasitesi 1750 kg, son sürat hızda araçların 162 km-s düzeyinde olduklarını günümüzde biliyoruz. Dacia güncel kampanyalı fiyat listesi Duster için aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Dacia DusterComfort 1.0 Turbo 90 BG545.654 TL
Dacia DusterComfort ECO546.747 TL
Dacia DusterPrestige ECO568.576 TL

Dacia güncel kampanyalı fiyat listesi konusunda en güncel bilgileri takip etmek istediğiniz zaman platformumuz sürekli güncellenen verileriyle en mantıklı adrestir. Siz de yorumlarınızla güncel bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz! Dacia Duster Fiyat Listesi için tıklayınız!

Yorum yapın