Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Dacia Sandero Stepway fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza farklı seçenekler çıkabiliyor. Dacia Sandero Stepway binek araçları 1.0 turbo TCe 90 BG donanım paketiyle piyasaya sürülmüş araçlardır. Yakıt tipi olarak Dacia Sandero Stepway araçların günümüzde benzinli araçlar olarak ön plana çıktıklarını bilmekteyiz. Ek olarak araçların günümüzde vites tipi olarak manuel vites tipine sahip oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 12 saniye olarak belirlenmiştir. Silindir hacimlerini incelediğimizde araçların 999 cm3 düzeyinde olduğu biliniyor. Maksimum tork kapasiteleri ise bu süreçte araçların 160 nm olmalarıyla piyasada varlık gösteriyor. CO2 emisyon değerleri incelendiğinde araçların günümüzde 115 g-km düzeyinde olduğu biliniyor. ECO-G tasarrufu bulunan özelliklerden bazıları konumundadır.

90 HP gücüne sahiptirler. 3 silindirli araçlar olarak bilinirler ve turbo motor yakıt türüne sahiptirler.  Manuel vites kutulu olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Ek olarak araçların günümüzde maksimum sürüş konforuna sahip olduğunu bilmekteyiz.  Araçların günümüzde modüler tavan barları başta olmak üzere ayarlanabilir bagaj sistemleri bulunuyor. Ek olarak araçların yerden yükseklik kapasiteleri mevcuttur.

Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi ve Özellikleri

Dacia Sandero Stepway Yakıt Tüketimi

Dacia Sandero Stepway araçlar SUV model araçlar olarak bilinirler ve 1.0 Turbo TCe 90 BG dolaylarında oldukları biliniyor. Son derece çok yönlü araçlar olarak biliniyorlar ve araçların günümüzde  3 silindirli özelliklere sahip oldukları biliniyor. 90 BG gücüne sahiptirler ve yakıt tipi olarak araçların benzinli yakıt türüne sahip olduklarını bilmekteyiz.

Ek olarak araçların 0 ile 100 km hızlanma değerleri 12 saniye olarak ölçülmüştür. Şehir içi yakıt tüketimleri araçların 5.9 litre olurken, şehir dışı yakıt tüketimleri ise araçların 3.9 litre oldukları biliniyor. Ortalama yakıt tüketimleri incelendiğinde araçların 4.9 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

CO2 emisyon değerlerini incelediğimiz zaman araçların 115 g-km düzeyinde olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Silindir hacimleri olarak araçların günümüzde yaklaşık olarak 999 cm3 düzeyinde olduğu biliniyor. Maksimum tork kapasiteleri araçların günümüzde 160 nm olarak ölçülmüş durumdadır ve aynı zamanda turbo motor kapasitelerine sahiptirler. Ayarlanabilir bagaj sistemi başta olmak üzere araçlarda modüler tavan sistemleri de bulunuyor. Geniş bagaj hacmine sahiptirler. Dacia güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız.

Dacia Sandero Stepway Kampanyalı Fiyat Listesi

Dacia Sandero Stepway Kampanyalı Fiyat Listesi

Dacia Sandero Stepway araçlarda iç donanımsal özellikleriyle piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Araçların günümüzde eller serbest Dacia kart sistemleri bulunuyor. Ek olarak araçların kol dayama bölmesinde eşya saklama kapları bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. LED farlar araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır ve elektronik park fren sistemi gene araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır.

Modern teknolojiyle donatılmış olan Dacia Sandero Stepway araçlar günümüzde Media Nav sistemlerine sahiptirler ve Media Display, Media Control sistemleri araçlarda bulunan diğer özelliklerdendir.  Elektrikli park freni, hız ayar sınırlayıcı, kör nokta uyarı sistemleri araçlarda bulunuyor. Ön ve arka park yardımıyla beraber yokuşta kalkış desteği de gene araçlarda bulunan farklı donanımsal özelliklerden bazıları konumundadır. E-Call otomatik acil durum çağrısı otomobillerde bulunuyor. Essential modeli için Dacia Sandero Stepway fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Dacia Sandero StepwayEssential450.500TL
Dacia Sandero Stepway ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Dacia Sandero Stepway ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ülkemizde %90 engeli bulunan vatandaşlarımız ÖTV’den tamamıyla muaf olarak ÖTV’siz olarak Dacia Sandero Stepway araçları satın alabiliyorlar. Aynı zamanda %89’un altında engeli bulunan kişilerde Türkiye’de %27 oranında ÖTV indiriminden faydalanma imkanlarına sahip oluyorlar. Ek olarak engelli kişiler %18’lik KDV’den de muaftırlar. Böylelikle ortalama olarak %45 ile %98 arasında ÖTV indiriminden faydalanma imkanlarına kişiler kavuşuyor.

Dacia Sandero Stepway araçlar mükemmel sürüş desteğiyle piyasada varlık gösterirler ve LED far sistemlerine sahiptirler. Ek olarak araçların günümüzde yağmur sensörü bulunuyor ve  bu durum sürüş konforunu artıran detaylardan bazıları konumunda bulunuyor. Elektronik park fren sistemleri sayesinde kolay bir şekilde manevra yapabilme olanağına Dacia Sandero Stepway araçlar sayesinde kavuşabilirsiniz. ÖTV’li olarak Dacia Sandero Stepway fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelÖTV İndirimi
Dacia Sandero StepwayEssential211.888TL

Dacia Sandero Stepway fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak edilenlere bu yazımızda yanıtlar verdik!

Yorum yapın