Jaguar Elektrikli I Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Jaguar elektrikli I Pace fiyat listesi ve özellikleri her zaman merak ediliyor! Elektrikli bir otomobil pazarındaysanız, Jaguar I Pace mükemmel bir seçimdir. Bu araç sadece tek bir şarjla 298 mil menzile sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda 4,5 saniyede 0 60 mil hızlanma ve gelişmiş tork vektörleme teknolojisine sahip dört tekerlekten çekişe sahip. Ayrıca, 90 kwh’lik pil kapasitesi, uzun yolculuklarda size bol miktarda güç sağlar.

I Pace’in bir diğer harika özelliği de aerodinamik tasarımıdır. Bu otomobil, performans ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlandı ve bu da sözünü yerine getiren daha verimli bir araçla sonuçlandı. I Pace ayrıca sürüş sırasında enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olan ve genel yakıt verimliliğini artıran rejeneratif fren sistemine sahiptir.

Ayrıca Jaguar İ-Pace, kullanımı kolay ve seyahatiniz sırasında bağlantıda kalmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlayan bir Touch Pro Duo bilgi-eğlence sistemine sahiptir. Jaguar I Pace, en çok ihtiyacınız olduğunda bol miktarda güç sağlayan iki kalıcı senkron elektrik motoruyla donatılmıştır. Ayrıca, 11.4kW dahili şarj cihazı, aracınızı her zamankinden daha hızlı şarj etmenizi sağlar, uzun yolculukları çok daha keyifli hale getirir.

Jaguar elektrikli I Pace fiyat listesi ve özellikleri

Jaguar Elektrikli I Pace Yakıt Tüketimi

Jaguar I Pace, performans düşünülerek tasarlanmış şık ve güçlü bir araçtır. Yüksek torklu elektrik motorlarıyla çalışan I Pace, sadece 4,5 saniyede saatte 060 mil hıza ulaşabiliyor. Dört tekerlekten çekiş ve akıllı AWD sistemi ile I Pace, en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde güç ve çekiş gücü sağlayabilir.

Ek olarak, 90kwh’lik bataryası, tek bir şarjla 298 mile kadar seyahat etmenizi sağlar, bu da onu uzun yolculuklar veya işe gidip gelmeler için mükemmel kılar. Araçlar günümüz piyasasında en çok satışı gerçekleştirilen elektrikli araç segmentine sahip olmasıyla biliniyor ve ilgileri üzerine çekiyor.

I Pace aşırı performans için tasarlanmış olsa da yetenekleri burada bitmiyor, araçların donanımsal özellikleri neredeyse günümüzde sınırsızdır. Adaptive Dynamics sistemi, ister daha rahat bir sürüş ister daha zorlu bir sürüş arıyorsanız, sürüş deneyiminizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

Kısacası Jaguar I Pace, istediğiniz zaman ve yerde dünya standartlarında performans elde etmek için ihtiyacınız olan her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Araçlar piyasanın en etkili donanımsal özelliklerine sahiptir. Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Jaguar Elektrikli I Pace Kampanyalı Fiyat Listesi

Jaguar Elektrikli I Pace Kampanyalı Fiyat Listesi

Jaguar I Pace, sıfır emisyonlu güç aktarma organları ve dört tekerlekten çekiş özelliği sunan şık ve son teknoloji bir elektrikli araçtır. Bu araba saatte 124 mil hıza ulaşabiliyor ve 620 mil menzile sahip. Jaguar I Pace ayrıca uzun menzil sağlayan 90 kWh Lityum iyon batarya sisteminin yanı sıra 4,5 saniyede 0 60 mil hızlanma ve enerjiyi yakalamak için rejeneratif frenleme teknolojisine sahiptir.

Bu otomobil, Kör Nokta Tespiti, Şeritten Ayrılma Uyarısı, Hız Sınırı Uyarısı, ileri çarpışma Uyarısı, Yaya Tespiti ve Acil Durum Frenlemesini içeren gelişmiş sürücü destek sistemleri (ADAS) düşünülerek tasarlandı. Bu sistemler, size ekstra huzur sağlarken yolda güvende kalmanıza yardımcı olur.

Jaguar I Pace, müziğinizi, navigasyon sisteminizi, klima kontrolünüzü ve daha fazlasını tek bir yerden kontrol etmenizi sağlayan 10 inçlik dokunmatik ekranlı bir bilgi-eğlence sistemine sahiptir. Jaguar elektrikli I Pace fiyat listesi ve özellikleri SE, HSE için;

MarkaModelFiyat
Jaguar Elektrikli I PaceSE2.956.075TL
Jaguar Elektrikli I PaceHSE3.213.787TL
Jaguar Elektrikli I Pace ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar Elektrikli I Pace ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Araçların ÖTV oranı %60 ile %110 arasında değişir. %90 engeli bulunanlar ÖTV’siz olarak satın alabiliyorken %50 oranında engeli bulunanlar %27 oranında indirimli olarak aracı satın alabiliyorlar.

Jaguar I Pace, optimize edilmiş performans ve yanıt verme vaadini yerine getiren yüksek performanslı bir elektrikli otomobildir. Dört tekerlekten çekişi ve optimize edilmiş menzili ile I Pace, lüks ama verimli bir otomobil arayan herkes için mükemmeldir.

Ek olarak, 90 kWh lityum iyon pil takımı, en zorlu yolculukların bile üstesinden gelebilecek genişletilmiş menzil sunar. Ayrıca, dört tekerlekten çekiş sistemi, I Pace’in her türlü arazi veya hava koşulunda mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlar. Araçlar piyasanın en kaliteli elektrikli araçları olarak biliniyor. Jaguar elektrikli I Pace fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Jaguar Elektrikli I PaceSE2.334.354TL
Jaguar Elektrikli I PaceHSE2.643.435TL
Yorum yapın