Jaguar XE Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Jaguar Xe fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz! Güçlü ve hızlı sedanlar söz konusu olduğunda, çok azı Jaguar Xe’yi yenebilir. Bu model araçlar günümüzde çeşitli motor gücü, tork ve performans değerlerine sahiptir. Ayrıca, dört tekerlekten çekiş teknolojisi ve elektronik aktif diferansiyel ile bu otomobil her türlü araziyi veya sürüş koşulunu idare edebilir.

Jaguar Xe, sürüş yeteneklerinin yanı sıra bazı etkileyici yakıt ekonomisi derecelerine de sahip. Örneğin, V8 modeli 5 saniyenin altında 60 mil / saate ulaşabilir ve bu da onu bugün piyasadaki en hızlı sedanlardan biri yapar. Ayrıca, çeşitli sürüş modları (Konfor modu dahil) ile işe gidip gelme veya yüksek enerjili sürüş ihtiyaçlarınız için mükemmel ayarı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Son olarak, araçların fren sistemi ön plana çıkmaktadır. Jaguar Xe, hangi durumda olursanız olun güvenli bir duruş sağlayan kilitlenme önleyici frenlere ve acil fren desteğine sahiptir. Aynı zamanda eğer hızlı bir şekilde hızlanmanız gerekiyorsa, aracın günümüzde güç aktarma özelliği 5 saniyenin altında saatte 60 mil hıza ulaşabilme olanağına sahiptir. Sonuç olarak, performans ve teknik özellikler söz konusu olduğunda bu Jaguar XE araçların yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

Jaguar Xe fiyat listesi ve özellikleri

Jaguar XE Yakıt Tüketimi

Performans söz konusu olduğunda, bir Jaguar Xe’nin kapasitesine erişebilecek hiçbir araç günümüzde yoktur. Bu lüks sedan, onu piyasadaki en kaliteli araçlardan biri yapan özelliklerle doludur. Her şeyden önce Jaguar Xe, güçlü performans ve verimlilik sağlamaya yardımcı olan çok noktalı bir yakıt enjeksiyon sistemine sahiptir. Turbo şarjlı 4 silindirli, 2,0 Litrelik motor, 295 lb / ft tork üreti. 8 vitesli kaydırılabilir otomatik şanzıman, sürüş sırasında sorunsuz ve kesintisiz vites geçişleri sağlar ve dört tekerlekten çekiş, her koşulda maksimum imkan sağlar.

Aracın, hızlanma 0-60 mil / saat arasında inanılmaz derecede hızlı ortalama sadece 5,5 saniye özelliklere sahip olması onu popüler yapıyor. Jaguar Xe’yi heyecan verici bir sürüş arayan herkes için ideal bir seçim haline getirir. Son olarak, yakıt verimliliği de birinci sınıftır; şehir içi sürüşlerde 25mpg ve otoyolda 34mpg olarak derecelendirilmiştir. Tüm bu muhteşem özelliklerin bir araya gelmesiyle Jaguar Xe’nin size yıllarca kaliteli hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Araçların piyasadaki değeri ve kalitesi her geçen gün daha fazla artıyor. Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Jaguar XE Kampanyalı Fiyat Listesi

Jaguar XE Kampanyalı Fiyat Listesi

Sürüş söz konusu olduğunda güvenlik her zaman en önemli önceliktir ve Jaguar, güvenlik teknolojisini en son modelleri olan Xe’ye dahil etme konusunda mükemmel bir iş çıkarmıştır. Temel özelliklerden bazıları, düşük ışık koşullarında parlamayı azaltmaya yardımcı olan uyarlanabilir LED farlar, dar alanlarda sürüş sırasında sizi güvende tutan kör nokta monitörü ve şerit tutma yardımı ve aracınızı durdurabilecek otonom acil durum frenlemesidir.

Diğer özellikler arasında, başka bir araba şeridinize girmek üzereyken sizi uyaran ileri çarpışma uyarı sistemi, yoğun bir yolda seyahat ederken sizi güvenli bir hızda tutan adaptif hız sabitleyici bulunuyor. Aynı zaman elleriniz direksiyondan çok uzun süre uzaksa sizi uyaran sürücü uyarı sistemi ve arkadan aydınlatmalı dikiz kamera özellikleri bulunur. Jaguar Xe fiyat listesi ve özellikleri R Dynamic modelleri için;

MarkaModelFiyat
Jaguar XER-DYNAMIC S2.693.004TL
Jaguar XER-DYNAMIC HSE2.956.292TL
Jaguar XE Kampanyalı Fiyat Listesi
Jaguar XE ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar XE ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi söz konusu olduğunda günümüzde bu durumu etkileyen birçok unsurun olduğunu bilmekteyiz. Özellikle silindi hacmi ve araçların güncel fiyat listesi ÖTV oranlarını etkileyen en önemli unsurların başında yer alıyor. Jaguar XE araçların ÖTV oranları %80 ile %110 arasında farklılık gösterebiliyor. Aynı zamanda günümüzde bu araçların %18 KDV oranına da sahip olduğunu bilmekteyiz.

Türkiye’de yaşayan ve engel seviyesi %90 ve üstünde olan kişiler araçları günümüzde ÖTV muafiyetli olarak satın alabiliyorlar. Aynı zamanda %45 ile %89 arasında engel seviyesi bulunan kişilerde araçları günümüzde %27 oranında indirimli olarak satın alma avantajına sahiptirler. Jaguar XE araçlar günümüzde yüksek sürüş yetenekleriyle ve donanımsal özellikleriyle ön plana çıkan profesyonel araçlardır. Jaguar Xe fiyat listesi ve özellikleri ÖTV seçenekleri;

MarkaModelFiyat
Jaguar XER-DYNAMIC S1.845.544TL
Jaguar XER-DYNAMIC HSE2.212.435TL
Jaguar XE ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın