Dacia Sandero Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Dacia Sandero fiyat listesi ve özellikleri daha bütçe dostu bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Dacia Sandero otomobiller günümüzde piyasaya 1.0 Turbo 90 BG X-Tronic motor kapasitesiyle sürülmüştür. Motor tiplerini incelediğimizde araçların günümüzde turbo direkt enjeksiyonlu olduklarını bilmekteyiz. Ek olarak araçlar maksimum güç kapasitesi olarak 90 kW-BG dolaylarında bulunuyor. Maksimum tork kapasitelerini incelediğimizde otomobillerin günümüzde 142 nm düzeyinde olduklarını bilmekteyiz.  Vites tiplerini incelediğimizde araçların sürekli değişen otomatik vitesli özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. 

Silindir hacmi bakımından araçlar piyasada 999 cm3 düzeyindeyken, silindir sayıları araçların 3’tür. Partikül filtresi araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Emisyon özellikleri incelendiğinde araçların yaklaşık olarak EURO6 emisyon değerlerine sahip olduklarını bilmekteyiz. Emisyon kontrol sistemleri araçların WLTP metoduna sahip olduğu biliniyor ve enjeksiyon tipi olarak ise araçlar GDI özelliklere sahiptirler.

Yakıt tiplerini incelediğimizde araçların benzinli olduklarını gözlemleyebiliyoruz. CO2 emisyon değerleri araçların günümüzde 119 g-km düzeyindedir, maksimum hız kapasiteleri araçların 130 km dolayındadır. 0 ile 100 km hızlanma değerleri incelendiğinde otomobillerin 14,20 saniye özelliklere sahip olduğu biliniyor. Lastik ebatları araçların 205/60 R-16 özelliklere sahip olduklarını biliyoruz.

Dacia Sandero Fiyat Listesi ve Özellikleri

Dacia Sandero Yakıt Tüketimi

Dacia Sandero otomobiller benzinli araç segmentine sahip otomobiller olarak piyasada ön plana çıkıyorlar. Araçların günümüzde CO2 emisyon değerleri 119 olarak belirlenmiştir. Şehir içi yakıt tüketimleri araçların 6 litre düzeyindedir. Şehir dışı yakıt tüketimlerini incelediğimizde ise araçların günümüzde 4.7 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz.

Karma yakıt tüketimleri ise bu süreçte araçların ortalama olarak 5.2 dolaylarındadır. Maksimum hız kapasiteleri incelendiğinde araçların yaklaşık olarak 163 km hız kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz.  Boş ağırlık kapasiteleri araçların 1188 kg düzeyindedir ve genişlik olarak ise araçlar 2007 boyutlarındadır. Yerden yükseklik mesafelerini incelediğimiz zaman araçların 201 yüksekliğe sahip olduklarını bilmekteyiz.

 Uzunluk kapasiteleri incelendiğinde ise araçların 4099 uzunluk kapasitesine sahip olduğu ve dikiz aynalar hariç 1848 genişliğe sahip olduğu biliniyor. Bagaj hacimlerini incelediğimizde ise Dacia Sandero araçlar kişilere 410 dm3 litre kapasite sunarlar. Yakıt depolarına baktığımızda ise araçların günümüzde 50 litre kapasiteye sahip oldukları biliniyor. Koltuk sayıları 5’tir, kapı sayısı da 5’tir. Motor gücü olarak incelendiğinde araçların 67 güce sahip olduğu biliniyor. Dacia güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız.

Dacia Sandero Kampanyalı Fiyat Listesi

Dacia Sandero Kampanyalı Fiyat Listesi

Dacia Sandero hız ayar sınırlayıcına sahip araçlar olarak bilinir ve anti blokaj fren sistemine sahiptirler. Aynı zamanda araçların günümüzde yan hava yastıkları bulunuyor ve sürücü hava yastığı sistemi de araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır.

Ön yolcu hava yastığı iptal kilidi aynı zamanda araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Aynı zamanda araçların günümüzde acil fren sistemi bulunuyor ve sürücü yolcu emniyet kemeri ikaz sistemi de araçlarda bulunan bazı özelliklerdir.  Çocuk koltuğu sabitleyici ve elektronik denge programı araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır. Otomatik yanan farlar başta olmak üzere araçlarda acil durum çağrısı bulunuyor. Halojen gündüz farları gene araçlarda bulunan ek özelliklerden bazılarıdır. Hareket halindeyken otomatik kilitlenme sistemlerine sahiptirler. Comfort modeli için Dacia Sandero fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Dacia SanderoComfort434.500TL
Dacia Sandero ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Dacia Sandero ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Dacia Sandero ÖTV indirimli fiyat listesi kişiler tarafından merak edilen unsurlardan bazıları konumundadır. Dacia Sandero ÖTV indirimli fiyat listesi belirlenirken aracın motor hacmi ve fiyat segmenti ÖTV indiriminde rol oynayan anahtar faktörlerdir. Ek olarak Dacia Sandero araçlar günümüzde alaşımlı jantlara sahip ve 1.0 Turbo motor kapasitesine sahip araçlar olarak biliniyorlar.

90 beygir gücünde olmalarıyla piyasada varlık gösterirler ve GDI enjeksiyon tipine sahiptirler. Araçlarda partikül filtresi bulunur. %90 engeli bulunanlarda ÖTV’siz olarak araçları kolaylıkla satın alabilirler. Silindir hacimleri araçların 999 cm3, silindir sayıları ise 3’tür. Emisyon kontrol metodu bakımından araçlar WLTP sistemine sahiptirler. Yakıt tipi olarak ise benzinli araç segmentine sahip olmalarıyla biliniyorlar. ÖTV indirimli bir şekilde Dacia Sandero fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV
Dacia SanderoComfort204.362TL

Dacia Sandero fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlere bu yazımızda yer vermeye çalıştık.

Yorum yapın