Jaguar XF Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Jaguar XF fiyat listesi ve özellikleri hakkında geniş kapsamlı bilgileri ve güncel fiyatları bu yazımızda bulacaksınız! Jaguar XF, şık bir dış görünüme sahip güçlü bir sedan model araçtır. Sedan ve vagon gövde stillerinde mevcut olan Jaguar XF, dokuz farklı boya renginde gelir ve çeşitli dış kaplama seçeneklerine ve vurgulara sahiptir. Kıvrımlı tavan çizgisinden imza pastil ızgarasına kadar, bu araba kesinlikle kişileri mest edebilecek bir görünüme sahiptir.

İçeride Jaguar XF, onu piyasadaki teknolojik olarak en gelişmiş otomobillerden biri yapan çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Örneğin, araç kişiselleştirme seçeneklerine sahip tam LED farların yanı sıra direksiyon sistemi ve vites topuzu için kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir. İç kısımda ayrıca, sürüş sırasında çevrenizin keyfini çıkarmanızı kolaylaştıran sürgülü güç işlevine sahip panoramik bir açılır tavan bulunur.

Aracın yeni tasarım modelleri aynı zamanda, sürülebilirliği ve genel yol tutuşunu iyileştirmek için geliştirildi. Bu, önceki modellere göre sürüşü daha kolay ve daha duyarlı olan daha aerodinamik bir otomobil yaratılarak yapıldı. Ek olarak, araç Jaguar Land Rover’ın In Control Touch Pro sistemi gibi en son teknolojilere sahiptir. Bu sistem, aracınızın tüm yönlerini tek bir merkezi konumdan kontrol etmenizi sağlayarak güvenli bir şekilde aracınızı sürmeyi kolaylaştırır.

Jaguar XF Fiyat Listesi ve Özellikleri

Jaguar XF Yakıt Tüketimi

Performans arabaları söz konusu olduğunda Jaguar’dan daha iyi bir araç günümüzde yoktur. Aynı zamanda serilerine en son eklenen Jaguar XF muhteşem özellikleriyle ilgileri üzerine çekiyor. Bu şık şık araba, yolda en iyi performans gösteren özelliklerle doludur.

Araçlar günümüzde, etkileyici bir 592 beygir gücü ve 516 lb-ft tork ile standart olarak geliyor. Bu, sizi sadece 4,2 saniyede 0 62 mil hıza çıkarmak için yeterli bir güç kapasitesine sahiptir. Bu da Jaguar XF araçları piyasadaki en hızlı arabalardan biri yapmaktadır. Ek olarak, bu otomobil aynı zamanda vites değişimlerini sorunsuz ve kolay hale getiren ve hız potansiyeline katkıda bulunan otomatik şanzıman sistemiyle beraber geliyor.

Yakıt verimliliği ve emisyonlar söz konusu olduğunda, Jaguar Xf’nin her iki kategoride de sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz. XF, şehir içi sürüşlerde 36 mpg ve otoyollarda 43 mpg’lik birleşik yakıt ekonomisi derecesine sahiptir. Emisyonlar açısından, bu otomobil hem çevre bilinci hem de lüks düşünülerek tasarlandı. Bu araç sadece 159 gram / km CO2 emisyonuyla karşımıza çıkıyor. Ayrıca, sürüş tarzınıza mükemmel şekilde uyan birini bulabilmeniz için birkaç şanzıman seçeneği mevcuttur. Jaguar Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Jaguar XF Kampanyalı Fiyat Listesi

Jaguar XF Kampanyalı Fiyat Listesi

Jaguar XF, sürücüler düşünülerek tasarlanmış şık ve modern bir otomobil olarak ön plana çıkıyor.. Otomobilin dış özellikleri bu amaç göz önünde bulundurularak geliştirildi ve sürüş deneyimi üzerinde olumlu bir etkisi oldu. Kullanım söz konusu olduğunda bir diğer önemli faktör de güç aktarma sistemi seçenekleri ve teknik özellikleridir. Bu özellikler araçlara avantajlar sağlar.

Jaguar XF, sürücülere sürüş deneyimlerini geliştirebilecek çeşitli aktarma organları seçenekleri sunar. Bunlara 3 litrelik V6 motor, dört tekerlekten çekiş sistemi ve gerektiğinde daha yüksek performans için 6 vitesli otomatik şanzıman dahildir. Tüm bu seçenekler, sürücülere mükemmel bir sürüş deneyimi sunarken, yine de sınıfı için ortalamanın üzerinde yakıt verimliliği derecelendirmeleri sağlar. Jaguar XF fiyat listesi ve özellikleri R-Dynamic HSE için;

MarkaModelFiyat
Jaguar XFR-DYNAMIC HSE3.544.817TL
Jaguar XF Kampanyalı Fiyat Listesi
Jaguar XF ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar XF ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Jaguar XF ÖTV indirimi söz konusu olduğunda araçların piyasa değeri ve silindir hacmi ÖTV oranlarını etkileyen anahtar unsurlar olarak ön plana çıkıyor. Jaguar XF araçların ÖTV oranları günümüzde %60 ve %110 olarak belirlenmiştir. Jaguar XF araçlar piyasadaki en görkemli araçlar olarak biliniyor ve bu araçları %90 engel durumu bulunan kişiler ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar.

Ayrıca bu süreçte %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişilerde araçları %27 indirimli olarak satın alma imkanına sahiptirler. Araçların KDV oranları günümüzde %18 olarak belirlenmiştir. Engelli kişiler KDV’den de muaf olarak günümüzde araçları satın alma imkanına sahip durumdadır. Jaguar XF araçlar yüksek sürüş konforuna sahip olmalarıyla ön plana çıkıyorlar. ÖTV indirimiyle birlikte Jaguar XF fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Jaguar XFR-DYNAMIC HSE2.754.044TL
Jaguar XF ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın