Jaguar E Pace Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Jaguar E Pace fiyat listesi ve özellikleri konusunda kapsamlı bilgileri sizlerle paylaştık! Sıralı 4 motor özellikleriyle ön plana çıkan ve lüks araç tutkunlarının gözde tercihi olan Jaguar E Pace araçlar dizel yakıtlı araçlardır. Kasa tipi özellikleri araçların SUV model olarak ön plana çıkarken, TT kasa tipinin de araçlarda görüldüğünü bilmekteyiz. Dingil mesafesi özellikleri incelendiğinde 268.1 cm, uzunluk olarak araçların 439.5 cm özelliklerde olduklarını biliyoruz.

Genişlik kapasitesi olarak Jaguar E Pace araçlar 198.4 cm3, yükseklik olarak ise 164.8 cm3 özelliklerdedir. Treyler yükü özelliklerine baktığımızda araçların 1600 kg olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Çekiş özelliklerini incelediğimizde ise FWD özelliklerde oldukları şanzıman türü olarak da 6 vites manuel odlukları bilinir.

Koltuk sayısı özelliklerini incelediğimiz zaman Jaguar E Pace araçların 5 koltuk sayısına sahip olduğunu biliyoruz. Dönüş açısı araçların 11.6 m, ağırlık olarak 1926 kg, bagaj kapasitesi olarak ise araçların 494 L özelliklere sahip olduğu biliniyor. CO2 emisyon değerleri Jaguar E Pace araçların 162 g/km olarak ölçülmüş olup, menzil kapasitesi araçların 1083 km olarak belirlenmiştir. Maksimum tork özelliklerini incelediğimizde ise Jaguar E Pace araçlar 380 nm kapasitesindedir.

Jaguar E Pace fiyat listesi ve özellikleri

Jaguar E Pace Yakıt Tüketimi

Turbo motorlu araçlar olarak bilinen ve dizel motor yakıt türüne sahip olan Jaguar E Pace araçların yakıt tüketimi merak edilen konular arasındadır. Jaguar E Pace araçlar yakıt tüketimi olarak karma özelliklerde 6 litre yakıt tüketimi gerçekleştiriyorlar. Şehir içi yakıt tüketimleri Jaguar E Pace 7.5 litre olarak ölçülmüş olup, şehir dışı yakıt tüketimi olarak 5.0 -5.1 litre arasında ölçülmüştür.

Menzil kapasitesini incelediğimizde 1083 km WLTP 673 miles özelliklerine sahiptirler. Depo hacmi araçların 65 litre olup, 6 vites manuel özelliklere sahip araçlardır. Turbo Intercooler türbin sistemine sahiptirler ve SUV model araçlar olarak piyasada varlık gösterirler. Common Rail yakıt sistemiyle beraber araçların sıralı 4 motor özellikleri mevcuttur. Maksimum sürat kapasiteleri Jaguar E Pace otomobillerin 206 km/h olarak ölçülmüştür.

Yerden yükseklik kapasiteleri araçların 21.2 cm özelliklerdedir. Treyler yükü olarak ise araçların 1600 kg olduğu biliniyor. CO2 emisyon değeri araçlarda 162 g/km olarak ölçülmüştür. FWD çekiş sistemine sahip durumdadırlar, 16 valf sistemine sahip olmalarıyla biliniyorlar. Sıkıştırma oranı özellikleri 16.5 düzeye sahiptir. Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

 Jaguar E Pace Kampanyalı Fiyat Listesi

 Jaguar E Pace Kampanyalı Fiyat Listesi

Kampanyalı fiyat listesi bakımından Jaguar E Pace araçlar günümüzde donanım paketine göre farklılık gösteriyor. Donanım ve tasarım paketleri araçların fiyatlarının oluşumunda rol oynayan anahtar faktörlerdir. 16 valf kapasitesine sahiptirler ve 1997 silindir hacmiyle piyasada ön plana çıkarlar. SUV kasa tipine sahiptirler ve ek olarak araçların önde motorlu özellikleri mevcut durumdadır.

Dizel yakıt türüne sahip olmalarının yanında araçların hızlanma değerleri 100 km de 10 saniye olarak ölçülmüştür.  Common Rail yakıt sistemine sahip olmalarıyla beraber 16.5 sıkıştırma oranına sahip araçlardır. Araçların günümüzde klima sistemi başta olmak üzere elektrikli ayna sistemi, navigasyon çubuğu gibi özellikleri mevcut durumdadır. Multimedya dokunmatik ekran özellikler de gene araçlarda bulunan farklı donanımsal ögelerden bazılarıdır. Jaguar E Pace fiyat listesi ve özellikleri SE, Dynamix – S ve R Dynamic-SE için;

MarkaModelFiyat
Jaguar E PaceSE2.050.347TL
Jaguar E PaceDYNAMIC-S2.161.857TL
Jaguar E PaceR-DYNAMIC-SE2.329.122
Jaguar E Pace ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar E Pace ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar E Pace araçların ÖTV oranları %60 ile %110 arasında değişkenlik gösterir. Aynı zamanda günümüzde araçların %18 oranında KDV oranlarının da olduğunu bilmekteyiz. Araçlar piyasanın gördüğü en mükemmel donanıma ve teknik özelliklere sahip araçlardır. ÖTV oranları bakımından kişilerin engel oranları da fiyatları etkileyen önemli detaylardır.

Engellilik durumu %90 ve üzerinde bulunan T.C. vatandaşları Jaguar E Pace araçları günümüzde ÖTV’siz olarak satın alabilme olanağına sahiptirler. Ek olarak bu süreçte %18 oranındaki KDV’den de muaf durumdadırlar. Jaguar E Pace araçların günümüzde silindir hacmi 1997 cm3 olarak belirlenmiştir. Silindir hacmi ve aracın güncel piyasa değeri ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan en önemli unsurların başında gelen faktörlerden biridir. Jaguar E Pace fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimi için;

MarkaModelFiyat
Jaguar E PaceSE1.234.535TL
Jaguar E PaceDYNAMIC-S1.323.200TL
Jaguar E PaceR-DYNAMIC-SE1.434.454TL
Yorum yapın